Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Kelių erelius policininkai tramdys patobulintais greičio matuokliais

leave a comment »

 

Policijos pareigūnai galės naudotis tik greičio matuokliais, turinčiais vidinę atmintį ir galinčiais išsaugoti užfiksuotus duomenis, trečiadienį pranešė vidaus reikalų ministras.

“Mes išėmėme iš apyvartos visiškai greičio matuoklius, kurie neturi jokios atminties, o tuo pačiu, palikę greičio matuoklius su atmintimi, sustiprinome jų duomenų kontrolę“, – po susitikimo su policijos generalinio komisaro pavaduotoju Sauliumi Skverneliu žurnalistams sakė ministras Raimundas Palaitis.

Anot ministro, šios priemonės turėtų paskatinti pareigūnus nebeimti kyšių, o vairuotojus – tų kyšių nebeduoti.

“Iš 250 nestacionarių greičio matuoklių yra išimti 50 greičio matuoklių, kurie neturi atminties. Šiuo metu iki kovo 1 dienos jie yra pristatomi į Policijos departamentą ir bus ten sandėliuojami, ir arba nurašomi, arba naikinami, – sakė R.Palaitis.

Pasak S.Skvernelio, atmintį turintys greičio matuokliai išsaugo informaciją apie greičio viršijimo faktą, pažeidimo datą, laiką, kai kurie – ir kelio kilometrą.

Ministras tvirtino, kad pareigūnų kontrolei yra pasirinktinai tikrinama, ar, esant duomenims atmintį turinčiame greičio matuoklyje, buvo surašytas pažeidimo protokolas. Be to, anot S.Skvernelio, pareigūnai visada išvykdami turi nurodyti, kur jie gaudys pažeidėjus, tai yra stebima per Pareigūnų valdymo sistemą, kai kuriuose automobiliuose yra filmuojama.

“Yra korupcijos rizikos valdymo priemonės, ir mes turime informaciją į kokius pareigūnus, į kokius asmenis, į kokius regionus reikia kreipti dėmesį, ir kur yra padidintos rizikos grupės“, – sakė S.Skvernelis.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: