Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

10 sekso idėjų, kad Naujųjų metų naktį būtų šilta

leave a comment »

10 sekso idėjų, kad Naujųjų metų naktį būtų šilta

Apklausos duomenimis, daugiau kaip 20 proc. įsimylėjėlių porų švenčių dienomis įgyja naujos seksualinės patirties.

Juk atėjus žiemai ir šalčiams visi šildosi kaip tik sugeba: ruošia karštus patiekalus, kemša šokoladą, svaiginasi alkoholiniais gėrimais,  bet kažkodėl pamiršta patį paprasčiausią būdą sušilti – seksą.

Žiemos sezonas – pats geriausias laikas pagalvoti, kaip galima atgaivinti savo santykius. Todėl Naujųjų metų naktis – puiki proga padovanoti vienas kitam kažką naujo ir intymioje gyvenimo sferoje.

1. Маsažas

Erotinis masažas – vienas geriausių būdų sustiprinti savo libido. Tačiau norint mėgautis masažo teikiamais malonumais, nebūtina turėti nuosavą profesionalų masažuotoją ar specialių įgūdžių ar patirties. Reikia žinoti tik pagrindines kūno erogenines zonas, kurias liečiant žmogus atsipalaiduoja ir atstato jėgas po sunkios darbo dienos. Tačiau prieš pradedant masažą, pirmiausiai reikėtų, kad sušiltų rankos, kad plaštakos būtų švelnios jų odą suminkštinkite kremu ar neriebiu aliejumi.

Маsažuoti erogenines zonas reikėtų lengvais spustelėjimais, 2-3 minutes. Erotinis masažas sustiprina geismą ir palengvina intymaus suartėjimo procesą. Erogeninių zonų masažavimas turi gerokai didesnį poveikį nei abstraktūs, glamonėjantys judesiai.

2. Veidrodis

Patirti malonumą sekso metu galima tada, jei labai gerai pažįstate savo kūną.  Todėl niekada nevėlu jį tyrinėti. Žinia, daug moterų yra nepatenkintos savo kūnu ir išvaizda. Psichologai mėgina įtikinti, kad bet koks moters kūnas – nuostabus ir nepakartojamas, tik reikia jį priimti ir pamilti tokį, koks yra. Kaip ir bet kurį žmogų. Todėl pasistatykite veidrodį, įjunkite ramią muziką ir apsinuoginusios pasistaipykite. Svarbiausia, nesivaržykite savo judesių ir pojūčių. Tokia erotinė pamokėlė prieš veidrodį padės atsikratyti kompleksų, varžymosi ir susikaustymo ir leis pasijusti labiau pasitikinčia savimi ir drąsia.

3. Аfrodiziakai

Sustiprinti seksualinį geismą galima ir padedant atitinkamiems produktams – afrodiziakams. Valgykite austres, krevetes, ikrus, triufelius, šokoladą, riešutus, o patiekalus ir gėrimus gardinkite baziliku bei imbieru.

4. Žolelės

Įvairios žolelės taip pat stimuliuoja seksualinį geismą. Seksualiai jaudinančių savybių turi ženšenis, kurį galima vartoti įvairiai: iš jo gaminami  nuovirai, jis naudojamas aromaterapijoje. Taip pat norint pakelti sau nuotaiką, galima naudoti  ir alaviją, bergamotą, verbeną, sandalą ir t.t.  Kurio nors vieno iš tų žolelių nuovirų, užlašintų ant lempos ar įdėtų į vonią, pakels libido, o seksas taps labiau jaudinantis.

5. Маratonas

Per šventes mažiau dirbame, todėl atsiranda galimybė neskubant išmėginti naujas sekso pozas. Nepamirškite, kad šiems malonumams galima skirti  ne tik šventes, bet ir ilgus žiemos vakarus. Pavyzdžiui, studijuokite tantrinio sekso subtilybes, kuris padeda porai ne tik labiau vienas kitą pažinti ir suprasti, bet abiems vienodai suteikia malonumą sau. Beje, pagrindinis šio sekso pranašumas – pats procesas.

6. Šou

Maloniais užsiėmimais gali tapti ir vaidinimai vienas kitam: sušokite mylimajam striptizą, erotinį šokį ant stalo ar kėdės, laiptų. Kaip inventorių galima išnaudoti viską, kas tik papuls po ranka. Taip pat pora gali surengti konkursą, norėdama pasitikrinti, kas iš jųdviejų labiau išradingas ir aktyvus. Šokite paeiliui, lenktyniaudami meistriškumu ir originalumu. Galima pravesti ir savotišką konkursą: kas nusirengs greičiau arba lėčiau. Tikėtina, kad intymios rungtynės baigsis lygiosiomis.

7. Gamta

Ar kada nors pagalvojote, kad užsiimti seksu gamtoje galima ne tik vasarą, bet ir žiemą. Žinoma, šiuo sezonu reikėtų atidžiau pasiruošti ir elgtis apdairiai. Apsirenkite šiltai ir išeikite pasivaikščioti kuo toliau nuo pašalinių akių. Norint susirasti žmonių mažai lankomą vietą, galima net užsidėti slides ir pasikelti ant kokios kalvelės. Ten ir sniego daugiau, o sušildykite vienas kitą savo kūno šiluma.

8. Pirtis ir sauna

Jei jūs ne ekstremalių išvykų į gamtą mėgėjai, tai galite pasielgti visiškai priešingai. Eikite ten, kur šilčiau ir karščiau –  į pirtelę. Iš pradžių pastovėkite po šiltu tekančio dušo vandeniu, paskui porą lašų užlašinkite aromatinio aliejaus ant įkaitintų akmenų,  kad patalpa prisipildytų maloniu kvapu. Tada pakils nuotaika, suteiks galimybę atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo pašalinių minčių. Tačiau garo procedūras geriau atlikite be maudymosi kostiumėlių ir rankšluosčių.

9. Žaidimai

Erotiniai žaidimai – puikus būdas paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. O juo labiau naujametinę naktį, kai labiausiai tinka pavirsti pasakų personažais: zuikučiais, triušiukais, fėjomis, snaigėmis, sniego karalienėmis, burtininkėmis ir t.t.

10. Kalėdų senelis su sijonu

Tikriausiai Kalėdų senelis sutiks ir Naujuosius metus. Tačiau jo vaidmeniui tiktų moteris, kuri atrodytų neįprastai, užtat įdomiai ir net viliojamai. Tokį kostiumą nesunku pasiskolinti ar patiems pasidaryti. Svarbiausia, vyrui tai būtų netikėta ir nelaukta naujametinė dovana.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas
Reklama

Written by BESMEGENIAI

gruodžio 31, 2010 at 3:00 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: