Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Šokiruojanti realybė: mirė anoreksija sirgusi manekenė I. Caro

leave a comment »

Anoreksija sirgusi buvusi prancūzų manekenė, kuri 2007 metais atsidūrė pasaulio dėmesio centre, nusifotografavusi nuoga kampanijai prieš šią ligą, mirė praėjusį mėnesį, būdama 28 metų, trečiadienį vakare pranešė tinklalapis 20Minutes.ch.

Isabelle Caro gyvenimo draugas Šveicarijos dainininkas Vincentas Bigleris patvirtino, kad ji mirė lapkričio 17 dieną. Prieš tai ji apie dvi savaites buvo gydoma ligoninėje dėl ūmios kvėpavimo takų ligos, nors V.Bigleris tikslios mirties priežasties nežinojo.

Ilgametė I.Caro aktorystės instruktorė Daniele Dubreuil-Prevot trečiadienį sakė naujienų agentūrai “The Associated Press“, kad manekenė mirė grįžusį į Prancūziją tuojau po to, kai baigė darbą Tokijuje.

D.Dubreuil-Prevot teigė nežinanti manekenės mirties priežasties, tačiau pridūrė, kad I.Caro “seniai sirgo“, turėdama omenyje anoreksiją.

Manekenė atsidūrė dėmesio centre 2007 metais, kai apnuogino savo išsekusį kūną per prieštaringai vertinamo italų fotografo Oliviero Toscani fotosesiją vienų mados namų kampanijai prieš anoreksiją. Šios nuotraukos buvo pirmąkart pristatytos per mados savaitę Milane.

Tuo metu 1,65 metro ūgio I.Caro tesvėrė 32 kilogramus.

Skandalinga jos nuotrauka išprovokavo audringus debatus mados pramonėje. Ji buvo uždrausta Italijos reklamos priežiūros agentūros, o analogiška institucija Prancūzijoje rekomendavo prancūzų kompanijoms šios nuotraukos nenaudoti.

“Ji buvo gydoma ligoninėje dėl ūmios kvėpavimo takų ligos ir pastaruoju metu taip pat buvo labai pavargusi, tačiau aš nežinau jos mirties priežasties“, – V.Bigleris sakė 20Minutes.ch.

I.Caro anoreksija sirgo nuo 13 metų. 2006 metais, kai ji sulyso iki 25 kilogramų, mergina patyrė komą.

Gražuolė kovojo su šiuo mitybos sutrikimu ir šių metų pradžioje buvo paskelbusi, kad jos svoris padidėjo iki 42 kilogramų, praneša “20 Minutes“.

2007 metais I.Caro sakė nusprendusi pozuoti O.Toscani kampanijai “Ne anoreksijai“, siekdama perspėti kitas merginas, kuo gresia per didelis liesumas.

“Maniau, jog mano kančia galėtų tapti galimybe perduoti žinią ir pagaliau suteikti įvaizdį tam, ką reiškia liesumas ir prie kokių pavojų jis veda – tai yra, mirties“, – pabrėžė ji.  

 
 
 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas
Reklama

Written by BESMEGENIAI

gruodžio 30, 2010 at 8:11 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: