Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Neblaivi Vilniuje sukėlusi avariją A.Kubiliaus padėjėja neteko darbo

leave a comment »Premjeras Andrius Kubilius ketvirtadienį pasirašė savo padėjėjos Seime Jovitos Morkūnaitės prašymą atleisti ją iš darbo.

Prieš tai duodamas interviu “Žinių radijui“ Andrius Kubilius teigė dar nieko negirdėjęs apie trečiadienį vakare galimai neblaivios savo padėjėjos Jovitos Morkūnaitės sukeltą avariją.

„Tikrai nežinau, nemačiau tokių žinių. Bet kuriuo atveju aiškinsimės ir tikrai į tai reaguosime atitinkamai“, – „Žinių radijui“ sakė premjeras.

Trečiadienį vakare Vilniuje, kaip spėjama, neblaivi Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus  padėjėja Seime Jovita Morkūnaitė sukėlė avariją.  Jovita Morkūnaitė dirba Seimo nario padėjėja-sekretore.

Laimė, per avariją niekas nenukentėjo. Smarkiai apgadintas vienas automobilis.

Avarija Olimpiečių gatvėje įvyko apie 19 val. Susidūrė priešpriešiais važiavę automobiliai „Opel Astra“ ir „Honda Accord“.

Automobilio „Opel Astra“ vairuotojas sako, kad jo nepraleido nuo Sporto rūmų važiavęs automobilis „Honda Accord“. Vairuotoja staiga pasuko į kairę į užvažiavimo ant Žirmūnų tilto pusę.

Anot vyriškio, moteris neįjungė posūkio ir nėrė į kairę priešais pat jo automobilio priekį.

Per avariją smarkiai apgadintas automobilio „Opel Astra“ priekis.

„Niekas nenukentėjo, todėl jau ruošiausi draudimo bendrovei pildyti avarijos deklaraciją, tačiau su moterimi nepavyko susikalbėti – supratau, kad moteris neblaivi“, – sakė automobilio „Opel Astra“ vairuotojas.

Trečiadienį vakare mieste patruliavo vos trys kelių policijos ekipažai, todėl į avarijos vietą skubiai atsiųsti patrulinės rinktinės pareigūnai.

„Moteris pripūtė 2,2 promilės“, – sakė policijos alkoholio matuoklio rodmenis sužinojęs automobilio „Opel Astra“ vairuotojas.

Moters koordinacija buvo sutrikusi: pareigūnui netgi teko saugoti, kad premjero A. Kubiliaus padėjėja netyčia nepakliūtų po pravažiuojančių automobilių ratais. Moteris iš policijos automobilio išlipo, kai pareigūnai prieš uždarant į aikštelę nutarė apžiūrėti jos automobilį.

„Kodėl mane fotografuojate?“, – neslėpė pykčio avarijos kaltininkė. „Įdomu, iš kur jūs jau tai žinote“, – atkirto vairuotoja, paklausta, kas atsitiko ir, ar ji vartojo alkoholį. Nuo žurnalistų Seimo nario padėjėja pasislėpė policijos automobilyje.

Pareigūnai iškvietė techninės pagalbos vežimėlį ir nutempė moters automobilį į aikštelę.

Techninės pagalbos automobilio prireikė ir apdaužytam opeliui nutempti: per avariją užsikirto jo priekinis ratas.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: