Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Keisčiausi 2010-ųjų nusikaltimai: vagilė ir iškrypėliai

leave a comment »

Keisčiausi 2010-ųjų nusikaltimai: vagilė ir iškrypėliai

Galimai apsivogusi daininkė, jaunas studentas prievarta siekęs nepilnamečių meilės ir du pedofilijos bylos dalyviai, netikėtai rasti negyvi.

Netyčia mirė D.Kedys ir A.Ūsas

Policijos Lietuvoje ir užsienyje ieškotas D.Kedys balandžio 17-ąją buvo rastas negyvas Šlienavoje, Kauno marių pakrantėje. Atokioje vietoje vyro kūną rado buvęs policijos pareigūnas. Porą dienų apie rastą lavoną nebuvo pranešama artimiesiems, vyro artimieji morge jį rado patys, ten apsilankę D.Kedžio pusseserės Sonatos Žukauskienės, susapnavusios blogą sapną, paprašyti.

Ant vyro kūno buvo matyti daugybė sužalojimų, tačiau prokuratūra suskubo pranešti: D.Kedys mirė pats, prisigėręs iki žemės graibymo ir užspringęs savo skrandžio turiniu bei 12 cm ilgio švendrės lapu. Kur beveik septynis mėnesius slapstėsi D.Kedys, atsakymo iki šiol nėra.

D.Kedžio artimieji įsitikinę, kad jiems artimas žmogus buvo kankintas ir nužudytas, tačiau prokurorai kartoja savo: jis mirė sava mirtimi. Atsakymą į šį klausimą turėtų duoti Švedijos ekspertai, tačiau iki šiol bylos medžiaga jiems neperduota, dokumentų nesugebama išversti į švedų kalbą.

Birželio 13-ąją Lietuvą sukrėtė dar viena žinia – Alytaus rajone, pakelės griovyje, rastas negyvo vienintelio pedofilijos bylos įtariamojo Andriaus Ūso kūnas. Pas šeimos draugą atvykęs pasisvečiuoti D.Kedžio dukters tvirkinimu įtariamas vyras išvažiavo pasivažinėti keturračiu ir nebegrįžo.

Iš pradžių manyta, kad vyras galėjo užsimušti ištikus širdies smūgiui, bet netrukus buvo pranešta, jog širdis čia niekuo dėta – A.Ūsas įvažiavo į griovį, nulipo nuo keturračio, nusiėmė šalmą ir atsigulęs kniūbsčias nuskendo. Jis, kaip ir D.Kedys, buvo visiškai girtas.

Gruodį prokurorai paskelbė, kad jokio nužudymo nebuvo – A.Ūsas tikrai nuskendo, o ant jo kūno rastos smurto žymės atsirado jam krentant.

Metų studentas

Fakulteto darbuotojams ir studentams tai buvo tikras smūgis, niekas negalėjo net įtarti, kad pažangus, jokių nuobaudų neturintis ir niekuo iš bendraamžių neišsiskiriantis studentas turėjo ir slaptą pomėgį – užpuldinėti merginas ir versti jį tenkinti oraliniu būdu.

Paskutinį savo nusikaltimą A.Vasilevskis įvykdė rugsėjo 27-osios rytą Lazdynuose. Jis užpuolė ir oraliniu būdu išprievartavo į mokyklą einančią 14-metę. Pora savaičių anksčiau Šeškinės mikrorajone nuo jo nukentėjo autobuso stotelėje laukianti 19-metė, o pavasarį Karoliniškėse buvo užpulta ir išprievartauta 12-metė, kuri trumpindama kelią į mokyklą ėjo per Pasakų parką.

A.Vasilevskis vasarą taip pat išprievartavo 20 metų moterį bei dar vieną nepilnametę ir, kaip paaiškėjo jį sulaikius, kartu buvusią jos draugę.

Prievartautojų ir pedofilų areštų netrūko visus metus – sostinėje buvo sulaikyti trys vyrai, seksualiai išnaudoję vaikų globos namų auklėtinius, apie iškrypėlius atskriedavo žinios tai iš vieno, tai iš kito Lietuvos kampelio.

Šiemet prasidėjo ir žymiausiojo Lietuvos pedofilo titulą pretenduojančio buvusio karininko Sauliaus Vitkaus teismas. Jis kaltinamas išžaginęs ir išprievartavęs vienuolika 9–13 metų mergaičių.

Ar negabeno narkotikų?

Kad aukštas pareigūnas gabeno narkotikų, įrodyta nebuvo, tačiau suabejota ar raitosios policijos vadas toliau tinkamas eiti pareigas.

Lapkričio 8 d. dėl galimų L.Bankausko nusižengimų Policijos departamento Vidaus tyrimo valdyba nurodė Vilniaus policijos vadovams surengti neeilinę šio pareigūno atestaciją.

Per pastaruosius 12 mėnesių dėl L.Bankausko buvo atlikti net keturi tarnybiniai patikrinimai. Tris kartus L.Bankauskas buvo pripažintas nusižengęs tarnybinei etikai. Kol vyko tyrimas dėl jo kelionės į Baltarusiją, Vilniaus policijoje buvo pradėti dar du patikrinimai dėl L.Bankausko.

Policijos departamentas suabejojo ir L.Bankausko kelionių į Baltarusiją tikslingumu.

Dainininkė, pamėgusi ne savo daiktus

Lapkričio 20-osios vakarą dainininkė Irma Jurgelevičiūtė prisimins ilgai – ją iš TV3 projekto “Šok su manimi“ išsivežė Kriminalinės policijos biuro pareigūnai. Vagystėmis įtariama dainininkė areštinėje sėdėjo beveik dvi paras ir nors prokuroras prašė teismo ją uždaryti dar 10 parų, teismas žymios moters pasigailėjo.

I.Jurgelevičiūtė įtariama vagystėmis iš projekto dalyvių, pavyzdžiui, iš Onos Kolobovaitės rankinės per du kartus pasisavinta net 1100 litų, iš Andriaus Butkaus – 500 litų, kiti dalyviai skundėsi dėl dingusios kosmetikos, kvepalų, o į skandalus nuolat patenkanti ekstravagantiškoji advokatė Svetlana Pronina kartą pasigedo net apatinių kelnaičių.

Nuo dainininkės gali būti nukentėjęs ir Seimo narys Andrius Šedžius, po I.Jurgelevičiūtės viešnagės savo namuose jis neberanda prabangaus laikrodžio.

Tyrimas dar nebaigtas, nors vagystė užfiksuota specialiai policijos įrengtomis kameromis. I.Jurgelevičiūtė neigia vogusi. O tauta projektą “Šok su manimi“ perkrikštijo “Vok su manimi“.  Parengė Asta Kuznecovaitė Kauno Diena

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukaiwww.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: