Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Dešimt didžiausių vasario mėnesio Lietuvos žvaigždžių

leave a comment »

Laidos prasidėjo ir baigėsi, projektas plovė projektą, vakarėlyje susirinkusios žvaigždės taip stumdėsi savo seksualumais, kad šie kibirkščiavo į objektyvus. O kas iš daugybės žinomų veidų per mėnesį užsiaugino didžiausias auras arba jas išbarstė? Leiskit mums pasakyti.

10. Irma Jurgelevičiūtė. Iš pradžių atrodė, kad įtarimai vagystėmis Irmai tik padės pritraukti daugiau užsakymų koncertams, net reklamų skalbimo milteliams, tačiau praeitą savaitę visas Lietuvos žvaigždynas staiga suprato, kad vagystės – rimtas dalykas ir Irmai padvelkė šalčiu.

9. Liveta Kazlauskienė. O dėl šio netikėto praregėjimo labiausiai kalta Liveta Kazlauskienė, viešai papasakojusi apie tai, kaip suspendavo jos ir I. Jurgelevičiūtės draugystę. Paskui ji dar prišnekėjo į eterį, kad politikoje viskas nupirkta. Tikėkimės, kad ji pasitenkins šiuo dėmesiu ir nepradės vėl leisti albumų.

8. Irena Degutienė. Kaip ir Dalios Grybauskaitės, I. Degutienės reitingai šį mėnesį kiek smuktelėjo, tačiau mes manome, kad Seimo pirmininkė vis dar kilo: ji pareiškė, kad ne tik kitų, bet ir jos partijos nariai spaudė Viešųjų pirkimų tarnybos vadovą, ir galutinai susiformavo kaip nauja politikos žvaigždė. Jei dar kalbas mokėtų rėžt…

7. Deivydas Zvonkus. Nors “Chorų karų“ generolo idėja buvo vogta, tačiau pritaikyta negerbiamai vietinei rinkai atnešė klaipėdiečiui didelės šlovės. Be to, jis buvo pastebėtas su nauja mergina, žurnaliste kaip jo mama, tad dabar galės stumti pijarą tiesiog namuose. Ir, galbūt, ji D. Zvonkui paaiškins, kodėl yra gerai, kad Lietuvoje nėra mėnesinio topo įžymybių, kurios rengiasi blogiausiai.

6. Marijonas Mikutavičius. Visos Lietuvos bernas visada kiek įmanoma stengiasi nelįsti į tiesioginę šviesą ar bent ožiuojasi į ją tempiamas, tačiau TV3 paskelbus naujo krepšinio himno rinkimus jo veidą vėl užliejo blykstės. Nors TV3 rinko naują krepšinio himną, tačiau rinkimų anonse skambėjo „Trys milijonai“. Lyg TV3 norėtų sukurti antrus „Tris milijonus“. Bet ir senas niekur nedingo. Ir naujuosius rinkimus laimėjo M. Mikutavičius, neabejotinas nugalėtojas šioje situacijoje: tie, kurie nežino „Trijų milijonų“, dainuos naująją dainą.

 

5. Simas Jasaitis. Panašu, kad manekenės brolis pamažu apsiprato su viešumu ir naująja drauge, todėl drįso prieš kameras parodyti savo kadaise apleistus šokėjo talentus, todėl dabar bent dvi savaites bus siuntinėjamas nuorodomis, kamantinėjamas ir prašomas pakartoti.

4. Ona Kolobovaitė. Torso apnuoginimas ir romanas su Marium Jampolskiu O. Kolobovaitės publikos akyse nepadarė nei ikona, nei bloga mergaite, tačiau prasidėjus „Žvaigždžių duetams“ balsingoji visaginietė šovė į priekį, pakurstydama kalbas apie sužadėtuves su Andrium Butkum. Šiuo metu visi žino, kad norėtų ją matyti “Eurovizijoje“, tačiau to nesako.

3. Radžis Aleksandrovičius. Stereotipais apie čigonus besimėgaujantis auksais apsikarstęs koverių atlikėjas ne visai savo noru sugrįžo priešais lempas. Sako, TV3 keršijo už jo artimus santykius su LNK, ir visai be rūpesčio bei nepatikrinę paleido piktą gandą apie jo tėvus. Bet net ir purtomas skandalo Radžis nenori apkabinti savo mamos.

2. Vilija Pilibaitytė-Mia. Laimingo atsitiktinumo dėka V. Pilibaitytė atsidūrė Egipte tuo metu, kai vietiniams trūko kantrybė nuo ilgametės diktatūros, todėl ji tapo specialiąja Lietuvos “selebričių“ bendruomenės reportere nuo Raudonosios Jūros. Be to, ji ką tik sudalyvavo ir naujojo krepšinio himno laimėjime. Eina mergina.

1. Natalija Ivanova-Zvonkė. Mums vos paskelbus praeito mėnesio topą, Natalija paskelbė esanti nėščia, o mėnesio pabaigoje žurnalo „Žmonės“ skaitytojų buvo išrinkta metų žvaigžde. Nors dėl šeimos lūkesčių veikia ji mažiau, tačiau šie du dalykai dar labiau sustiprino jos stereotipiškumą – sakai žvaigždė, galvoji „Zvonkė“. Karolis Jachimavičius Zebra.lt 2011 02 09

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: