Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Moterų tarpusavio flirtas – madinga?

leave a comment »

 Moterų tarpusavio flirtas – madinga?

Moterų tarpusavio flirtas prasidėjo tada, kai Madonna ant scenos pabučiavo Britney Spears, kai Katy Perry uždainavo apie merginą, su kuria taip pat bučiavosi.

Dabar „fleksiseksualumas“ – heteroseksualios moters flirtavimas su biseksualia – tapo madinga.

Naujas pavadinimas sugalvotas daugėjant heteroseksualių, flirtuojančių su kitokios seksualinės pakraipos moterimis. Terminas apibūdina žmones, turinčius seksualinę pirmenybę, tačiau nenorinčius prie to „prisirišti“.

„Moterys ypač atviros naujais patirčiai tampa tuomet, kai sulaukia 40 metų ir labiau pasitiki savo seksualumu. Pasirodžius netikėtai galimybei dažniausiai galvojama „kodėl gi ne“, ypač po ilgų gyvenimo metų su tuo pačiu žmogumi“,- pasakoja psichologas.

Du kartus ištekėjusi D. Barrymore, neslepianti santykių ir su moterimis, kartą pasakė: „Būti su moterimi, tai tas pats kas tyrinėti savo kūną, tik per kitą žmogų“.

Žinoma, fleksiseksualumo populiarumui įtakos turi ir garsenybių pasisakymai, tačiau reikia pripažinti, jog tai šiaip ar taip visuomet egzistavo, tik ne visada buvo apie tai kalbama.

Net trečdalis iš internete apklaustų 6000 moterų teigė, jog jų dažniausia ir labiausiai jaudinanti fantazija – seksas su kita dailiosios lyties atstove.

„Iš tiesų tai atskleidžia, kiek daug moterų nedrįsta „vadintis“ biseksualiomis, tačiau trokšta bučiuotis ir su vyru, ir su geriausia drauge.“,- sako tyrėja.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: