Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

G. Rusytė išsirengė “Playboy“ viršeliui

leave a comment »

 

Jungtinėse Valstijose įsikūrusi manekenė Giedrė Rusytė padarė tai, ko jos gerbėjai laukė ne vienus metus: priėmė pasiūlymą nusifotografuoti “Playboy“. Giedrė žurnalui pozavo Niujorke, su kuriuo ją sieja vis daugiau ryšių. “Ši fotosesija – pirmoji tokia atvira mano gyvenime ir tai buvo puiki patirtis. Nepamenu, kada teko šitaip smagiai dirbti“, – pasakojo viena gražiausių Lietuvos moterų.

– Kažkada minėjai, kad nesiryžtum pozuoti “Playboy“. Kas pasikeitė?

– Niekada nesifotografavau ir nesifotografuosiu nuotraukoms, kurios viršija mano nusibrėžtą ribą. Tačiau esu modelis ir kūnas yra mano darbo įrankis. Jei jis gražus ir subtiliai apnuogintas, kaip gali nesutikti?

– Bet apsisprendei ne iš karto, kai gavai pasiūlymą?

– Atsibudusi vieną rytą supratau: nusifotografuosiu lietuviškajam “Playboy“, nes juk į amerikietiškąjį vis tiek niekas nepakvies. Šokinėjau iš laimės. Tai – nemažas pasiekimas mano karjeroje. Be to, anūkams galėsiu parodyti, kaip jaunystėje atrodžiau. (Juokiasi.)

– Galbūt gyvendama JAV pajutai daugiau vidinės laisvės?

– Esu ta pati Giedrė, kuri nei per daug sulietuvėjo, nei suamerikonėjo. Tačiau mokausi džiaugtis gyvenimu, kurį turiu tik vieną. Kol galiu, naudojuosi pasaulio platybėmis ir galimybių laisve. Man norisi viską patirti, pažinti ir pamatyti kuo daugiau. Dar niekada nebuvau kupina tokios vidinės energijos ir tiek pozityvumo! Ališijos Kys (Alicia Keys) daina “Empire State Of Mind“ apie betono džiungles, kuriose pildosi svajonės, arba Frenko Sinatros “New York, New York“ – jos sukurtos ne šiaip sau. Tas miestas mane keičia, o šios dainos nuolat skamba ausyse.

Parengta pagal “Respublikos“ priedą “Laisvalaikis“ 2010-04-02

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: