Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Šį kartą A. Voločkova išsirengė pirtelėje

leave a comment »

 

Neseniai daugelio diskusijų sulaukusios balerinos Anastasijos Voločkovos paviešintos erotinės nuotraukos – dar ne pabaiga. Greičiausiai tai tik pradžia naujiems kadrams.

Vos mėnesį tylėjusi, balerina vėl nusprendė įkaitinti vyrų aistras. Savo interneto dienoraštyje A. Voločkova vėl patalpino erotines nuotraukas. Tiesa, šį kartą grožybes ji visgi pridengė ąžuolo lapais.

Šį kartą išsirengti baleriną paskatino Rusijoje minima vasario 23 dienos šventė. Savo naują fotosesiją ji dedikavo vyrams. “Mieli vyrai, tai jūsų šventė. Aš jus sveikinu! Linkiu svarbiausio – būkite stiprūs, drąsūs ir mintyse, ir veiksmuose! Ir tik jums skiriu šį mažą, kuklų siurprizą“, – parašė balerina savo interneto dienoraštyje.

Peršasi mintis, kad išsirengti A. Voločkova ketina dar ne kartą. Kokia proga? Na, kovo 8 diena jau artėja… Pagaliau norint proga tikrai atsiras. O dabar siūlome pasižiūrėti Anastasijos fotosesiją tarp vantų lapų.

 

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

vasario 24, 2011 at 4:14 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: