Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Išgarsėjo… “Olialia pupytės“ Kinijoje vadinamos “krūtų grupe“

leave a comment »

Šviesiaplaukės, didžiakrūtės lietuvaitės “Olialia pupytės“ tapo desertu kinų akims. Po tokio pripažinimo visos trys “dainininkės“ jau drąsiai galėtų rikiuotis prie kokio Hugh Hefnerio “Playboy“ vilos – įaudrino kinus, sugebėtų ir amerikiečius!

Iki šiol “Olialia“ trijulė tik girdavosi koncertais užsienyje (Ukrainoje pavyzdžiui), apie kuriuos sklando daug gandų – neva ne visai dainuoti Oksana Pikul, Marina Bui ir Skaistė Steikūnaitė ten keliauja. Beje, jos pačios ir neskubėdavo gandų kokiais nors vaizdiniais įrodymais (video ar nuotraukomis iš pasirodymų) paneigti.

Labai gali būti, kad prie koncertinių ekspedicijų sąrašo bus prijungta ir Kinija. Šalies gigantės rinkai “Olialia pupytės“ virtualiai jau pažįstamos – štai, vienas jų klipų (tas brangiausias) patalpintas kiniškoje svetainėje Youku.com. Ten lietuvaitės pristatomos kaip “lietuviška krūtų grupė“ (Lithuanian Breast group).

Pasirodžius kūriniui apie norų išpildymą, kinai suskubo reikšti savo nuomonę. Vieniems itin patiko kūrinys, tačiau dauguma pasisako apie ryškiausią klipo momentą – krūtinės srityje pūpsančius silikonus. “Gera klausytis, geri papai“ – sako vienas kinas. “Turiu pripažinti, jos mane traukia“ – antrina kitas. Ir štai vienintelis klausytojas neatkreipė dėmesio į blondinių formas: “Vaizdo klipas geras, bet kokybė prasta.“

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: