Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Ramūnas Maruniakas nuteistas dėl piktnaudžiavimo

leave a comment »

Ramūnas Maruniakas nuteistas dėl piktnaudžiavimo

Dabar jau buvęs Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir kultūros departamento vyriausiasis specialistas Ramūnas Maruniakas piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, todėl negalės dvejus metus dirbti valstybės tarnyboje.

Kaip rašo DELFI, taip nusprendė galutinę ir neskundžiamą nutartį R. Muraniako byloje paskelbęs Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT). Jis pripažino, kad jaunasis konservatorius piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, tačiau jam nutraukė bylą dėl dokumento suklastojimo, bendrininkavimo suklastojant dokumentą bei sukčiavimo.

R. Maruniakas siekė, kad būtų atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, tačiau LAT teisėjų kolegija pabrėžė, kad tai – neįmanoma. Teismas atsižvelgė, kad buvęs valstybės tarnautojas padarė apysunkį nusikaltimą, pats pasiūlė kyšininkauti, sugalvojo nusikaltimo schemą, įtraukė į nusikalstamą veiką kitus asmenis, o kad pasiektų savo tikslą, sutiko daryti naujus nusikaltimus. 

Pasak teismo, R. Maruniakas pažeidė Valstybės tarnybos įstatyme nustatytas pareigas nešališkai tarnauti žmonėms, laikytis tarnybinės etikos ir nustatytų taisyklių, garantuoti savo tarnybinės veiklos skaidrumą, vykdyti kitas įstatymų nustatytas pareigas. Savo veiksmais R. Maruniakas piktnaudžiavo tarnybine padėtimi siekdamas turtinės naudos, šiais veiksmais pažemino valstybės tarnautojo vardą ir padarė didelės žalos Kauno miesto savivaldybės administracijos autoritetui bei apgaule savo naudai įgijo svetimą 10 tūkst. Lt turtą.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: