Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Panevėžietiškos linksmybės: šuolis į ledinį vandenį eketėje ir sąmonės praradimas /video/

leave a comment »

 

Vyrui pavyko įšokti į eketę.
Vyrui pavyko įšokti į eketę.

Interneto svetainėje „YouTube“ išpopuliarėjo vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotos savotiškos panevėžiečių linksmybės: žiemą iki trumpikių išsirengęs vyras įsikabina į virvę ir šoka eketėn. Linksmybės iš tiesų būtų likusios linksmybėmis, tačiau iš ledinio vandens išsiropštęs vyras paslysta ant ledo ir krisdamas taip susitrenkia galvą, kad netenka sąmonės.

Pagal vietovaizdį atrodo, kad veiksmas nufilmuotas Panevėžyje, šalia Nevėžio užtvankos, dar vadinamos „Ekrano“ mariomis. Vienas iš nufilmuotų vyrų praneša, kad „šiandien – gruodžio 8-oji“.

Įrašas prasideda užvesto elektrinio pjūklo gergždimu. Vienas iš linksmybių dalyvių juo išpjauna stačiakampę eketę, tuo metu vyriškas balsas už kadro netaisyklinga lietuvių kalba komentuoja: „Na, štai mes jau išpjovėme eketėlę šiokią tokią sportininkui mėgėjui, kuris biškį dar apšilimą daro. Štai sportininkas ateina jau apšilęs. Ir lauksim rezultatų, kaip ten viskas vyks toliau“.

Paaiškėja, kad „sportininkas“ ketina pasilypėjęs įsikabinti į virvę ir skrieti į ledinį vandenį.

Atrakciją stebi ne vienas žmogus, kažkas iš jų dar paragina drąsuolį: „Gali pradėt rengtis, Viliakai. Duok, aš tau padėsiu nusirengti“. Vėliau vyras pribėga prie nusirenginėjančio „Viliako“ ir džiaugsmingai praneša: „Pirmą kartą Panevėžio istorijoje! Vilius Baldišius, Lietuva, šoks nuo kranto ant virvės į eketę. Čia to Panevėžy dar nebuvo! Pažiūrėkite, koks susikaupęs vyro veidas“. Pasak jo, oro temperatūra – penkiolika laipsnių šalčio.

Kažkas iš stebinčiųjų nusikikena: „Jauniukų sporto meistras.“ Kai linksmybių herojus nusimauna kelnes ir lieka tik su trumpikėmis, pasigirsta švilpimas ir skandavimas „Eina, eina!“. Galiausiai jis užsilipęs pagauna jam pamestą virvę ir nuskrieja tiesiai į eketę. Visi entuziastingai ploja, vyras turškiasi vandenyje.

Tačiau atrakcija pasisuka netikėta linkme, kai iš eketės išsiropštęs vyras paslysta ir krisdamas taip stukteli pakaušiu į ledą, kad praranda sąmonę. Išsigandę stebėtojai puola prie jo ir nuogą tempia į automobilį. Čia šuolininkas dar kurį laiką tyso be sąmonės, tačiau įrašo pabaigoje jis rodomas jau atsigavęs ir šokinėjantis prie automobilio. LR20110125

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: