Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Meras A.Kupčinskas nesuvaldė emocijų

leave a comment »

Meras nesuvaldė emocijų

Po krepšinio turnyro šeštadienį vykusio Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje vakar Kaune pasklido gandas, kad miesto meras Andrius Kupčinskas esą tyčia primušė nepilnametį.

Vienas Kauno politikas išplatino laišką, kad, mero “Komandai A“ 6 taškais pralaimint “Kauno riteriams“, A.Kupčinskas esą ne tik šiurkščiam prasižengė, bet nesuvaldęs emocijų, priešininkui smogė į veidą.

Kauno meras šią informaciją vakar neigė. “Tai tebuvo žaidybinis epizodas. Iš tiesų susistumdėme ir abu gavome nesportines pražangas. Tiesiog bandžiau jam išmušti kamuolį ir krepštelėjau per veidą. Jokių tyčinių veiksmų nebuvo. Po rungtynių su priešininku susitaikėme ir paspaudėme vienas kitam rankas“, – vakar pasakojo A.Kupčinskas.

Įvairiuose mėgėjų krepšinio turnyruose žaidžiantis Kauno meras patvirtino, kad pasitaiko situacijų, kai emocijos liejasi per kraštus. “Visko būna. Vyrai juk žaidžia“, – pasklidusių kalbų nesureikšmino miesto vadovas.

Vaišvydavoje vykusiame turnyre ir kitose rungtynėse nestigo aistrų, ypač kai susitiko konservatorių ir socialdemokratų komandos. Būtent socialdemokratas vakar ir išplatino laišką, kad Kauno meras primušė nepilnametį.

Krepšinio turnyras surengtas Samylų seniūno Vaišvydavos bendruomenės taurei laimėti ir Sausio 13-osios aukoms atminti. KD 2011-01-18

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

sausio 18, 2011 at 12:06 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: