Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Lietuviai žiemos bijo labiau nei latviai ar estai

leave a comment »

 Lietuviai žiemos bijo labiau nei latviai ar estai

Net 90 proc. lietuvių teigia, kad žiemą lauke praleidžia gerokai mažiau laiko nei šiltuoju metų laiku.

Daugiau nei pusė jų (60 proc.) nurodo, kad pagrindinė to priežastis yra blogas oras.

Tuo tarpu gydotojai sako, kad lietuviai, leidžiantys laiką tik uždarose patalpose ir neskiriantys dėmesio fiziniam aktyvumui, silpnina imunitetą ir rizikuoja savo sveikata.

Kaip parodė “Actimel“ iniciatyva atlikta reprezentatyvi apklausa, vos dešimtadalis Lietuvos gyventojų žiemą lauke praleidžia tiek pat laiko, kiek ir kitais metų laikais. Daugumą jų (60 proc.) nurodo, kad į lauką neina dėl blogo oro, 40 proc. sako, jog žiemą lauke nėra ką veikti.

Tuo tarpu mūsų kaimynai latviai ir estai šaltuoju periodu yra aktyvesni – penktadalis latvių ir ketvirtadalis estų teigia, kad net ir žiemą lauke būna tiek pat kaip ir šiltuoju metų laiku.

Paklausti, ką dažniausiai veikia lauke žiemą, dauguma lietuvių (61 proc.) ir pusė estų nurodė, kad užsiima tokia nemalonia veikla kaip sniego kasimu, automobilių valymu ar kitais žiemos darbais.

Tuo tarpu daugiau nei pusė apklaustųjų latvių (52 proc.) sakė, jog laiką leidžia eidami pasivaikščioti ar statydami sniego senius. Tik vos daugiau nei dešimtadalis lietuvių nurodė, jog užsiima žiemos sportu – slidinėja, čiuožinėja. Žiemos pramogos populiariausios tarp latvių – 20 proc. teigia, kad slidinėja ar čiuožinėja.

Atšalus orams gerokai sumažėja visų Baltijos šalių gyventojų dėmesys fiziniam aktyvumui. Apie 60 proc. gyventojų visose trijose šalyse prisipažįsta, kad žiemą mažiau sportuoja ar aktyviai leidžia laiką.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: