Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Moksleives mylintis A.Šedžius šiauliečiams – “superkugelis“

leave a comment »

Šiaulių visuomenininkai trečiadienį tradiciškai miestiečius vaišino karštu bulvių plokštainiu ir dalijo šmaikščias “kugelių“ nominacijas.

Šiemet “superkugelio“ titulas skirtas Seimo nariui Andriui Šedžiui.

“Daug kalbančiam, visus kritikuojančiam ir moksleives mylinčiam politikui“, – BNS komentavo renginį organizavusio diskusijų klubo “Demokratija“ atstovė Irena Vasinauskaitė.

Pernai šį titulą pelnė Šiaulių miesto meras Genadijus Mikšys.

“Vicekugelių“ nominacijos skirtos Šiaulių vicemerei Daivai Matonienei bei savivaldybės Antikorupcinės komisijos pirmininkei Angelei Kavaliauskienei – už neveiklumą.

Eilinio “kugelio“ vardas suteiktas savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Denisui Michalenko.

“Kugelio“ vardai skiriami mažiausiai miestui nuveikusiems šiauliečiams.

A.Šedžius į Seimą išrinktas Saulės vienmandatėje rinkimų apygardoje.

Prie centrinės Kalėdų eglės vykusioje labdaros akcijoje trečiadienį išdalyta per 200 porcijų bulvių plokštainio.

Po „superkugelio“ rinkimų – bauda plokštainio kepėjams

Po šiauliečių „superkugeliu“ tituluoto Seimo nario Andriaus Šedžiaus skundų Šiaulių apskrities veterinarijos tarnybos specialistai suskato tikrinti kavinę, kurioje galėjo buvo kepamas labdarai išdalytas bulvių plokštainis.

Trečiadienį patikrinimas atliktas šiaulietės verslininkės Bronės Urbonavičienės kavinėje ir surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas.

Higienos pažeidimų nerasta, tačiau verslininkė bus baudžiama už tai, kad plokštinį kepė ne iš savo, o iš akcijos rengėjų atvežtų bulvių.

„Labdarą dalijau ir dalysiu, tik man gaila, kad per praėjusius rinkimus su šeimos nariais rėmėme Seimo narį, agitavome už jį balsuoti“, – BNS teigė verslininkė.

„Prieš šventes visoje Lietuvoje buvo dalijama kalėdinė sriuba, košė, bulvių plokštainis, visi jaučiasi puikiai, bet sublogavo tik vienas Seimo narys. Tai yra rafinuotas demokratijos ir piliečių iniciatyvos užgniaužimas“, – A.Šedžiaus skundus Šiaulių apskrities maisto veterinarijos tarnybai bei vaiko teisių apsaugos kontrolierei vertino „superkugelio“ rinkimus organizavusio diskusijų klubo „Demokratija“ atstovė Irena Vasinauskaitė.

Į vaiko teisių gynėjus parlamentaras kreipėsi dėl to, kad labdaros akcijoje dalyvavo ir nepilnamečių.

Šiaulių visuomenininkai prieš Naujuosius metus surengtoje labdaros akcijoje miestiečius vaišino bulvių plokštainiu ir dalijo „kugelių“ nominacijas. Už kalbas, kritiką, meilę moksleivei ir nieko neveikimą „superkugelio“ titulas suteiktas Šiauliuose rinktam Seimo nariui A.Šedžiui.

„Vicekugelių“ nominacijos skirtos Šiaulių vicemerei Daivai Matonienei bei savivaldybės Antikorupcinės komisijos pirmininkei Angelei Kavaliauskienei – už neveiklumą.

Eilinio „kugelio“ vardas suteiktas savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Denisui Michalenko.

„Kugelio“ vardai skiriami mažiausiai miestui nuveikusiems šiauliečiams.

Prie centrinės Kalėdų eglės vykusioje labdaros akcijoje gruodžio pabaigoje išdalyta per 200 porcijų bulvių plokštainio. 2011-01-05

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: