Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Dovanos Šv. Valentino dieną kiekvienam Zodiako ženklui

leave a comment »

 

Ne už kalnų Šv. Valentino diena – mylimą žmogų būtina nustebinti. Kokios dovanos tinka kiekvienam Zodiako ženklo atstovui?

Avinas

Šio ženklo žmonėms dovanokite iš visos širdies. Kuo daugiau bus pasakyta gražių žodžių, tuo vertingesnė atrodys dovana. Avinams patinka viskas, kas asocijuojasi su judėjimu – dovanokite kokį nors suvenyrą mašinai ar motociklui.

Jautis

Skirtingai nei Avinams ir Vandeniams, šio ženklo šeimininkams nepakanka vien stiprių apkabinimų ir karštų bučinių. Šiuos gestus reikėtų papildyti  ir materialinio pobūdžio meilės įrodymais.  Todėl tiek moterims, tiek  vyrams labai tiktų dovanoti papuošalus ir aksesuarus iš tauraus metalo.

Dvyniai

Jie džiaugiasi gavę dovanų net smulkmeną, ypač jei ta dovana yra netikėta. Pavyzdžiui, knygą ar bilietus į teatro spektaklį. Tačiau įteikdami dovaną nepamirškite pasakyti ne tik gražių sveikinimo žodžių, bet ir šiaip malonių dalykų.

Vėžys

Jam svarbiau ne dovana, o dėmesys. Jei pamiršite pasveikinti šio ženklo atstovus  visų įsimylėjėlių dieną, Vėžys mirtinai įsižeis, o pamiršimą priims kaip visišką abejingumą jo atžvilgiu. Moterims patiks mielos moteriškos smulkmenos: kvepalai, papuošalai, apatinis trikotažas. O vyrams –  smeigtukas  kaklaraiščiui ar sąsagos marškinių rankogaliams. Taip pat balzamas po skutimosi ir panašiai.

Liūtas

Kiek jam besakytumėte meilės žodžių, vis tiek bus negana. Beje, prie žodžių reikėtų pridėti ir gėlių puokštę. Taip pat ir nedidelę dovanėlę, tačiau originaliai įpakuotą. Pavyzdžiui, prezervatyvų komplektą. Juk Šv. Valentino diena ne tik meilės, bet ir mylėjimosi diena.

Mergelė

Šio ženklo atstovai itin vertina dėmesio ženklus, tačiau neafišuoja savo emocijų. Gali net pasakyti, girdi, kam tos išlaidos, nors širdies gilumoje labai bus patenkinti gavę dovaną.  Tačiau jūsų dėmesys turi būti nuoširdus, nes jei mėginsite suvaidinti, iš karto pastebės. O dovana galėtų būti knyga arba kokios nors darbo stalo priemonės.

Svarstyklės

Dovanokite gėles. Tačiau gražūs suvenyrai taip pat sveikintinas dalykas. Tačiau bet kokia dovana turi būti įteikta nepaprastai romantiškai. Pakelkite moteris Svarstykles ant rankų ir nesivaržykite kas minutę kartoti, kad mylite. O moterys turėtų negailėti vyrams komplimentų.

Skorpionas

Šio ženklo atstovai  – itin seksualūs, todėl meilės šventėje turėtų dominuoti audringa ir beprotiška aistra.  Suprantama, Skorpionai mėgsta ir seksualias dovanas. Todėl užsukite į sekso reikmenų parduotuvę ir išrinkite naujausio modelio vibratorių ar sekso žaisliukų erotiniams žaidimams: antrankius, rimbą ir t.t. Jie tikrai ilgai primins draugystę ir meilę.

Šaulys

Šio ženklo atstovai –  neabejingi dovanoms, padarytoms savomis rankomis. Todėl mergina gali drąsiai padovanoti savo širdies draugui megztinį, megztą ilgais žiemos vakarais. Taip pat tiktų ir pirštinės, pakabukas raktams. O vyras galėtų moteriai padovanoti širdelės formos pudrinę arba tokios pat formos žvakelių tiek, kiek mylimajai metų. Tačiau, jei norite, kad dovaną prisimintų visą gyvenimą, padovanokite daug ką pasakantį,  su užuomina daiktą. Pavyzdžiui, širdelės formos žiedą. Nors rinkdamiesi pastrąjį atvejį būkite atsargūs. Šauliai greitai įsižeidžia. Todėl geriau neužlipti jiems ant skaudamos vietos.

Ožiaragis

Nekreipkite dėmesio į tai, jei jis santūriai elgsis, kai įteiksite jam dovaną. Žinokite, kad apsimeta šimtu procentų! Ožiaragiai labai mėgsta dovanas tik to neparodo. Tačiau reikėtų padovanoti jiems ką nors praktiško, kad ir ne brangiai kainuojantį daiktą. Nes pats Ožiaragis greičiausiai tikrai neišlaidautų. Pavyzdžiui, nesulauksite iš jo nei naujo mobilaus telefono, rankinės iš natūralios odos ir t.t. Nepaisant to, Ožiaragiui Šv. Valentino diena – graži šventė ir gera proga švęsti. Todėl darbe tik prastums valandas, užtat nudžiugins savo antrą pusę netikėta dovana… priklijuos širdelę ant skruosto.

Vandenis

Vandeniams visų įsimylėjėlių diena jau tarsi savaime dovana. Tačiau nereikėtų apsiriboti  pasveikinimais vien  telefono skambučiu ar perduota per kurjerį dovana. Nors žodinius sveikinimus  jie mėgsta ne mažiau nei originalius daiktus, tačiau labai išlaidauti nevertėtų. Žinoma, nepakaks ir vien atvirutės, nupirktos artimiausiame prekybos centre.

Žuvys

Šio ženklo atstovams didžiausia dovana – tikri ir gilūs jausmai. Todėl jiems nereikia ir ypatingų dovanų. Be to, dažniausiai jie patys nežino ko nori. Vis dėlto, kad neprašautumėte pro šalį, atkreipkite dėmesį į aplinką, kurioje bendraujate. Kokie daiktai Žuvims patinka ir kokiais mėgaujasi. Greičiausiai jos neabejingos stalo įrankiams. Be to, mėgsta romantišką atmosferą. Vadinasi, originali žvakidė – būtų puiku. Dovana Žuvims svarbu, bet dar svarbiau mylimosios (mylimojo) nuotaika.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: