Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Greta Šapkaitė: „Apsinuoginti galiu tik dėl kilnių tikslų“ /video/

leave a comment »

G.Šapkaitė: apsinuoginti galiu tik dėl kilnių tikslų
G.Šapkaitė-Valuckienė prisimena, kad vaidyba domėjosi nuo mokyklos laikų, kai sostinės S.Nėries gimnazijoje lankė dramos būrelį.

Politikės karjeros savivaldybių rinkimuose siekianti verslininkė, buvusi TV laidų vedėja Greta Šapkaitė-Valuckienė, prieš daugiau kaip dešimtmetį debiutavo ir kaip aktorė garsaus režisieriaus Šarūno Barto vaidybiniame filme „Namai“, kuris buvo pristatytas Kanų filmų festivalio programoje „Ypatingas žvilgsnis“.

Iki šiol G.Šapkaitės-Valuckienės vaidmuo šiame filme nebuvo minimas jokiame kontekste ir tik šiomis dienomis, artėjant kandidatų į savivaldybes registracijos pabaigai, filmo epizodai su apsinuoginusia G.Šapkaite-Valuckiene pasirodė viename tinklaraštyje, o geltono atspalvio vienos komercinės televizijos laida iš to bando sukelti skandalą.

„Man didelė garbė, kad buvau pakviesta filmuotis tokio iškilaus režisieriaus filme, – sako G.Šapkaitė-Valuckienė. – Jei kas bando iš Š.Barto meninės raiškos sukelti nesveiką ažiotažą, tai tik tų žmonių problema. Galbūt jie ir į S.Botticelli „Veneros gimimą“ žiūri kaip į pornografiją.“

G.Šapkaitė-Valuckienė prisimena, kad vaidyba domėjosi nuo mokyklos laikų, kai sostinės S.Nėries gimnazijoje lankė dramos būrelį.

„Vaidmuo Š.Barto filme „Namai“ – ne vienintelis, prieš penketą metų esu nusifilmavusi Lietuvoje filmuotame vokiečių režisieriaus Floriano Baxmeyerio nuotykių filme „Tamplierių kraujas“, taip pat – įvairiose Lietuvos ir užsienio bendrovių produktų reklamose“, – sako būsimoji politikė.

G.Šapkaitė-Valuckienė teigia, kad dabar, sukaupusi profesinės ir pilietinės patirties, ji galėtų apsinuoginti tik dėl kilnių tikslų. „Taip pasielgčiau, jei žinočiau, kad tik tokiu būdu atkreipsiu visuomenės dėmesį telkiant jėgas gelbėti kažkieno sveikatą ar gyvybę, kai reikia naudoti bet kokias, net ir kraštutines priemones“, – sako ji.

G.Šapkaitė-Valuckienė kandidatuoja į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą socialdemokratų partijos sąraše. Prieš metus tapusi partijos nare, kandidatų sąraše ji užima 25-ąją vietą.  lrytas.lt 2011-01-03

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

sausio 4, 2011 at 7:19 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: