Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Erotinio masažo subtilybės

leave a comment »

 

Kaip mylimajam padaryti erotinį masažą? Viso labo, ko jums reikia – keli lašai eterinio aliejaus ir… veidrodėlis, kurį karts nuo karto teks pridėti prie partnerio nosies, kad įsitikintumėte, jog palaima jo dar nepražudė…

Žemėlapis: kur slypi lobiai

Erotinis masažas – jaudinantis žaidimas, tuo pačiu ir raminantis, ir įjaudrinantis. Jo metu švelnius prisilietimus ir paglostymus keičia lengvi žnybtelėjimai, bučiniai, pakandžiojimai. Geras erotinis masažas suteiks malonumo ne ką mažiau nei seksas.

Ar žinote erogenines mylimojo kūno vietas? Jų iš tikrųjų yra daugiau nei viena – apie “štabą” pakalbėsime vėliau. Tik nepatyrusiai moteriai gali atrodyti, jog gamta vyrus šia prasme nuskriaudė. Pamėginkite geriau pažinti vyriškąjį kūną ir pati nustebsite, kokių slėpinių aptiksite.

Ir vyrai, ir moterys turi vadinamąsias pirmines erogenines zonas, todėl 80 proc. to, kas jums teikia malonumą, bus malonu ir partneriui. Na, o likusieji 20 proc. – individualios erogeninės zonos, kurias taip pat būtina pažymėti žemėlapyje.

Kaklas ir galva

Ypač jautri vieta prisilietimams – pakaušis. Norint pašalinti įtampą pakanka kelias minutes pamasažuoti užpakalinius kaklo raumenis, švelnius glostymus piršto galiukais keičiant nestipriais pamaigymais. Galima pamasažuoti ir plaukuotąją galvos dalį. Tai dar labiau atpalaiduos. Nepamirškite ir apie ausies spenelį – jį švelniai krimstelkite, palaižykite liežuviu, apgaubkite lūpomis.

Rankos ir kojos

Ant rankų ir kojų yra daugybė biologiškai aktyvių taškų. Delnų ir pėdų masažas pagreitins kraujotaką, atpalaiduos raumenis. Daugumos vyrų ypač jautrios vietos tarp rankų ir kojų pirštų. Stimuliuoti juos geriausia lūpomis ir liežuviu. Pirštų pagalvėles galima švelniai krimstelti.

Prisilietimams taip pat itin jautrios vietos yra kelio linkiai ir vidinė klubų pusė.

Krūtinė

Pirštu pabraukykite per krūtinės vidurį ir imkitės spenelio. Liežuviu apveskite aplink alveolę, po to lūpomis lėtai įtraukite spenelį į burną ir švelniai palieskite liežuviu. Jeigu matote, jog partneriui tai patinka, glamones intensyvinkite. Lieskite spenelius savo krūtimis.

Pilvas

O tiksliau – jo apačia. Čia galite liesti tik labai švelniai. Pati jautriausia vieta – aplink bambą. Jos duobutę galite liesti liežuviu, krūties speneliu arba tiesiog pūsdama orą. Leidžiantis žemyn, maždaug viduryje tarp bambos ir gaktikaulio, yra dar viena jautri vieta, kuri dar labiau įaudrins vyriškį. Spėkite ko jis dabar trokšta labiausiai? Teisingai. Kad galų gale atkreiptumėte dėmesį į jo pasididžiavimą. Tačiau mes neskubėsime, paprašykite mylimojo verstis ant pilvo.

Nugara

Tarp menčių – ne ką mažiau jautri vyrų kūno vieta. Nugarą galima glamonėti nuogomis krūtimis, pirštais, lūpomis. Kryžmuo ir stuburgalis – nervinių galūnių sankaupa, tad čia būtina stipresnė stimuliacija.

Sėdmenys

Šių kūno dalių stimuliacija turi būti ritminga, įvairaus intensyvumo. Glamonės galimos įvairios ir rankomis, ir krūtimis, ir lūpomis. Kaip toli galite nueiti – jūsų pačios reikalas. Dauguma vyrų prisipažįsta geidžią analinių glamonių. Tačiau jei vyras nedrąsus, nemėgstanti naujovių – nešokiruokite jo tokiomis glamonėmis. Juk nenorite, kad vos jus išvydęs išrinktasis sėdynę slėps glaustydamasis prie sienos.

Lytiniai organai ir tarpvietė

Jeigu norite, kad po erotiško masažo sektų seksas, venkite stimuliuoti jautriausią vyro erogeninę zoną – varpos galvutę. Jei vyriškas pasididžiavimas nuo jūsų glamonių jau pasiruošęs darbui ir gynybai, jo kurį laiką iš viso nelieskite.

Dar viena vieta jautri vieta – tarpvietė. Švelniai ją glostydama tikrai privesite vyrą aikčioti iš malonumo. Daugumai vyrų patinka, kai moteris viena ranka tvirtai laiko vyrų penį, o kita švelniai tempia kiaušinėlius žemyn. Tokia glamonė tinka, kai norima atitolinti sėklos išsiveržimą.

Po masažo – saldus miegas

Erotinis masažas nebūtinai turi baigtis orgazmu arba seksu. Partneris jums tikrai liks dėkingas, jei po tokio masažo karts nuo karto leisite jam atsipalaiduoti ir ramiai užmigti.

Ir nereikia vadinti jo egoistu. Patikėkite, tikras džentelmenas būtinai ras būdų, kaip atsilyginti savo damai už saldžias palaimos minutes.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas
Reklama

Written by BESMEGENIAI

sausio 1, 2011 at 11:18 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: