Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Aukšto intelekto vyrai – ištikimesni

leave a comment »

Aukšto intelekto vyrai mažiau linkę į santuokinę neištikimybę. Šį netikėtą faktą nustatė grupė mokslininkų iš garsiosios Londono ekonomikos mokyklos, rašo trečiadienio numeryje laikraštis “The Daily Telegraph“.

Analizuodami du didelius ir išsamius sociologinius tyrimus, atliktus Jungtinėse Valstijose, specialistai pastebėjo, jog kuo aukštesnis vyro proto koeficientas, tuo griežčiau jis laikosi monogamijos principo.

Kaip pareiškė tyrimų vadovas profesorius Satošis Kanadzava (Satoshi Kanazawa), monogamija iš esmės yra nesenas žmonijos raidos fenomenas ir “evoliucijos naujovė“. Kadaise poligamija arba daugpatystė leido išsaugoti homo sapiens genetinius ypatumus. Bet dabartinėje civilizacijoje tokios būtinybės nebėra.

Tačiau ne visi vyrai gali atsisakyti “ankstesnių tūkstantmečių paveldo“, mano S. Kanadzava. Įžengti į naują šiuolaikinį evoliucijos etapą, kuriam būdinga padidėjusi vyro santuokinė ištikimybė, pavyksta ne visiems. Tai padaryti pirmiausia įstengia tie stipriosios lyties atstovai, kurie pasižymi aukštu intelekto lygiu, kas taip pat yra naujos epochos reikalavimas, teigia Londono ekonomikos mokyklos specialistai.

O moterų ištikimybė ar neištikimybė nepriklauso nuo intelekto lygio. “Mes neaptikome įrodymų ar bent požymių, kad protingesnė moteris yra ir ištikimesnė žmona“, – sakė S. Kanadzava. RESPUBLIKA 20110113

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: