Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Keturi moterų naudojami sekso triukai

leave a comment »

„Tegul nesijaučia per daug savimi užtikrintas“. Moterys mano, kad ilgainiui santykiuose jūs imate galvoti, jog ji visuomet pasiruošusi jus patenkinti ir nesijaučia kelianti iššūkį. Jos galvoja, kad dėl to turėtų kartais tiesiog atmesti žaismingą dviprasmį jūsų paplekšnojimą ar tiesiai šviesiai atsisakyti meilės žaidimų, tokiu būdu jus užkaitindama.

„Priversiu jį patikėti, bet nepersistengsiu“. Jos galvoja, kad kiekvienas vyras mano, jog yra vyras iš didžiosios „v“. Tad moterys stengiasi padaryti kažką, kas jį priverčia taip pasijusti. Jos teigia, kad svarbu paglostyti vyrišką ego, ištvermę bei sugebėjimą suteikti joms orgazmą. Moterys vienos kitoms pataria: „jei nesi išties patenkinta, nevaidink, o tiesiog pasikelbėk apie tai su savo vyriškiu“.

„Nežadėk, geriau duok daugiau, nei tikėtasi“. Kai kalbama apie lovą, moterys nusiteikusios vengti lūkesčių. Jos supranta, kad geriau jau nesigirti, kaip nuostabiai gali susirangyti rytietiška poza, jei išties atsidūrus lovoje vos surezga sakinį iš baimės. Jos nusiteikusios siekti daugiau nei kalba, tad nežada nieko daug. Joms tai suteikia pasitikėjimo savimi, bei džiaugsmo, jei pavyksta jus nustebinti.

„Troškimas atveria visas duris“. Daugelis moterų mano, kad sekso gerumą apsprendžia tai, kaip tai vyksta. Jos mano, kad jau vien seksualinio troškimo parodymas savo partneriui jį užkaitina, o kai jus imate norėti jos, tai jas kaitina dar labiau. Jos stengiasi parodyti vyriškiui, kaip jo trokšta, galvodamos, kad tai išties jį „užveda“, nepaisant to net jei jis nėra labiausiai patyręs šioje srityje.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: