Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

10 seks-bombos priesakų

leave a comment »

 

Yra neįtikėtinai patrauklių moterų, kurių pasakiškas magnetizmas traukia vyrus lyg lempos šviesa drugelius.

Beje, neretai tos moterys visiškai neatitinka visuotinai priimtų grožio standartų. O yra gražuolių, nuo kurių per kilometrą dvelkia nuoboduliu…

Vyrų ir moterų nuomonės apie tai, kokį žmogų pavadinti seksualiu, labai skiriasi. Moterys dažniau įsitikinusios, kad tai daugiausiai priklauso nuo išvaizdos. Vyrai, kaip nekeista, galvoja kitaip.

“Kartais prisilieti prie moters ir tau per kūną nubėga šiurpuliukai. Ir, rodos, nieko ypatingo joje nėra – išvaizda niekuo neišsiskirianti. O kita – nepriekaištingos išvaizdos manekenė, tačiau ji visiškai netraukia. Seksualumas – tai kažkas pasąmonėje, tai kvapas, tai prisilietimai”. Šie žodžiai priklauso garsiam rusų aktoriui Aleksandrui Abdulovui. Psichologai teigia, būtent tokias moteris reikėtų vadinti “seks-bombomis”.

Kaip žinia harmonijos algebra nepatikrinsi. Tačiau pabandykime išsiaiškinti moterų, vyrus traukiančių it magnetas, paslaptis. Taigi…

1. Ji žino savo kainą

Tokiai moteriai svetimas tipiškas moteriškas koketavimas. Savo vertės žinojimas daro ją karaliene. Galima “nusimaliavoti” veidą, apsirengti pagal paskutinį mados klyksmą ir vis tiek likti “virėjos dukra”. Jeigu savęs nemyli ir negerbi, karaliene niekuomet nebūsi.

2. Ji nebijo savo moteriškumo

Ji nebijo savo apvalumų, nes žino, jog vyrai ne šunys – ant kaulų nepuola. Pasitikėjimas savimi, jos žavesys “paslepia” figūros trūkumus.

3. Ji panaši į katę

Seksuali moteris kažkuo panaši į katę – minkšta gracija, švelnumas ir… pavojaus, kad reikalui esant gali įdrėksti, jausmas. Jos energijos užtaisas galingas, ji jausminga, tačiau nelinkusi savo jausmų afišuoti.

4. Ji niekada nesupainios seksualumo su vulgarumu

“Ninona moka vaikščioti peilio ašmenimis ir nesusižeisti kojų” – kalbėjo bendralaikiai apie žymiausią XVII amžiaus kurtizanę Ninoną de Lanko.

Tarp seksualumo ir vulgarumo – riba labai trapi. Tačiau iš tiesų seksuali moteris jos niekada neperžengs.

5. Ji moka apsirengti taip, kad ją norisi nurengti

Seksualiai apsirengusi moteris tai ne ta, kurios džinsai nuleisti iki epiliacijos linijos, o dekoltė – iki bambos. Jos rūbai žadina vyro fantaziją. Ji žino, kaip apranga paryškint privalumus ir pridengti trūkumus.

6. Ji žino visas flirtavimo subtilybes

Jis sugeba įtraukti vyrą į flirto žaidimą. Tačiau taip, kad iki paskutinės minutės jis jaučiasi ne eiliniu grobiu, o narsiu medžiotoju, į savo pinkles įviliojusiu bejėgį grobį.

Kitaip tariant, tokia moteris leidžia vyrui dėlioti žaidimo taisykles, iš anksto žinodama jo rezultatą.

7. Ji išlieka nepasiekiama

Tiksliau tariant, ji sugeba būti labai artima, tačiau nepasiekiama. Seksuali moteris neapalps, jei vyras grybštels jai už sėdmenų ar pabučiuos į skruostą. Ji mielai sutinka pavakarieniauti, nueiti į pasimatymą. Tačiau iki to momento, kol vyras nepasiguldė jos į lovą, jis nėra įsitikinęs, kad jam tai pavyks. Kaip sako anglai: “Jeigu ledi sako “ne”, reiškia “galbūt”; jei sako “galbūt”, reiškia “taip”. Jei moteris sako “taip”, ji – ne ledi”.

8. Ji natūrali ir atvira

Tokia moteris nesigėdi savo norų ir nebijo apie juos pasakyti tiek restorane, tiek ir miegamajame. Ji tikrai nebus tyli avelė intymiuose žaidimuose. Jos temperamentas “užves” bet kokį vyrą.

9. Ji žino, kad “padorios moters praeitis turi būti turtinga”

Ir visai to nesigėdi. Ji visada apsupta gerbėjų, nes žino – būtent šie yra puikiausia jos žavesio reklama.

10. Bendrauti su tokia moterimi lengva

Net jeigu moteris baigusi du aukštuosius ar net turi mokslinį laipsnį, bendraudama ji niekada nebandys atrodyti super intelektuali. Priešingai, ji bus sąmojinga ir žaisminga.

Moterų žinovas rašytojas Viktoras Hugo yra pasakęs: “Būti gyvu moterišku kūnu ir būti moterimi – du visiškai skirtingi dalykai”. Išmokti žavesio ir seksualumo galima ir būtina – reikia tik panorėti. www.lsveikata.lt

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: