Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Žudančios citatos: A.Šedžius – į prezidentus, K.Ivanova – “dvasios ubagė“

leave a comment »

Šie metai įžymybėms atnešė ne vieną skandalą. Dažniausiai į juos žvaigždutes įveldavo visai ne žiniasklaida, kaip įprasta manyti, o jie patys – prisišnekėdavo ir prisidirbdavo daugiau, nei reikia.

Zebra.lt paskutinį kartą šiais metais spausdina keistus, kartais kvailus ar juokingus pasisakymus spaudoje. Už liežuvio nieks netempė – prisikalbėjo patys.

Irmą Jurgelevičiūtę kaip blyną varto ne tik spauda, bet net ir neaišku iš kokių tirščių buriantys astrologai. Štai Angelina Zalatorienė spėjo, kad Irmai reikia kitokio vyro: Jaučio pagal horoskopą, turtingo, turinčio didelį namą, o sėkmę jai atneš plikas vyras, dirbantis Vyriausybėje. Tai nuskambėjo TV3 laidoje „Prieš srovę“. Klausimas: kuriai moteriai toks vyras sėkmės neatneštų?

O štai Šorenos Džaniašvili sėkmė: moteris metus tylėjo, už Audriaus Bružo ištekėjo ir galiausiai pareiškė: „Dabar nesivaikydama populiarumo darau ką tikrai noriu, išreiškiu ką jaučiu ir žiūrovui (klausytojui) atversiu tai, kas kiekviename žmoguje man atrodo brangiausia – tai jo širdies muzika“, – žurnalas „Žmonės“. Už kokius pinigus „patyrimus graibstė“ ir širdies muziką kūrė Šorena nepasigyrė.

Vienas komentatorius internete Kristiną Ivanovą pavadino “dvasios ubage“. Gal ir ubagė, bet už tai kokia populiari, kokia graži ir nuoga. “Nesigailiu dėl „nuogų“ fotosesijų. Jei tik būtų įmanoma, visas jas pakartočiau”, – žurnalas „Privatu“.

„Aš nieko nešnekėsiu ir išvis daugiau nedalyvausiu šioje laidoje“, – pagrasino etatinė laidos „Kodėl?“ viešnia Neringa Čereškevičienė. Ir stenkis, prodiuseri, kiek nori, kad LTV žvaigždutę į TV3 kanalo aukštumas prastumtum. Zebra.lt primena, kad šiemet „Tele bim bam“ vadė perbėgo į komercinį kanalą ir nelabai supranta, kad pusė sėkmės – vaidentis kas antroje savo kanalo laidoje.

„Aš jau pakeliui į prezidentus“ – ir ką Andriui Šedžiui atsakyti po tokių paistalų? Laida „Kodėl?“.

Šįvakar žiūrovai išvys filmą apie Juozą Statkevičių. Filmo autorius Edvardas Žičkus stebisi, kad Dalia Ibelhauptaitė prieš manekenes lankstosi. O ar ateis laikai, kai nors viena manekenė nusilenks prieš didžiai talentingą režisierę? „Tai, ką išvydau užkulisiuose prieš šou, man sukėlė nuostabą. Tikrai nemaniau, kad žinoma režisierė Dalia Ibelhauptaitė gali manekenėms padėti apsiauti batus, o  J. Statkevičius, iki šou pradžios likus kelioms minutėms, savo rankomis taisyti modelių šukuosenas, makiažą“ – TV3 pranešimas spaudai.

„Juk esame protingos būtybės, neabejoju, kad išgyvensime“, – Natalija Zvonkė. Gerai, kad dar nepasigyrė esanti daininga būtybė. Zebra.lt.

„O kas tie 10 tūkst. eurų?“ – Alfa.lt žurnalistų klausė Martynas Tyla. O iš kur jie gali žinoti? M.Tyla nusprendė, kad jam visai nebeapsimoka, kad jo prodiusuojami atlikėjai jėgas švaistytų muzikiniuose projektuose, todėl uždraudė ten dalyvauti. Sakė, nuo šiol Donatas Montvydas ir Sasha Song tik dainuos. Visai normalu, kuris vadybinkas norėtų, kad koks D.Montvydas po 10 tūkstančių laimėtų ir su niekuo (išskyrus partnerę) prizu nesidalintų…

Ir pasigardžiavimui, tik šį kartą! Cituosime ne įžymybę, o įžymybių gyvenimus varstantį portalą. Kaip jums tokia antraštė: “Metų figūra: A. Valentaitė ar L. Purvinis?”   Zebra.lt

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: