Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Skandalisčių pažadai: N.Pareigytė gyvens ramiai, Mia nebeskalbs apatinių, o I.Jurgelevičiūtė kalbės “Tėve mūsų”

leave a comment »

“Esu iš tų, kurioms būtina pasižadėti per žiniasklaidą, kitaip nieko nebus“, – žinodama savo būdą – pasakyti daugiau nei pati norėtų – atviravo Nijolė Pareigytė.

Mažiau kalbų apie savus ir mylimojo skalbinius šiemet žada ir atlikėja Mia,tuo tarpu Irmai Jurgelevičiūtei 2011-siais panašu, kad netrūks ne tik pažadų, bet ir maldų.

Apsivogusi I. Jurgelevičiūtė atgailauja už savo priešus

Iki šiol, daugelio nuomone, pelnytai didžiausia metų nuodėme vadinama dainininkės, kalinio mylimosios Irmos Jurgelevičiūtės vagystė šokių projekte, matyt, juoda dėme jos biografijoje liks visam laikui.

Nepaisant to, kad teismai ir teisybės įrodinėjimai dar nesibaigę, pati Irma dievagojasi tokios patirties nelinkinti net ir didžiausiems savo priešams.

 

Iki šiol smerkiantį aplinkinių ir kai kurių draugų žvilgsnį jaučianti atlikėja pasiduodi nežada, tačiau apie gerokai susilpnėjusias organizmo reakcijas byloja ir jos imunitetas.

“Jaučiuosi užkimusi, kažkas kabinasi, bet aš išsikapstysiu”, – dar ne iš tokių reikalų sausa išlipusi žadėjo I. Jurgelevičiūtė, regis, dar taip neseniai garsėjusi savo nakvynėmis pas milijonierių Andrių Šedžių.

Stiprinti sveikatą moteris bando vakarais naminėmis priemonėmis: “Išsikaitinu kojytes, užsidedu ant gerklės karštą druskytę ir sveikstu”.

O laukdama kol sugrįš prarastos jėgos I.Jurgelevičiūtė bando ginkluotis pozityviomis mintimis ir sako siunčianti jas visiems, blogai apie ją kalbantiems ir mąstantiems.

“Kadangi Naujieji iš tiesų įsibėgės vasario 3-ąją, turiu dar laiko savo pačioms pažadams ir norams, o dėl kitų – pasiklausau piktų kalbų, pasimeldžiu ir toliau linkiu visiems sėkmės”, – savo laisvalaikio turiniu stebino į skandalą dėl vagysčių įsivėlusi I.Jurgelevičiūtė.

Skaudžiausia per pastaruosius mėnesius dainininkei buvo dėl nugarą jai atsukusių draugų. “Neminėsiu jų pavardžių, geriau palinkėsiu stiprybės. Gal blogos kalbos padėjo apsivalyti ir jiems”, – nuskriaustą vaidino I.Jurgelevičiūtė, deja, taip ir nepasižadėjusi daugiau nevogti.

Iš skandalų neišbrendanti N. Pareigytė nusiramins

Nesėkmės dėl meilės reikalų, viešai skalbiami apatiniai baltiniai ir per visą Lietuvą nusiritusios buvusio mylimojo Eugenijaus Ivanenko kalbos apie Nijolės Pareigytės neva pasidarytą abortą, kaip reikiant sujaukė grupės „69 danguje“ grupės narės gyvenimą.

Šluostydamasi ašaras ir rydama nuoskaudą dar tada atlikėja sau ir savo artimiausiems pažadėjo būti atsargesnė, tačiau vėlgi visa šalis skambėjo nuo to, kaip Neli bandė savo laimę šokių projekte ir lieknėjo.

Gal 2011-ieji daininkei atneš taip trokštamos darnos ir ramybės, bent jau ji pati sau to palinkėtų.

„Pažadėjau sau laikytis Dievo įsakymų, nevalgyti po 6 val., pradėti sportuoti, užbaigti mokslus, vengti skandalų ir daug skaityti”, – susidarytu sąrašu dalijosi dainininkė.

Paklausta, ar nemano, kad vieniems metams išsikelta per daug uždavinių, Neli purtė galvą: “Esu iš tų žmonių, kuriems būtina pasižadėti per žiniasklaidą. Kai nėra tikslo, nėra ir uždavinių”.

Apsinuoginimui neatsispirianti J.Tvarijonaitė 2011-siais labiau taupys

Nusprendusi tapti mama tuo metu modelio karjerą dar tęsusi Jurgita Tvarijonaitė pareiškė – nebenusirenginės ir nebesifotografuos nuoga, tačiau greičiausiai ir pati tuo nepatikėjo.

Net ir sūpuodama sūnų ant rankų mintyse ji jau kūrė planus, kaip vėl nusimes drabužius… Ir nusimetė pareikšdama, kad ateityje “meniškuosius stop kadrus” ir sūnui parodys.

Kalbinta telefonu seksualioji mamytė atviravo, kad visų žalingų įpročių jau atsisakė, todėl 2011-siais palinkėtų sau tik daugiau kantrybės ir nebūti tokiai karštakošei.

“Nepatikėsite, bet per šiuos metus susimažinau daiktų ir vonioje, ir drabužinėje, ir batų spintoje. Liko tik tai, kas svarbu.

Pradėjau domėtis ekologija, pajutau simpatiją mimimalizmui, visus metus tikiuosi mažiau vartoti”, – pagirtinais pažadais didžiavosi J.Tvarijonaitė.

Mia jau tradiciškai dalija pažadus apie asmeninio gyvenimo tylą

Pažadais Naujųjų metų proga apdovanojo ir Vilija Pilibaitytė – Mia. Nors kas suskaičiuos, kiek jų neištęsėtų liko dar iš 2010-ųjų? Kiek žadėjo ir įtikinėjo atlikėja  daugiau nedalyti interviu apie apatinius savo skalbinius, tačiau nesėkmingai.

Kone visa Lietuva mintinai žino jos-pelenės istoriją, motinystės džiaugsmus ir mylimojo paieškas, bučinius pirmus ir taip be galo, be krašto.

Ar ne juokinga po viešos išpažinties jau nežinia kelintą kartą vėl prisiekti visais dievais, kad daugiau viešų išpažinčių nebus?

Na, bet lai bando. Gal 2010-ieji tikrai naujam stebuklui įkvėps?   Zebra.lt

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: