Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Apie Europos krepšinio čempionato burtų traukimo ceremoniją

leave a comment »

Užtenka žvilgtelėti į socialinio tinklo „Twitter” žinutes – žemyną suvienijo kančia”, – po Raigardo Tautkaus suburto choro pasirodymo išvadą padarė žurnalistas. 

Įvairių šalių dainų popuri per Europos krepšinio čempionato burtų traukimo ceremoniją atliko būrys dainininkų.
Įvairių šalių dainų popuri per Europos krepšinio čempionato burtų traukimo ceremoniją atliko būrys dainininkų.

Išsityčiojo iš renginio

Krepšiniui skirto britų žurnalo MVP apžvalgininkas Markas Woodsas iškeikė ceremoniją, kurią, jo nuomone, muzikos numeriai beprasmiškai ištęsė.

„Dabar vyras groja ksilofonu. Baisu ir pagalvoti, kaip prastai atrodo tie, kurie neįveikia lietuviškos muzikos realybės šou „Pop Idol” (populiarus britų TV talentų šou. – Red.) atrankos”, – pasirodymą su skrabalais komentavo žurnalistas.

Iškritikavęs pasirodymus, apžvalgininkas pasišaipė, kad pristatyti Graikiją kūriniu iš baleto „Graikas Zorba” – labai nenuspėjama.

„Tai tikrai skausminga. Nejaugi kas nors atėjo čia ko nors kito, o ne burtų traukimo?

Jei tai neįtikins visuomenės, kad verta grįžti prie 16 komandų sistemos (šįmet čempionate pirmąsyk rungsis 24 komandos. – Red.), niekas neprivers jos persigalvoti”, – kentėdamas muzikinį pasirodymą toliau piktinosi apžvalgininkas.

Galiausiai jis patarė Didžiajai Britanijai pažadėti sutrumpinti burtų traukimo ceremoniją, jeigu ji ateityje nori iškovoti teisę rengti čempionatą.

„Didžioji Britanija pristatoma „The Beatles” dainos karaokės variantu. FIBA už šitą dalyką gaus didelę sąskaitą iš sero Paulo McCartney advokatų.

Užtenka žvilgtelėti į socialinio tinklo „Twitter” žinutes – žemyną suvienijo kančia”, – po Raigardo Tautkaus suburto choro pasirodymo išvadą padarė žurnalistas.

Panašių atsiliepimų atsirado ir kitoje sporto žiniasklaidoje.

„Buvo gėda žiūrėti”

Andrius Mamontovas, dainininkas

„Ar tikrai reikėjo tokio lygio muzikinės programos? Tai atrodė kaip bandymas daryti mažytę „Euroviziją”. Įsijungiau televizorių, kad pamatyčiau, kaip bus traukiami burtai.

Įpusėjus muzikinei programai televizorių išjungiau. Pamaniau, kad jei traukimas bus toks, kaip ta programa, aš tų burtų nenoriu. Kai televizija rodo šiaip kokį dainų šou, tai viena.

Bet čia vedėjai kalbėjo angliškai, vadinasi, orientuotasi ir į užsienio auditoriją. Man, kaip Lietuvos piliečiui, svarbu, kaip pristatoma mano šalis. Kai šalies, jos žmonių veidas pristatomas šitaip, norisi rėkti, kad mano veidas – ne toks. Mūsų krepšinis ir šalis nusipelnė būti pristatyti geriau.

Buvo gėda ir skaudu, kad mes savęs nemylime. Jei pakviečiu svečius vakarieniauti, patiesiu staltiesę, pašluoju grindis. O mes pakvietėme svečių į Lietuvą ir vakarienę patiekėme ant laikraščio. Jei negalime padaryti gero šou, gal nedarykime jokio?

Tikiuosi, kad šį reginį užsienyje matė kuo mažiau žmonių. Tai, ką pamatėme, tikrai nebuvo graikų sirtakis ar Balkanų muzika, tik prasta imitacija. Norisi keiktis.

Nežinau, ar norėtume, kad užsieniečiai mūsų šalį pristatytų taip, kaip mes parodėme kitas šalis, – restorano lygio. Dar sykį pasirodėme kaip trečiojo pasaulio šalis.”

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: