Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Sunkios pagirios Kauno savivaldybėje. Ar meras A.Kupčinskas skatina girtuoklystes?

leave a comment »

Ką kauniečiams atneš 2011-ieji? Valdžia bus marga

Kaune naktį siautėjo vicemero padėjėjas

Kauno savivaldybės posėdžių salėje – alkoholiniai gėrimai

Kauno savivaldybėje – girta valdininkė

Skaudi Kauno mero pamoka: apsvaigęs A. Kupčinskas yra sukėlęs avariją

Su girtaujančiais valdininkais į kovą pakilęs Kauno meras turi skaudžios asmeninės patirties. Apsvaigęs Andrius Kupčinskas yra sukėlęs avariją.

Pinigų teko skolintis 
 
 Kauno meras Andrius Kupčinskas su žmona Jurgita
Kauno meras Andrius Kupčinskas su žmona Jurgita
 
2000 metų rugpjūčio 14 diena yra viena nemaloniausių dabartiniam Kauno merui.

Tądien jis buvo nubaustas 2000 litų bauda už tai, kad lengvąjį automobilį vairavo girtas ir pateko į avariją.

„Nė vienas nėra be nuodėmės, aš – taip pat. Man dabar net ramiau, jaučiu, tarsi nuo širdies nusirideno sunkus akmuo“, – atsiduso A.Kupčinskas, kai vakar sužinojo, kad ši istorija iškils į viešumą.

„Neprasilenkėme ant kalnelio važiuodami siauru miško keliuku. Buvo galima ginčytis, kas kaltas dėl įvykio, tačiau man nustatė girtumą ir pripažino kaltu. Tuo metu neturėjau pinigų, teko skolintis, kad galėčiau sumokėti baudą, bet iš tėvų pinigų neėmiau“, – aiškino A.Kupčinskas.

„Mano sąžinė rami, nes nuo atsakomybės nebėgau, baudą sumokėjau. Padariau išvadas, daugiau panašių nesusipratimų nėra buvę. Dabar ir šuniukus ties pėsčiųjų perėjomis praleidžiu“, – juokavo meras.

A.Kupčinskas tvirtino, kad iš pradžių tąkart jam buvo nustatytas lengvas girtumas, nes alkoholio koncentracija viršijo 0,4 promilės.

„Kauno dienos“ duomenimis, A.Kupčinskui 2002 metais buvo skirtos dar dvi – 25 ir 50 litų – baudos.

Jaučia oponentų spaudimą

Tėvynės sąjungos narys A.Kupčinskas bandė įtikinti, kad, primenant seną įvykį, jį ne pirmą kartą bandoma paveikti.

„Tai nepavyko anksčiau, kai nepritariau, kad miesto švietimo įstaigų priežiūra būtų perduota „Rubicon“ įmonei. Kai oponentai negali prisikabinti prie tiesioginės dabartinės veiklos, knaisiojamasi praeityje. Netikiu, kad tai daroma atsitiktinai ar šiaip sau. Ne kartą sulaukiau politinių oponentų raginimų neįsijausti į miesto vadovo vaidmenį, gąsdinimų“, – rėžė meras.

Iki šiol Kauno meras garsėjo kaip uolus kovotojas su girtaujančiais savivaldybės tarnautojais ir nuolat kartojo, kad politikams galioja griežtesnės moralinės normos nei paprastiems piliečiams.

Kolegos teisina merą

Mero pavaduotojas Rimantas Mikaitis iš pradžių negalėjo patikėti, kad A.Kupčinskas buvo pagautas girtas.

„Gal dar studentas buvo? Nenoriu nieko kalbėti, nes nežinau įvykio aplinkybių. Tegul apie tai kalba tas, kuris yra patekęs į tokią nemalonią situaciją“, – kalbėjo vicemeras ir patikino, kad pats nėra baustas už važiavimą išgėrus. „Jei važiuoju linksmintis, pasirūpinu, kad nereikėtų vairuoti“, – sakė R.Mikaitis.

Vicemeras Kazimieras Kuzminskas taip pat nenorėjo patikėti, kad A.Kupčinskas dėl alkoholio buvo patekęs į nemalonią situaciją. „Andrius girtas? Negali būti. Bet gal jaunystėje suklydo, gal vienintelį kartą gyvenime? Tačiau A.Kupčinskas tikrai neturi problemų dėl alkoholio“, – merą užstojo K.Kuzminskas.

Kauno miesto tarybos socialdemokratų frakcijos seniūnas Gintautas Labanauskas sakė, kad vairavimas išgėrus nepuošia jokio politiko. „Gražiausia! Kaip suprantu, tai atsitiko jaunystėje. Pats taip pat tarnaudamas armijoje ne vietoje išgėriau. Politikas turi visada kontroliuoti, kur ir kiek gali vartoti alkoholio, tačiau A.Kupčinskas nėra iš tų, kurie piktnaudžiauja svaigiaisiais gėrimais“, – teigė ir G.Labanauskas.

Girtaujantieji netenka darbo

Vakar prašymą atleisti iš darbo pateikė Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir kultūros įstaigų ūkinės veiklos planavimo skyriaus vyresnioji specialistė Elena Sodaitienė. Jos prašymą administracijos direktorius Vygantas Gudėnas patenkino.

Pernai neblaivi E.Sodaitienė sukėlė avariją. Prieš kelias dienas ji darbe buvo girta. Savivaldybės naudojamas alkoholio matuoklis bylojo apie sunkų girtumo laipsnį – moters organizme aptikta 2,55 promilės alkoholio.

Pernai gruodį už viešosios tvarkos pažeidimą 1300 litų dydžio bauda skirta vicemero Kazimiero Kuzminsko patarėju dirbusiam Mindaugui Rubikui, kuris iš karto buvo atleistas iš darbo. “KD“ 2008 vasario 14 Dainoras Lukas

 Alaus turistai

Alaus turistai.  Sunkmečiu 20 Kauno valdininkų vyksta draugiško vizito į Vokietiją. Anot mero, nuvažiuoti į draugišką miestą – būtina, o nuomojant autobusą kaina vienoda tiek 5, tiek 20 keleivių.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: