Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Metų vedėjas /video/

leave a comment »

„Velniop“ etikos sargų vadą pasiuntęs A. Valinskas nusižengė etikai

Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK) Seimo pirmininko Arūno Valinsko elgesį, kai jis „velniop pasiuntė komisijos pirmininką Algimantą Salamakiną, įvertino kaip prasižengiantį su etika.

Trečiadienį EPK pripažino, kad A.Valinskas nusižengė etikai, jam rekomenduojama ateityje suderinti elgesį su Politikų elgesio kodekso, Seimo Statuto ir kitais teisės aktuose nustatytais valstybės politiko elgesio principais.

EPK trečiadienį buvo pateiktas ir griežtesnis sprendimo projektas – juo siūlyta pripažinti, kad A.Valinskas „pakenkė ne tik EPK, bet ir visos institucijos, Seimo, reputacijai ir autoritetui, tačiau už jį balsavo komisijos narių mažuma.

„Mes nesame karo lauko tribunolas, mes esame Etikos ir procedūrų komisija, – siūlydamas ne tokį griežtą elgesio vertinimo variantą sakė liberalcentristas Vytautas Bogušis.

EPK posėdyje anksčiau dalyvavęs A.Valinskas sakė manantis, jog jo žodžiai neturėtų tapti komisijos svarstymo objektu -esą esama ir svarbesnių problemų, juoba, kad velniop pasiųstas A.Salamakinas pareiškė nesąs įžeistas.

„Mes po to šnekėjome su A.Salamakinu, ir aš nustebęs, kad tarp tų penkių žmonių, kurie yra įsižeidę, nėra jo paties, – sakė A.Valinskas.

Tai patvirtino ir A.Salamakinas: „Aš nesijaučiu įsižeidęs, tarp politikų būna, kad pasakoma vienas kitam ir griežtesnių žodžių, būna visko.

Komisijos akiratin pakliuvo Seimo pirmininko Utenos kultūros centre vykusio renginio metu pasakyta frazė: „Velniop tą Salamakiną! Dainavom ir dainuosim.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: