Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Seksas: šeši nauji atradimai

leave a comment »

 Seksas: šeši nauji atradimai

Mokslininkų tvirtinimu, žmonija gyvuoja todėl, kad nenustoja mylėtis.  Atrodo, kad informacijos sekso temomis – per akis, tačiau nepaisant to, mokslininkai nesiliauja stebinti naujais atradimais.

1. Neseniai Oregono universiteto (JAV) mokslininkai  suabejojo, kad visuomenės pagrindas – monogamiški santykiai. Paaiškėjo, kad dabar tik 40 proc. žmonių susitaria su savo antrosiomis pusėmis būti vienas kitam ištikimais. Likusiems – ištikimybė nėra svarbi. Taip pat paaiškėjo,kad santuoka nebėra ištikimybės pagrindas, nes sutuoktiniai apgaudinėja vienas kitą ne rečiau nei nesusituokusios poros.

2. Dar vienas atradimas, kurį padarė JAV mokslininkai: poros, neturinčios intymių santykių iki vedybų – laimingesnės. Nes tada jauni žmonės turi daugiau galimybių ir laiko tyrinėti vienas kito charakterį, atskleisti trūkumus ir pranašumus. Be to, tokios poros po vedybų sugeba derinti fizinę ir dvasinę meilę.

3. Gal ką nors ir nustebins, bet toli gražu ne visiems žmonėms patinka seksas. Pavyzdžiui, japonai visiškai prarado norą daugintis. Todėl nėra ko stebėtis, kad jiems patiems jau kelia nerimą spartus gimstamumo mažėjimas. Juk šalyje vidutiniškai gimsta 1,21 vaikas šeimoje. Tuo tarpu norint pakelti gimstamumo lygį šis rodiklis turėtų būti 2,08. 35 proc. 16-19 metų japonai nenori eikvoti savo jėgų ir laiko seksui.

 4. Kaip bebūtų keista, tačiau apkūnūs vyrai – puikūs meilužiai. Turkijos mokslininkų atliktas tyrimas parodė, kad storuliai sugeba ilgiau suteikti malonumą savo partnerėms, nei dailaus sudėjimo stiprioji lytis. Be to, liesi vyrai linkę turėti priešlaikinės erekcijos problemų.

5. Internetas ir socialiniai tinklalapiai šiuolaikines moteris daro sukalbamesnėmis. Apie 40 proc. iš jų prisipažino, kad bendraudamos internete labai greitai puola į virtualių draugų glėbį ir pereina į intymius santykius. Tačiau negalvoja ne tik apie pasekmes, bet ir tykojantį pavojų.

6. Alergija orgazmui –  tiesa, o ne išsigalvojimas. Mat kai kurie vyrai būna alergiški savo spermai, todėl jiems atsiranda peršalimo simptomai pasimylėjus su parttnere, ar masturbuojantis. 

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: