Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Mokytojai juokėsi iš ministro G. Steponavičiaus

leave a comment »

G. Steponavičius (ELTA nuotr.)     G. Steponavičius

Kai švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičiaus Klaipėdoje vykusiame Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) Žemaitijos regiono susivienijimo forume pareiškė, jog esą „vidutinis Lietuvos mokytojų atlyginimo vidurkis dabar šalyje yra 2 700 litų“, salėjo nugriaudėjo juokas, rašo „Vakarų ekspresas“. Nors pedagogai buvo parengę savo prašymus bei siūlymus, kaip tobulinti švietimo sistemą, ir šią rezoliuciją ketino įteikti pačiam G. Steponavičiui – šis, pasakęs sveikinimo kalbą, pradingo.

Pasak LŠDPS Žemaitijos susivienijimo pirmininko Eugenijaus Jesino, „naudojamasi viešųjų ryšių taktika – su profsąjungos atstovais bendrauja, tačiau daro, ką nori, ir visiškai neatsižvelgia į mūsų pastabas“.

Tuo tarpu, jo teigimu, „situacija švietimo srityje vėl kaista“. Klaipėdoje pažadėta, jog jei Švietimo ir mokslo ministerija ir toliau konstruktyviai nevertins profesinių sąjungų keliamų reikalavimų, LŠDPS Žemaitijos regionų profesinių sąjungų susivienijimas pasilieka teisę pareikšti nepasitikėjimą G. Steponavičiaus vykdoma politika.

Rezoliucijoje nurodyta, kad ministerijai duota laiko pasitaisyti iki vasario 15-osios.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: