Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

A. Nedzinsko priešrinkiminiai manevrai: o gal geriau būtų laidotuvės?

leave a comment »

 

„Dzyvų dzyvai“. Būtent taip dzūkiškai reiktų pasistebėti Seimo nario Antano Nedzinsko vestuvėmis. O kaip kitaip, jei, greičiausiai, tų vestuvių ir nebuvo. A. Salamakinas teigia, kad su santuoka juokauti negalima, televizijos aiškinasi tikras ar ne A. Nedzinsko vestuvių liudijimas, Seimo nario mama nieko nežino ir nenori šnekėti apie sūnaus jungtuves.

Pats A. Nedzinskas šia tema nieko nekomentuoja jam nepatinkančiai žiniasklaidai, tačiau įtartinai rodosi tik iš anksto suplanuotose TV laidose, kur pasakoja apie savo neišmatuojamą meilę ir laimę.

(Ne)santuoka

Atrodytų ši santuoka – tarsi danguje (tikrame, o ne tame, kur išgarsėjo Antanas) nulemta: 2 numeris Tautos prisikėlimo partijos sąraše Alytaus rajono savivaldybės tarybos rinkimuose ištekėjo už pirmojo numerio sūnaus.

Negalėjo būti kitaip, nes naujoji A.Nedzinsko (ne)žmona teigia, kad jos mylimasis ją užbūrė ne tik asmeniniu žavesiu, bet ir savo politinėmis idėjomis. Kuo tokiomis? Antanai, tauta nori išgirsti tas tavo politines idėjas. Čia juk ne sekso pozos, kad tik žmona žinotų, ką tu mėgsti.

Be to, jei jau iš meilės, tai reikėjo merginai žemesnį numerį duoti kandidatų sąraše, o dabar visas kaimas kalbės, kad mergina partinę karjerą padarė per lovą. Arba, jei vestuvių iš tiesų nebuvo, gali būti, kad jos karjera sugriuvo dar prieš prasidėdama. Bet koks skirtumas Antanui, jei tos meilės nėra.

Seimo nariui labiausiai turėtų rūpėti, kad jo paties politinė karjera gali nukentėti dėl šių neįvykusių vestuvių. Apie tai, kad A. Nedzinskas tapo rimtu vedusiu vyru ir nebėra tas pleibojus, kuris medžiojo tokias scenos primadonas kaip Raimonda Masiulytė, nešneka ir oficialus Seimo nario puslapis http://www.lrs.lt, kuriame kiekvienas sveiko proto politikas mielai ir neatidėliotinai pasiskelbtų, kad yra rimtas šeimos vyras.

Dar baisiau, kad net „Facebooke“, kuriame visi su draugais dalinasi vestuvių potyriais, kelia savo ką tik gimusių vaikučių nuotraukas – visiška tyla. A. Nedzinskas savo asmeniniame puslapyje socialiniame tinkle nieko nepasiskelbė, jo santykių statusas nepakito, vestuvių nuotraukos neįkeltos. Kaip čia taip: eiti į televizijos laidas ir porinti apie savo laimę, tačiau ja nepasidalinti su savo 2139 draugais?

Nevykęs pijarščikas

Antanai, juk turi ryšių su visuomene magistrą, kuriuo vis nevengi pasigirti. Kaip čia taip išėjo, kad šioje situacijoje visiškai apsiskaičiavai? Nors žmonėms patinka “veselės“, nepatinka, kai juos laiko kvailiais. Žmonės iš Seimo nario tikisi truputį rimtesnių veiklų nei „pažaidžiam šeimą“. Kažkaip šitas reklaminis projektas atrodo ne rimtas darbas, o mokyklos saviveikla.

Prieš prasidedant rinkiminei kampanijai į savivaldybių tarybas, pasklido kalbos, kad Lietuvos politikus įkvėpė Barako Obamos rinkiminė kampanija „Yes We Can!“ (Taip, mes galime! – aut. past.). Ir A. Nedzinskas nusprendė, kad jis irgi gali susituokti. Bet Lietuvoje tuo nieko nenustebinsi: tuoktis mes mokame, bet ir skiriamės neprasčiau, todėl Lietuva pirmauja visoje ES pagal skyrybų skaičių.

A. Nedzinsko flirtas su vestuvėmis pastebėtas jau anksčiau. Praėjusiais metais Seimo narys savo prabangiu limuzinu „Pobeda“ dirbo eiliniu berniuku pagal iškvietimą, t.y. vairuotoju. Ir ne bet kaip dirbo, o sugebėjo pažeisti daugybę kelių eismo taisyklių ir dar papiktinti į bažnyčią besirenkančius tikinčiuosius. Bet ko tik nepadarysi, kai tokia jaudinanti vestuvių akimirka. Tavo ar ne tavo, tikra ar netikra.

Jei labai norėjosi vestuvių motyvo, reikėjo pasirinkti „Pabėgusios nuotakos“ scenarijų ir tapti tuo, kurį paliko prie altoriaus. Ir santuokos liudijimo nereiktų spausdintis, be to, lietuviai myli nuskriaustuosius bei mielai už juos balsuoja.

Tačiau efektyviausia būtų susiorganizuoti savo mirtį. Žmonės gedėtų, neštų gėles, kalbėtų apie politiką tik gražiai. O vėliau, po kokių trijų dienų, galima susiorganizuoti ir savo prisikėlimą. Tai neabejotinai suveiktų geriau ir praktiškai būtų galima galvoti apie amžinybę politikoje. Jokūbas Graliauskas

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: