Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Neringoje A.Valinskas sutiktas nedraugiškai /video/

leave a comment »

Neringoje ankščiau festivalius rengęs A. Valinskas sutiktas nedraugiškai. Neringiškiai spėliojo ar A.Valinskas kalba rimtai, ar juokauja.

A.Valinskas: Arūnas Burkšas bus mano žmona
2009 kovo mėn. 15 d

Savaitgalį Seimo pirmininkas A.Valinskas lankėsi pajūryje. Politikas susitiko su partijos kolegomis, Klaipėdos apskrities savivaldybių vadovais. Tačiau susitikimai su rinkėjais neseniai politiku tapusiam pramogų pasaulio veikėjui nebuvo lengvi, praneša Lietuvos ryto TV.
Susitikimas su Nidos gyventojais buvo ypač sunkus. Kurorto gyventojai uždavė daug piktų klausimų ir A.Valinskui teko gerokai pasistengti tvardant emocijas.
Antai vienas nidiškis, į Seimo pirmininko šneką replikavo: „Klausyk, civilioke, ką tu čia man aiškini?. Kitas priekaištavo, kad A.Valinskas atvyko pas juos apsirėdęs džinsais ir megztiniu. Į tai Seimo pirmininkas atrėžė: „Ar aš prieš jus turėčiau stovėti su chalatu, ar su pižama? Kaip aš turėčiau apsirengti, kad nebūčiau jums blogas?
A.Valinskui vis teko kartoti raminančią frazę „ko jūs miela ponia tokia pikta, nusišypsokite!. Tačiau galiausiai šou verslo žvaigždės nervai neišlaikė ir jis į klausimą apie savo partijos kolegą ir draugą A.Burkšą atsakė tokia žodžių tirada: „A.Burkšas yra žydras. {…} aš šiandieną skiriuosi su I.Valinskiene, A.Burkšas bus mano žmona.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: