Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Viskas apie petingą

leave a comment »

 

Seksologiniai tyrimai rodo, kad išsivysčiusiose šalyse įvairias petingo formas prieš vedybas praktikuoja 90 proc. jaunuolių ir per 80 proc. merginų.

Petingu seksologai vadina erotinės įvairių kūno dalių glamones, išskyrus tiesioginį seksualinį kontaktą. Petingas neretai baigiasi vieno ar abiejų partnerių orgazmu ir labiau paplitęs šalyse, kur aukštai vertinama moters nekaltybė iki vedybų. Tose šalyse, kur ikisantuokiniai lytiniai santykiai laikomi normaliu dalyku petingas mažiau paplitęs. Tačiau seksologai teigia, kad petingas gali būti praktikuojamas ne vien siekiant išsaugoti nepažeistą mergystės plėvę, bet ir kitais tikslais, pavyzdžiui, norint išvengti nėštumo, susirgimų venerinėmis ligomis, taip pat tada, kai vaginalinis lytinis aktas dėl įvairių priežasčių (komplikuoto nėštumo, ligų) nepageidaujamas. Kaip teigia apklausos, petingas labiausiai paplitęs tarp lytiškai subrendusių, bet socialiai vedyboms dar nepribrendusių jaunuolių.

Seksologai sako, kad jei glamonėjama viršutinė kūno dalis iki juosmens, tai vadinama viršutiniu petingu. Kai glamonėjamos kūno dalys prie lytinių organų arba patys lytiniai organai, tai vadinama giliuoju petingu. Petingas dažnai pradedamas kaip savotiškas žaidimas, tačiau tikrumoje tai yra sudėtinga poros tarpusavio santykių nustatymo forma, taip pat partnerio asmenybės patikrinimo būdas. Sakoma, kad jaunuolis nori patikrinti, kaip toli galima “eiti“, o mergina nori išlaikyti saiką, nes leisdama “per mažai“ rizikuoja netekti partnerio, leisdama “per daug“, rizikuoja greitai netekti nekaltybės, taip pat prarasti gerą vardą partnerio ir bendraamžių akyse. Kuo daugiau pasiekia jaunuolis, tuo didesnę vertę jis įgyja savo paties ir bendraamžių akyse, kuo labiau atsargesnė mergina, tuo stipresnis įsitikinimas, kad ji ir toliau liks “geidžiama“.

Petingas taip pat atspindi ir partnerių intymumo laipsnį. Pagal dabartinį “standartą“, kurį paprastai nustato merginos, bučiuotis galima su jaunuoliu, kuris patinka, gilus “prancūziškas“ bučinys leistinas, kai pajuntami gilesni jausmai, liesti ir glostyti krūtis per drabužius leidžiama, jei paaiškėja “rimtesni“ partnerių ketinimai tęsti draugystę, apnuogintų krūtų glamonėjimas reiškia partnerių pasitikėjimą vienas kitu, merginos jau peržengia pradinio drovėjimosi fazę ir yra pasiruošusi tolimesniems intymiems kontaktams ir t.t. Kai kuriais atvejais abu partneriai gali patirti orgazmą vien glamonėdami viršutinę kūno dalį ar bučiuodami krūtis. Petingo technika reikalauja tam tikro nuoseklumo, glamones pradedant nuo plaukų, kaklo, rankų virš alkūnių glostymo, bučinių į lūpas, kaklą ir t.t.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: