Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Didysis horoskopas: Ką 2011 metais žada žvaigždės?

leave a comment »

2011 metai – balto, metalinio Triušio (Katino) metai. Anot astrologų, po iššūkių kupinų ir kai kuriems net skausmingų Tigro metų atslenka neskubėjimo, apmąstymų ir šeimos laikas. Laimingiausi Zodiako ženklai 2011 Baltojo Triušio metais: Svarstyklės, Žuvys, Avinas ir Vėžys.

Štai ką 12-kai Zodiako ženklų prognozuoja astrologė Violeta  Liaugminienė:

Avinas

Iki sausio antros pusės jums vertėtų daugiau pabūti pačiam su savimi. Pasistenkite sutelkti dėmesį į savo planus, gerai išsiaiškinkite ko norite. Nors ir jausitės pakankamai stiprus, neskubėkite veikti. Išnaudokite šį laikotarpį planavimui. Tačiau nuo sausio pabaigos kažkokia nematoma jėga gali jus visiškai pakeisti. Staiga vėl tapsite ryškūs, kupini idėjų. Šiuo metu jums gali atsiverti naujos galimybės. Būtų nedovanotina nuodėmė nepasinaudoti šiomis perspektyvomis, šia visatos skleidžiama banga ir kilstelėti pakopa aukščiau – tiek savo asmenybę, tiek karjeros reikalus. Ypatingą metų atmosferą jums kurs ne kas kitas, o karališka planeta – Jupiteris. Būtent jis būdamas jūsų ženkle nuo sausio pabaigos iki birželio pradžios suteiks daugiau laisvės, galimybių išplėsti įvairias savo veiklos sritis. Tai stiprūs metai paieškoms, drąsiems sumanymams, inovatyvioms idėjoms įgyvendinti. Energijos turėsite tiek, kad ji veršis per kraštus. Kad šis periodas būtų iš tiesų puikus, priklauso tik nuo jūsų pačių gebėjimo savo energiją nukreipti tinkama linkme ir iš gyvenimo imti tai, apie ką seniai svajojote. Galite visiškai pakeisti savo išvaizdą, gyvenimo būdą, įgyti drąsos įgyvendinti senai puoselėtus planus.

Tačiau atsiminkite kad nuo kovo 24 d. į jūsų ženklą ištisiem 9 mėnesiams įžengs Juodasis Mėnulis, Lilit, ir daugelis Avinukų gali pasijusti tarsi ne ta koja išlipę iš lovos. Šiuo laikotarpiu gali viena po kitos užgriūti negandos, visiškai netikėtai sužlugti net geriausi planai. Todėl svarbiausius sprendimus atlikite nuo sausio galo iki kovo 24 d.

Meilė

Romantinis Avinų gyvenimas sekančiais metais žibės visomis vaivorykštės spalvomis

Vasario pabaigoje žiemos sąstingį pakeis nuotykių ieškotojo aistra. Galimi atsitiktiniai romantiški ryšiai, kurie balandžio pabaigoje, gegužės pradžioje gali sukelti brangiems Avinėliams rimtų nemalonumų. Nepasiduokite lengvabūdiškumui, nes jūs neatsakingai galite pažadinti kažkieno meilę jums. Viskas būtų ne taip jau blogai, jei šią meilę toleruotų jūsų partneris. Deja jo nagai ir ragai tuo metu bus išgaląsti ir parengti kovinei būsenai. Situacija metų bėgyje (ypač vasarą) keisis dar ne kartą nuo karščiausių meilės priepuolių iki didesnių ar mažesnių nusivylimų.

Rugsėjo galas, spalio pradžia geriausias metas tiems Avinams kurie rimtai žiūri į santuoką. Jausmai gimę šiuo metu bus gilūs ir pastovūs.

Karjera ir verslas

Nuo pat metų pradžios Avinai gali veržti pradėti naujus verslus. Daugelis jų jaus didelį pasitikėjimą savo jėgomis ir mėgins kopti karjeros laiptais. Tačiau nepaisant vidinės jėgos, kurią jaus Avinai, tuo metu jie gali susidurti su išorinėmis įtampomis ir trukdžiais, todėl jų žingsniai verslo ir karjeros srityje gali neatnešti pageidaujamų rezultatų.

Geresnės galimybės tai padaryti avinėliams gali atsiverti nuo kovo 11 iki kovo 19. Nors šis laikotarpis ir trumpas, tačiau kontraktai sudaryti šiuo metu, o taip pat pradėti nauji verslai, ar mėginimai keisti savo karjerą gali būti pelningi, užtikrinti stabilumą ir ilgaamžiškumą. Vėliau nuo birželio 14 iki 22 d bus panašus, tačiau šiek tiek mažiau palankus verslui ir karjerai laikotarpis.

Deja bendras fonas Avinų verslui nebus palankus dėl Juodo Mėnulio įėjusio į Avino ženklą.

Sveikata

Avinai turėtų būti pasiruošę Juodojo Mėnulio atėjimui į jūsų ženklą. Ir nors metų pradžioje jūs jausitės terykštantys sveikata, kovo gale jus gali apimti depresija, nepasitikėjimas savo jėgomis, galite jausti energijos trūkumą. Konkrečių ir rimtų ligų tai jums nežada, tačiau jums vertėtų žinoti, kad ši jūsų būsena nors ir truks devynis mėnesius, t.y. iki pat gruodžio vidurio, tačiau ji yra laikina. Nuo sausio iki birželio jus gali kankinti kepenų funkcijų sutrikimai ir ligos. Gali kankinti padidėjęs spaudimas, galvos skausmai. Ypatingai pasisaugokite balandžio pradžioje. Venkite didelių fizinių ir psichinių krūvių, alkoholio. Nuo kovo mėnesio saugokitės traumų, avarijų. Būkite atidūs.

Gegužės – birželio mėnesiais gali būti silpnesnė endokrininė sistema, skydliaukė.

Jautis

Iki sausio pabaigos pabaikite visus reikalus. Iki to laiko pasistenkite realizuoti visus planus, nes vėliau jūsų energija gali staiga dingti. Gali apnikti gyvenimo prasmės, ar amžini egzistenciniai klausimai. Jus gali apimti tingumas ir neveiklumas. O gal tai bus paprasčiausia gera, rami atostogų nuotaika? Vienaip ar kitaip nuo sausio pabaigos iki birželio pradžios jums reikėtų susikaupti, pabūti vienam su savimi, apsvarstyti ateities planus. Labai geras laikas užsiimti dvasinėmis praktikomis (joga, meditacija). Jei esate pakankamai stiprus ir sąmoningas šiuo metu padaryti geri darbai ar suteikta labdara gali virsti nuostabiomis sėklomis iš kurių vėliau išdygs gražūs medžiai duodantys nuostabius vaisius.

Nuo birželio mėnesio iki pat metų galo jūsų atgimimo ir naujų darbų metas. Jausite ne tik jėgų ir energijos antplūdį, bet ir būsite kupini naujų sumanymų ir planų. Vidinė šviesa ir šiluma sklindanti iš jūsų neleis jums būti vienišam. Jus tarsi magnetas trauksite žmones, įkvėpdamas juos naujai veiklai. Galite išnaudoti šį laiką ne tik verslui ir naujiems projektams, bet ir meilei. Tačiau šiuo metu gyvenimo džiaugsmas jums gali padovanoti ir viršsvorį. Todėl pasistenkite derinti naujas galimybes su sąmoningu savęs apribojimu ir paprasčiausia dieta, ar sportu.

Ypatingai sėkmingas laikas vasara, o nemalonumų galite sulaukti metų pabaigoje, (nuo lapkričio galo).

Meilė

Jau pačios pirmosios Naujųjų Metų dienos (iki sausio 8) gali atnešti Jaučiams tiek naujų partnerių pasiūlymus, tiek konfliktus su jau esamais. Taigi Jaučiams nederėtų bijoti prarasti tai kas juos varžo. Jei nieko ypatingo tomis dienomis neįvyks, ką gi … Laukite gegužės vidurio. Galite pajusti gražų abipusį ryšį. Kažkieno dėmesys jus lydės iki birželio antrosios pusės. Labai gali būti, kad jus vėl iš naujo įsimylės jūsų nuosavas vyras (žmona). Nieko nepadarysi, kaip sako Erlickas.

Romantiškas periodas gali pasikartoti nuo rugpjūčio pabaigos iki rugsėjo pabaigos. O beveik visą spalį vieniši jautukai gali tikėtis pasirodant gyvenimo draugo.

Karjera ir verslas

Nuo kovo iki birželio vidurio ne pats geriausias metas Jaučių karjeroje. Kai kurie Jaučiai gali netekti darbo. Tiek versle tiek karjeroje galite susidurti su rimtais išbandymais. Jums gali būti suteikta galimybė rinktis: išduoti kolegas, lipti per kitų galvas, pataikauti, klastoti faktus bet išsaugoti darbą, ar gauti gerus kontraktus, arba būti sąžiningais, tačiau daug ką prarasti. Nuo to kaip išlaikysite šį egzaminą, priklausys tolimesnė jūsų ateitis.

Palankus laikas Jaučiui versle ir karjeroje susidarys birželio viduryje, o taip pat lapkričio pradžioje.

Geresnių rezultatų šiais metais pasieks tie Jaučiai kurie nesinaudoja kitų darbu ir nėra samdomi, t.y. dirba patys sau (individualininkai, amatininkai).

Sveikata

Kiekvienam savo. Todėl neišsigąskite pamatę visą pluoštą ligų. Jus gali kankinti artritai, reumatai, odos ligos, gastritai ar net skrandžio opos, dantų ir dantenų uždegimai. Metų pradžioje gali būti silpnesni ir trapesni kaulai ir sąnariai. Ypač keliai. Todėl pasisaugokite traumų. Visus metus išliks tikimybė susirgti inkstų ligomis. Tai gali tapti padidėjusio (arba sumažėjusio) arterinio spaudimo priežastimi. Gali persekioti galvos skausmai. Daugelio šio ligų priežastys gali būti baimės ir vidinės emocinės įtampos. Pasistenkite išmokti pailsėti ir mažiau koncentruokitės ties problemomis.

Dvyniai

Nors daugeliui Dvynių praėję metai galėjo atnešti bedarbystę, pirmąją 2011 metų pusę (iki birželio pradžios) Dvyniai  praleis vakarėliuose, smagiose kompanijose, dalyvaus partijų ar visuomeninių judėjimų veikloje. Nepaisant Juodojo Mėnulio karjeros būste, jie neturėtų prarasti savo optimizmo ir geros nuotaikos. Savo užaštrintu protu jie kaip visada ieškos informacijos, domėsis viskuo kas nauja, gilinsis į naujas technologijas. Ypatingai svarbi Dvyniams gali tapti laisvės tema. Jie gali pradėti kovoti už geresnes sąlygas, gali mėginti išsikovoti daugiau laisvo laiko, daugiau teisės kažką spręsti.

Nuo balandžio mėnesio Dvyniai gali tikėtis atrasti naują darbą, arba pakilti karjeros laipteliais. Tačiau tuo pat metu reikėtų vengti konfliktinių situacijų. Nepažeidinėkit visuomeninės tvarkos – jūsų deklaruojama laisvė gali būti tik iliuzija.

Nuo birželio mėnesio iki metų galo aplinkybės gali pareikalauti jūsų susikaupimo. Galite pasijusti vienišas, išsekęs, praradęs energiją. Stenkitės nepasiduoti depresijai. Tokiu metu labai pravers meditacijos, jogos ar tai chi praktikos. Tai laikas, kada reikia pamiršti paviršiaus bangelių raibuliavimą ir nerti į gylį. Pamiršti tai, kas laikina ir pradėti vertinti amžinus dalykus. Jei turite tvirtą pasaulėžiūrą, tai šis laikotarpis gali padovanoti išmintį ir dvasinę ramybę.

Meilė

Jau pirmosiomis Naujųjų Metų dienomis Dvyniams gresia trumpalaikiai konfliktai su parneriais. Tačiau jau Vasario pradžioje santykiai atšils. Jūs labai greitai bėgate per gyvenimą, todėl kovo vidury kiek sulėtinkite savo apsisukimus. Kažkur už kampo jūsų laukia nuostabus šansas. Tačiau net jei prašausite pro šalį, nieko baisaus! Gegužės mėnesį šis šansas dar kartą pasikartos ir dar su didesne tikimybę laimėti kažkieno meilę. Na ar bent jau draugystę. Tai puikus metas santuokai, ar partnerystei. Panašu, kad jūs nenurimsite ir birželio – liepos pradžios. Greičiausiai jūsų jausmus pažadins jau kitas žmogus!

Iki spalio vyraus ramybė, o po to galite vėl leistis į meilės nuotykius. Nepaisant to, kad šio mėnesio viduryje, jums gali grėsti rimtas konfliktas su parneriu, nepraėjus nė dviem savaitėm, jūs atrasite naują aistros objektą. Sprendžiant iš jūsų meilės nuotykių, greičiausiai jus dievas nubaudė suteikdamas žavumą.

Karjera ir verslas

Nesėkmės versle ir karjeroje jus gali ištikti sausio viduryje, tačiau nuo vasario antros pusės jūs galite tikėtis žymaus savo reikalų progreso. Didesnės sėkmės karjeros ir verslo srityse Dvyniai gali tikėtis gegužės – birželio mėnesiais, ypač jei jie dirba su alkoholiu, tabaku, naftos produktais, farmacija, rekreacinėse įstaigose, viešbučiuose, kino pramonėje, visuose uosto ir įmonėse, susijusiose su vandeniu, chemijos pramonėje, muzikantai. Liepos – rugpjūčio mėnuo sunkus, įtemptas laikotarpis. Gali iškilti problemos dėl neatidumo, aplaidumo, klaidingos informacijos, netikslių kontraktų, terminų nesilaikymo.

Sveikata

Sausio – vasario antroje pusėje jums reikėtų pasisaugoti kojų traumų. Šiuo metu gali būti silpnesnė jūsų  nervų sistema, dėl nervinių įtampų gali pasireikšti širdies veiklos sutrikimai, venų varikozė, mėšlungiai, reumatai, tiek nervinio pobūdžio, tiek surišti su virškinimo sistemos sutrikimais, odos bėrimai. Vasario gale gali pasireikšti infekcinės ligos, grybeliniai susirgimai, apsinuodijimai, alergijos į maistą ir vaistus. Dėl sumažėjusio imuniteto, gali sutrikti endokrininė sistema. Silpnesnė sveikata gali būti ir birželio mėnesį.

Vėžys

Pirmuosius tris mėnesius namuose kilusios problemos gali pakenkti verslui ir karjerai. Verslui gali kliudyti ir sunkiai sprendžiami nekilnojamojo turto reikalai. Gali iškilti nesutarimų su partneriais. Per didelės išlaidos gali sukelti bankroto grėsmę. Karjerai taip pat gali iškilti pavojus. Jūsų sprendimas investuoti į verslą gali sutikti labai rimtą pasipriešinimą iš jūsų „antrosios pusės“. Dėl šių įtampų gali kilti sveikatos problemų susijusių su aukštu spaudimu. Silpnesni gali būti inkstai ir kepenys. Turėtumėte saugoti galvą. Venkite emocinių įtampų. Stenkitės išmokti meditacijos, jogos, ar paprasčiausiai daugiau laiko skirkite poilsiui. Šiuo metu tai geriausias vaistas jums.

Balandžio mėnesį situacija turėtų pradėti taisytis tiek su sveikata, tiek su darbu. Gali atsirasti jus palaikantis žmogus, su kuriuo gali užsimegzti romantiški santykiai. Jus suartinti gali bendros idėjos, planai, panašus mastymas.

Nuo birželio vidurio puikus laikas realizuoti savo planus ir sumanymus. Gausite palaikymą iš savo partnerių. Didelę įtaką šiems tikslams pasiekti gali daryti jūsų socialinis statusas ir autoritetas. Galite atrasti puikių draugų, vienminčių. Tai puikus metas įgyti mokslinį laipsnį, postą, dalyvauti (ir laimėti) rinkimuose, konkursuose, pristatyti savo idėjas visuomenei, įgyti autoritetą. Šiuo metu gali pasipildyti ir jūsų piniginė.

Meilė

Nors jūs jūsų nuotaikos ir emocijos keičiasi kelis kartus į dieną, tačiau jūs pernelyg branginate savo šeimą, kad leistumėtės į neapgalvotus nuotykius. Šiais metais visa jūsų meilė teks partneriui. Tačiau tai nereiškia, kad nesusilauksite kitų žmonių dėmesio. Kai kas mėgins užkariauti jūsų palankumą rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais. Vėžiai skirtingai, nei visi kiti ženklai turi daugiausia galimybių ir progų, nes jie ne tik savo emocijų valdovai, bet ir sugeba iššaukti jas visų kitų ženklų atstovams. Tačiau kiekvienam vėžiukui situacija išsispręs skirtingai. Priklausomai nuo jo dorovinių ir moralės normų, nuo jo įsitikinimų ir vertybių sistemos.

Na o santuokai Vėžiams palankūs visi metai.

Karjera ir verslas

Pirmosios dvi naujųjų metų savaitės Vėžiukams gali būti įsimintinos teigiamais poslinkiais karjeroje. Gali būti įvertinta jūsų kvalifikacija, kuri užtikrintų jums aukštesnį postą. Tačiau vėliau, kovo gale jūsų karjerą, ar verslą gali sudrebinti stiprūs smūgiai. Galimi bankrotai, atleidimai iš darbo, arba pažeminimai pareigose, mažesnės pajamos. Balandžio pabaigoje situacija gali pradėti taisytis. Jūs galite susirasti dar geresnį darbą, pakilti karjeros laiptais. Situacija versle pagerėtų nuo gegužės pradžios. Galimi nauji kontraktai. Tačiau didžiausias verslo atsigavimas vyktų vasaros pradžioje.

Sveikata

Jūsų ligos atsiranda ir dingsta taip greitai, kad net sunku pasakyti ar jūs esate visiškai sveikas, ar visiškas ligonis. Sekančiais metais (beje kaip ir visais kitais) jūs sugebėsite po truputį pasirgti visomis ligomis. Tačiau jus, kaip ypatingai emociškai jautrų žmogų labiausiai kankins skrandžio ir žarnyno negalavimai, odos susirgimai, viršsvoris. Nuo sausio galo iki birželio pradžios daugelis vėžiukų skųsis galvos skausmais, arterinio spaudimo sutrikimais (tiek hipertonija, tiek hipotonija), inkstų sutrikimais, skysčių kaupimusi galvoje (edema). Nuo birželio pradžios gali dominuoti sekantys Vėžių nusiskundimai: skydliaukės, kiaušidžių, prostatos disfunkcijos, kraujo tekėjimas iš nosies, apopleksija.

Liūtas

Iki sausio pabaigos aplinkybės iš jūsų reikalaus keisti savo mąstymą, gyvenimo būdą, o labiausiai transformuotis iš vidaus. Be abejo, tai jums nebus malonu. Gali griūti viskas, kas buvo įprasta ir patogu. Tačiau prisiminkite, kad viskas tik į gerą. Kažkas iš aukščiau tiesiog nori, kad jūs tobulėtumėte. Šis metas – tai kryžkelė. Todėl labai svarbu, kurį kelią jūs pasirinksite. Nepaisant jus gniuždančių išorinių veiksnių, šiuo laiku jūs būsite apdovanoti didžiule vidine energija ir galimybėmis keisti tai, kas ilgus metus vilkosi kaip nereikalingas ir jus stabdantis šleifas, kas trukdė  jums. Šiuo metu jums būtų palankus metas atsisakyti blogų įpročių, pradėti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.

Nuo vasario mėnesio jūs lengviau atsikvėpsite ir pajusite naujos pasaulėžiūros poreikį, suprasite, kad jūsų galimybės nėra jau tokios menkos. Nuo kovo mėnesio vidurio jus tarsi magnetas trauks tolimi kraštai, nauji draugai, sustiprės laisvės poreikis. Tačiau susilaikykite nuo tolimų kelionių bent iki birželio vidurio. Iki to laiko jūsų ten gali tykoti nemalonumai ar avarijos. Jei pakeisite savo gyvenimo būdą, pajusite aplinkinių pagarbą ir sustiprėjusį savo autoritetą.

Jums teks daug ką permąstyti. Jei jus suvoksite, kad tai ką anksčiau laikėte vertybėmis, tėra muilo burbulai, jūs nepaprastai daug išlošite, ir netrukus prieš jus atsivers visiškai naujų galimybių pasaulis. Nuo birželio pradžios iki pat metų pabaigos gali įvykti teigiami pokyčiai jūsų karjeroje. Tai taip pat sėkmingas metas Liūtukams pradėti nuosavą verslą. Tačiau geriau tai daryti iki rugpjūčio pabaigos. Tačiau nepaisant puikių verslo ir karjeros galimybių lydėsiančių jus nuo birželio pradžios, pasistenkite būti atsargūs gruodžio mėnesį. Tuo metu venkite investicijų ir rizikingų verslo sprendimų.

Meilė

Daugeliui Liūtų metai gali būti įsimintini skyrybomis ir… naujomis santuokomis. Beje sėkmingomis! Daugelis Liūtų iki sausio pabaigos su meile susidurs visiškai netikėtai. O tie, kurie vis dėl to planuojate vedybas, ar planuojate pradėti kartu gyventi, pasistenkite tai padaryti iki sausio 23d. Mieli Liūtai neužkibkite ant atsitiktinių šypsenų. Jos gali kėsintis į jūsų patikrintą ir laiko išbandytą santuoką. Gerai atsijokite vertybes. Pagundos (ir galimybės) jus baigs kankinti vasario pradžioje, na o santuokinė įtampa gali užsitęsti iki balandžio. O nuo birželio mėnesio iki pat metų galo jums bus vėl palankus laikas vedyboms.

Karjera ir verslas

Verslo ir karjeros galimybės Liūtams visus metus bus gana permainingos ir greitai kintančios. Galima tik pasakyti, kad kažkokie palankūs pokyčiai įvyks kovo pabaigoje. Nemalonumų reikėtų saugotis balandžio antroje pusėje. O pirmuosius didesnių pokyčių (visokių) požymius liūtukai pajus gegužės mėnesį. Birželio mėnesį pradės vertis visiškai naujos galimybės. Liūtai gali pajusti sėkmės dvelksmą, kuris juos lydės iki pat metų pabaigos. Tačiau ypatingai geras laikotarpis liūtukams bus vasara. Tai geras metas priimti verslo sprendimus, keisti darbą, ar pradėti naują veiklą (darbą).

Sveikata

Liūtai išvengs didelių nusiskundimų savo sveikata, tačiau jums visiems yra prastesnis laikas nuo sausio iki vasario galo. Tuo metu atkreipkite dėmesį į savo kraują. Gali sutrikti virškinimo veikla, kankinti dantų ligos, pasireikšti hipertonijos požymiai. Daugiausia dėmesio reikėtų skirti širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimams, tačiau tikimybė, kad ligos smogs visa jėga yra nedidelė.

Mergelė

Nuo sausio pabaigos iki birželio pradžios jus gali traukti rizikingi dalykai. Gali būti sėkmingos finansinės operacijos.  Jei delsiate su rimta operacija, šiuo metu galite jai ryžtis. Ji turėtų būti sėkminga. Tačiau būkite atsargūs – lygiagrečiai su šia sėkme sėlins ir nemalonūs netikėtumai. Nuo kovo galo pasistenkite pasisaugoti avarijų ir nelaimingų atsitikimų. Tuo metu pernelyg nerizikuokite – metas žygdarbiams ne itin palankus. Venkite tamsių gyvenimo užkaborių.

Pavasarį galite patirtį stiprių psichologinių išgyvenimų, praradimų. Pasistenkite juos suvokti kaip pamokas, kurias turite praeiti. Po jų jūs galite tapti dar stipresni. Gal būt pamėginsite užsiimti energetinėmis praktikomis (kvėpavimo pratimais, tai či, joga ir kt.)

Nuo birželio pradžios jums atsivers nauji horizontai ir galimybės. Galite pradėti mokintis (aukštojoje mokykloje), arba pakelti savo kvalifikaciją, įsigyti mokslinį laipsnį, arba pradėti mokinti kitus. Vienaip ar kitaip turėtumėte palypėti ant aukštesnio socialinio laiptelio, išsikovodami autoritetą ir visuomenės pripažinimą. Jus gali išgarsinti ir parašyti straipsniai, knygos, ar kita leidybinė – publicistinė veikla. Šiuo metu gali suaktyvėti jūsų kontaktai su užsieniu. Tai geras laikas kelionėms, bendrai veiklai su užsieniečiais.

Meilė

Nors nuo pat metų pradžios Mergelės negalės skųstis romantiškų nuotykių stoka, tačiau vargu ar blaiviom ir racionaliom Mergelėm gali patikti finansinės išlaidos, susijusios su šiais nuotykiais. Iki sausio galo – puikus laikas santuokai. Vasario mėnesį Mergelės sugebės atrasti romantiką tokiose vietose, kur neranda kiti ženklai. Jūs galite užmegzti įdomias pažintis parduotuvėse, butų valdybose, policijos komisariatuose, remonto dirbtuvėse, ar net savo namuose, išsikvietusios santechnikus, elektrikus, buitinės technikos remonto meistrus, ar kitus samdytus žmones. Didžioji dalis šios “romantikos“ gali gimti iš išskaičiavimo. Mergelės ypatingai vertins savo gerbėjų finansines galimybes. Taigi tie, kas nori užkariauti Mergelės širdį, visų pirma turėtų pasirūpinti savo piniginės turiniu. Nuo balandžio mėnesio Mergelių prioritetų sąraše romantika užleis vietą kitiems reikalams.

Karjera ir verslas

Vasario pabaigoje jūsų karjerai gali iškilti nemalonių įvykių tikimybė, kurios pasekmės visa jėga gali pasireikšti nuo pirmos kovo pusės iki gegužės pradžios. (Gali iškilti grėsmė jūsų darbo vietai. ) Tačiau nuo gegužės – birželio mėnesio aplinkybės gali nelauktai pasikeisti ir jūs galite tikėtis teigiamų poslinkių savo karjeroje. Sėkmę jums gali atnešti pastovus tobulinimasis pasirinktoje srityje, kvalifikacijos kėlimas, naujos žinios ir kontaktai, mokėjimas bendrauti, operatyvumas.

Verslui bus ypatingai svarbu tvarkingai atliekama ir prižiūrima dokumentacija, tvarkinga buhalterinė veikla. Jo sėkmė didžia dalimi priklausys nuo naujų kontaktų ir pažinčių rato.

Sveikata

Jūsų padidintas dėmesys savo sveikatai ir higienai gali tapti ligų priežastimi. Patys to nesuprasdami, jūs savo mintimis ir koncentracija į ligas jas ir iššaukiate. Todėl tam, kad išvengti ligų, jums reikėtų kuo rečiau lankytis pas gydytojus, ieškant naujų ligų, kuo mažiau dėmesio kreipti į globalines ir lokalines problemas ir kuo dažniau džiaugtis gyvenimu. Na o jei vis dėlto jums nepavyks atsisveikinti su savo baimėmis ir įtampomis, „šventasis medicinos žodis“ sekančiais metais jums skelbs sekančius nuosprendžius: nervų sistemos sutrikimai ir įtampos, manijos, širdies – kraujagyslių sistemos sutrikimai, kraujo formulės pokyčiai, imuniteto nusilpimas, skydliaukės ir endokrininės sistemos sutrikimai, žarnyno sutrikimai, nemiga, galvos skausmai, neurozės, smegenų uždegimai, insultai.

Svarstyklės

Namų rūpesčiai, pagalba tėvams, ar vyresniems žmonėms, problemos su nekilnojamuoju turtu metų pradžioje gali suvaržyti svarstyklių laisvę. Kažin ar jos bus patenkintos gyvenimu pagal griežtą režimą, kurio teks laikytis, kad spėtų atlikti visus darbus. Kad ir kiek pinigų uždirbtų estetiškosios svarstyklės, jų bus per mažai, kad galėtų išreikšti savo subtilų požiūrį į grožį ir patenkinti komforto poreikį.

Tačiau nuo sausio pabaigos svarstyklių dėmesį netikėtai patrauks visai kiti dalykai. Jos gali atsidurti visuomenės dėmesio centre. Ir nors šis dėmesys vasario mėnesį gali sukelti daug įtampos, vėliau, kovo mėn. jis gali tapti malonus ir skatinantis tobulėti. Šiuo metu svarstyklėms būtų palanku spręsti iškilusius ginčus, juridinius reikalus. Gali tapti aktuali meilės ir partnerystės tema. Nuo kovo iki birželio palankus laikas vedyboms, nors balandžio pabaigoje gali sudrebėti senųjų šeimų pamatai. Vienaip ar kitaip pavasarį jūs turėtumėte vėl iš naujo sužydėti, tarsi gėlės po žiemos. Be to gegužės pabaigoje jūsų piniginė turėtų gerokai išsipūsti. Galimas daiktas ji išsipūs jūsų partnerio pastangų dėka. Birželis puikus laikas išplėsti savo akiratį, pasidairyti po pasaulį. Sėkmė tuo metu turėtų lydėti ir visas Svarstykles, nusprendusias pratęsti savo mokslus. Dėl pasiektų laimėjimų, iškovotų vardų, parašytų knygų, apsigintų disertacijų, laimėtų konkursų turėtų išaugti jūsų visuomeninis statusas ir autoritetas. Birželis palankus laikas vykdyti rizikingus sumanymus, atsisakyti jums iš paskos besivelkančio balasto, imti kreditus ir pradėti kažką keisti.

Meilė

Jei pirmąsias dvi savaites Svarstyklės ir jaus kažkokias įtampas ar kliūtis bendraujant su mylimaisiais, tai vėliau reikalai pradės klostytis iš ties puikiai. Nuo sausio antros pusės santykiai taps ne tik malonūs ir lengvi, bet ir padidės tikimybė susirasti antrąją pusę ilgesniam laikui. Nors kovas – ypatingai geras mėnuo ištekėti, ar vesti, tačiau nuo kovo 24 d. į jūsų santuokos būstą įžengęs Juodasis Mėnulis gali apkartinti santykius. Jei būsite išmintingos ir suprasite, kad tai laikina (tik 9 mėnesiai), pasistenkite išvengti konfliktų, ambicijų ir pykčio su savo mylimaisiais. Jūs turėtumėte žinoti, kad jiems šiuo metu bus žymiai sunkiau nei jums.

Daugeliui Svarstyklių balandžio antroje pusėje gali iškilti rimta grėsmė prarasti savo partnerius, o birželio pirma pusė – vėl geras laikas vedyboms.

Karjera ir verslas

Sekantys metai Svarstyklėm nežada nei didelių sukrėtimų nei nuosmukių karjeros ir verslo srityse. Šiokių tokių įvykių galima tikėtis liepos mėnesį. Greičiausiai tai gali būti konfliktai su kolegomis, arba šioks toks laisvių ir lengvatų suvaržymas. Situacijos darbe turėtų keistis pernelyg dažnai, tačiau darbas neturėtų būti ta sritis, kuri ypač domintų Svarstykles.

Sveikata

Pirmosiomis metų dienomis Svarstyklės gali jaustis silpnesnės, praradusios energiją. Nerimą gali kelti ginekologiniai uždegimai, šlapimo pūslės, skydliaukės ir limfinės sistemos sutrikimai. Silpnesnė gali būti nervų sistema, imunitetas, kraujas. Iki sausio vidurio bus pavojingiausias laikotarpis Svarstyklių sveikatai. Vėliau sveikatai didesnio pavojaus nebus, išskyrus laikotarpį nuo rugpjūčio mėnesio iki rugsėjo pirmos pusės ir lapkričio pabaiga.

Skorpionas

Šiais metais jūs ypatingai daug dėmesio galite skirti mokslams, naujos informacijos paieškoms, bendravimui, kelionėms. Galite būti apsupti jaunų žmonių, gali tekti daugiau bendrauti su broliais ar pusbroliais.

Tačiau iki birželio mėnesio įvairiausios pareigos ir koncentracija į darbą, buitinius rūpesčius neduos jums nė mažiausios galimybės pailsėti. Ypač apkrauti gali pasijusti besimokinantys žmonės. Nesibaigiantys darbai apribos bendravimą, mokslą, keliones. Tačiau pabūti vienumoje, susikaupti jums taip pat nepavyks. Gali tekti nemažai laiko skirti sveikatos problemoms. Gali iškilti vaikų auklėjimo rūpesčių. Jie gali jūsų neklausyti. Galite prarasti savo augintinį. Verslininkams gali kilti konfliktai su darbuotojais. Jie gali būti nepunktualūs, meluoti, nesiskaityti su nurodymais, netikėtai pradėti diskusijas ir ginčus, kelti savo reikalavimus.

Nuo gegužės pabaigos jūs turite didelę tikimybę vesti (ištekėti). Jūsų gyvenime turėtų atsirasti mylimas žmogus. Tai puikus metas taikiai išspręsti visus iškilusius konfliktus, teisinius klausimus, gauti juridinius dokumentus, sudaryti sutartis. Jūsų nuveikti darbai gali jums suteikti ženklų svorį visuomenėje. Turėtumėte tapti gerai matomas. Šiuo metu būtų tikslinga užsiimti savireklama. Gali tekti dažniau būti viešose vietose – teatruose, koncertuose, įvairiuose renginiuose. Galite rasti žmones, palaikančius jūsų idėjas, verslo partnerius. Kiek vėliau atrasite laiko savo senoms svajonėms realizuoti. Puikiai pritaikysite savo žinias praktikoje.

Meilė

Pati pirmoji metų savaitė Skorpionui žada ne tik aistringus meilės nuotykius, besitęsiančius nuo praėjusių metų, bet ir bus  puikus metas vedyboms. Vėliau, kažkas gali išsivaduoti iš jūsų meilės kerų, tačiau įvairios naujos galimybės ir atsitiktiniai nuotykiai gali tęstis iki pat sausio pabaigos. Vasario gale ir visą kovo mėnesį jūs galite vėl atnaujinti meilės nuotykių paieškas, tačiau žinokite, kad jums gali būti sunku atrasti nusiraminimą ir paguodą meilėje iki kovo 24 dienos, tol kol jūsų meilės būste karaliaus Juodasis Mėnulis. Tačiau vos už kelių dienų situacija gali visiškai pasikeisti ir tie, kuriuos jūs pamilsite tuo metu, pasirodys patikimi, šilti ir stiprūs draugai, kurie gali surišti savo gyvenimą su jūsų ilgam laikui. Visų skorpionų meilės būstas taps ypač aktyvus ir stiprus nuo balandžio 5 dienos, į jį įžengus Neptūnui, kuris čia išbus ištisus 14 metų.

Karjera ir verslas

Antroje sausio pusėje nauji kontaktai gali dovanoti Skorpionams naujas pelningas sutartis. Tačiau vėliau gali iškilti konfliktinių situacijų su partneriais tikimybė, gali trūkti apyvartinių lėšų. Metų pradžia puikus metas samdomiems darbuotojams, lipantiems karjeros laiptais, tačiau verslininkai gali susidurti su savo darbuotojų protesto bangomis dėl nelaiku išmokamų atlyginimų. Dėl darbuotojų nekompetencijos, neatsakingumo ar protesto akcijų, gali būti sulaužyti kontraktai, nesilaikoma terminų, gali būti patiriami finansiniai nuostoliai. Nuo balandžio galo situacija turėtų pradėti stabilizuotis.

Sveikata

Skorpionai labiau pažeidžiami gali būti iki gegužės. Tuo metu galimi dantų ir dantenų uždegimai ir ligos, neigiami reiškiniai medžiagų apykaitos procesuose, turinčiuose įtakos skrandžio – žarnyno veiklai, kaulų lūžiai, odos ligos, ar odos dariniai. Ypatingai jautri gali būti galva. Reikėtų saugotis galvos sutrenkimų, akių ligų, dėl padidėjusio spaudimo ir stresinių situacijų. Yra padidėjusi insulto tikimybė.

Nuo gegužės pavojus sumažėtų, tačiau beveik visus metus gali išlikti inkstų veiklos sutrikimų, galvos skausmų, neurozių, smegenų uždegimų ir sutrenkimų tikimybė.

Šaulys

Jums vertėtų žinoti, kad negandos siautėjančios jūsų namuose eina į pabaigą. Pasistenkite išsaugoti šeimą nors jums ir labai norėtųsi laisvės. Žinokite, kad šeima – jūsų stiprybės šaltinis. Nuo sausio iki birželio Šauliai gali pasinerti į meilės nuotykius, kurie įgis įvairiausių atspalvių. Nuo švelnios romantikos iki konfliktų, šeimyninių vaidų, ar net neištikimybės. Romantiški santykiai gali būti sugadinti netikėtomis pagundomis ir išbandymais, kuriuos pateiks Juodasis Mėnulis, Lilit. Tačiau žinokite, kad ši tamsioji mėnulio pusė negali paliesti dorų ir išmintingų žmonių. Taigi jūsų gyvenimo režisūra – tik jūsų pačių rankose.

Šiuo laikotarpiu taip pat gali tekti susirūpinti ir netikėtai iškilusiomis jūsų vaikų problemomis. Gal būt jūsų jaunosios atžalos paprasčiausiai reikalaus daugiau dėmesio ir trukdys jums realizuoti savo kūrybines idėjas ir planus, nes šis laikotarpis žada būti gana produktyvus.

Nuo birželio pradžios jums gali tekti pasinerti į buitinius rūpesčius, atlikti senai planuotus, gal ne visai malonius darbus. Tai geras laikas pasirūpinti savo sveikata. Verslininkams gali tekti susirūpinti savo darbuotojų reikalais.

Meilė

Šauliui meilės reikalai bus ypatingai svarbūs nuo sausio galo iki pat birželio. Kovo antroji pusė, balandžio galas ir gegužės pradžia palanki santuokoms. Apie vedybas Šauliams palanku galvoti ir nuo birželio galo iki rugpjūčio pradžios bei beveik visą rugsėjo mėnesį. Tačiau meilės nuotykiai šiuo metu gali atnešti ir nemalonumų. Visus metus, o ypač gegužį Šauliai išgyvens visą skalę jausmų, nuo švelniausių ir romantiškiausių jausmų iki rietenų ir abipusių kaltinimų pragaro. Kovo pradžia gali atnešti netikėtų šeimos tvirtumo išbandymo atvejų, ar net skyrybų.

Karjera ir verslas

Ypatingų pokyčių versle ir karjeroje šitie metai šauliams neatneš. Nebent tai įvyktų pačioje metų pradžioje. Situacijos ir galimybės keisis labai greitai. Todėl šauliams, norintiems padaryti tikslius sprendimus versle, ar karjeroje reikės būti ypatingai tiksliems ir norint tai atlikti, reikės individualiai konsultuotis su astrologais. Tačiau vargu ar to prireiks, nes pagrindinis šaulių dėmesys bus nukreiptas visai į kitą sritį.

Sveikata

Metų pradžioje jus gali kankinti limfinių mazgų ir vidaus sekrecijos liaukų uždegimai, prasta žarnyno veikla. Galite jausti psichinę įtampą, jausti baimes, nerimą, depresiją. Jums vertėtų pasitikrinti kraują. Vėliau gali padidėti arterinis spaudimas, svaigti galva, galite dažniau jausti galvos skausmus. Gali būti, kad šių negalavimus sukels sutrikusi inkstų ir antinksčių veikla. Inkstuose gali atsirasti smėliuko, ar net akmenėlių.

Ožiaragis

Bendras metų fonas Ožiaragiams nėra labai palankus. Juos gana stipriai gali purtyti gyvenimo negandos. Tačiau įgimta jų kantrybė ir stiprumas leis visa tai sėkmingai atlaikyti.

Sekantys metai Ožiaragiams pasižymės šeimos įvykių gausa. Šie į vykiai gali atnešti tiek daug džiaugsmo, tiek nusivylimo ir nuoskaudų. Apsišarvuokite kantrybe ir tolerancija, nes nuo jūsų išminties priklausys ar pavyks išvengti barnių ir konfliktų. Beje jūsų šeima gali ir pasipildyti, o kai kurių Ožiaragių viengungiškas gyvenimas gali pasibaigti Mendelsono maršu.

Deja kai kam gali iškilti ir skyrybų tikimybė. Jums gali tapti gyvybiškai svarbu išsikovoti daugiau laisvės. Galite pradėti maištauti ir atsisakyti pateikti ataskaitas „kur taip ilgai užtrukote?“ Pavadėlio ilgis gali tapti nebepakankamas.

Iki birželio mėnesio daugiau dėmesio gali tekti skirti tėvų problemoms spręsti. Visi šie rūpesčiai gali labai trukdyti karjeros reikalams, kurioje jūs pasijusite vis labiau tvirtesni. Vos besikalantys sparnai gali būti pakirpti šeimyninės rutinos. Pasistenkite išvengti pykčio impulsų šiuo metu. Jūsų sėkmės garantas ir stiprybė – diplomatija ir emocinis blaivumas.

Nuo birželio pradžios net šaltakraujų Ožiaragių širdelės suvirpės nuo šiltų jausmų. Jums gali „grėsti“ kuo rimčiausia tikimybė ką nors pamilti. Šis laikas taip pat labai geras kūrybiškiems žmonėms. Jis gali padovanoti jums produktyvias idėjas. Gali pradžiuginti vaikų pasiekimai. Kai kas sulauks šeimos pagausėjimo.

Meilė

Jums jau senokai neduoda ramybės romantiškos mintys. Tie kurie laukia didelės ir gilios meilės, turėtų jos sulaukti nuo vasario iki kovo pabaigos. Ir nors ši meilė gali sutikti įvairių suvaržymų ir sunkumų, daugelis jūsų priims ją kaip vieną nuostabiausių likimo dovanų. Ožiaragiui vedyboms geri visi metai, tačiau palankiausias tam laikas būtų liepa. Rugsėjo gale, spalio pradžioje Ožiaragių širdys gali dar kartą suvirpėti, pajutusios artimą sielą, tačiau šį kartą meilės jausmas gali ir nebūti abipusis. Tačiau jei jūs esate pakankamai stiprios ir kilnios sielos, kad galėtumėte besąlygiškai mylėti egoistišką ir bet kokia kaina siekiančią visuomenės dėmesio asmenybę, tai galite manyti, kad tai dar viena „dovana“ jums.

Karjera ir verslas

Laikini sunkumai, būsiantys metų pradžioje turėtų greitai pasibaigti ir nuo sausio pabaigos Ožiaragiai gali tikėtis pajamų iš nekilnojamojo turto ir draudimo. Ožiaragiai tuo metu turėtų sugebėti pasinaudoti rinkos pokyčiais. Tai geras laikas Ožiaragiams tiek suteikti, tiek gauti kreditus, arba pasinaudoti kitų žmonių pinigais. Vasario pabaigoje verslui gali pradėti maišyti meilės reikalai, arba vaikų problemos. Be abejo šie reikalai suduos smūgį ir piniginei. Tačiau kovo vidurys turėtų būti ypatingai geras laikas pataisyti tiek verslo tiek karjeros, tiek finansinius reikalus. Kiek prastesnis laikas balandžio antra pusė. Birželio mėnuo pareikalaus didesnės įtampos. Tuo metu jus gali lydėti tiek praradimai tiek laimėjimai. Dar vienas geras laikotarpis Ožiaragiams – rugsėjo pabaiga, spalio pradžia.

Nors visus metus Ožiaragių verslo ir karjeros reikalai gali būti permainingi, bendras fonas ir verslo galimybės turėtų išlikti stabilūs. Didelių sukrėtimų šiuose srityse Ožiaragiai turėtų išvengti.

Sveikata

Ožiaragius nuo didelių sveikatos problemų gelbės savidisciplina, susilaikymas ir saiko jausmas. Dauguma nusiskundimų sveikata bus laikino pobūdžio. Metų pradžioje gali užklupti keli nereikšmingi peršalimai ir uždegimai. Galimos dantų ir ausų problemos. Kovo – balandžio mėnesį galimos kiek rimtesnės problemos. Dėl sutrikusios inkstų, ar antinksčių veiklos gali pakilti spaudimas, skaudėti, svaigti galva. Galimi medžiagų apykaitos sutrikimai, skrandžio, kasos, žarnyno negalavimai, odos ligos.

Vandenis

Nepaisant to, kad nuo pat metų pradžios gali pasitaisyti Vandenių finansiniai reikalai, iki pat birželio antros pusės gali būti kiek sunkesnis laikas. Gali kankinti slogios nuotaikos, jausitės praradę energiją. Gali iškilti grėsmė prarasti savo pinigus. Nuo šios niūrios būsenos kovo mėnesį jus gali išgelbėti atėjusios trumpalaikės meilės.

Iki birželio mėnesio vandeniai gali įsivelti į nesutarimus su broliais, seserimis, pusbroliais, kaimynais. Kontaktai užmegzti tuo metu gali padaryti neigiamą įtaką jūsų reputacijai. Būkite atsargūs kelionėse, ypač vairuodami. Informacija, ar žinios įgytos tuo metu gali būti netikslios, melagingos. Žinios gali būti sunkiai įsisavinamos. Šiuo metu laikomi egzaminai gali būti nesėkmingi. Galite pralaimėti rinkimus, konkursus, varžybas. Jūsų kompetencija, siekiant posto, gali būti įvertinta kaip nepakankama. Birželio mėnesį gali atsirasti daugiau šeimyninių reikalų. Gali būti gautos pajamos iš nekilnojamojo turto. Daugiau laiko skirsite savo tėvams. Tuo pat metu derėtų tapti ryškiam, nes į jus gali būti nukreiptos visuomenės akys. Birželio pabaiga – puikus metas reprezentacinei, reklaminei, įvaizdžio formavimo veiklai. Šiuo metu galite sulaukti paramos iš aukštesnių dvasinių kanalų. Ši parama gali pasireikšti per teigiamus pokyčius karjeroje ir versle. Šiuo metu daromi geri darbai, gali labai palankiai paveikti jūsų karmą, sušvelninti, ar pašalinti giminės prakeiksmus. Iš savo giminės galite gauti stiprų energetinį palaikymą.

Meilė

Jūsų meilės gali būti lengvos, žaismingos, dažnos, neretai paviršutiniškos. O kartais jums ir pačiam gali būti sunku atskirti meilę nuo draugystės. Tačiau laikotarpis iki kovo vidurio gali būti išimtis. Jus pačius gali stebinti gilūs ir abipusiai jausmai, kuriuos patiriate tuo metu. Jūs galite būti tiek smarkiai „įklimpęs“, kad  galite net nepastebėti vienos jaunatviškos ir žavios asmenybės vasario mėnesį mėginsiančios siekti jūsų dėmesio.

Nuo sausio galo iki antros vasario pusės, o taip pat nuo gegužės galo iki birželio galo, o taip pat visą liepą palankus metas vedyboms.

Karjera ir verslas

Metų pradžią daugelis Vandenių gali sutikti atostogaudami. Vasario mėnesį gali iškilti nemalonumai ir konfliktai su partneriais. Geriau seksis tiems Vandeniams, kurie dirba užsienyje, arba su užsieniečiais. Stabilumą karjeroje galės garantuoti aukštesnė kvalifikacija ir patirtis. Kovo pabaigoje – balandžio pradžioje rimti nemalonumai versle, arba darbo praradimas . Tačiau jau gegužės mėnesį galite tikėtis susirasti naują, galbūt dar geresnį nei turėjote prieš tai darbą. Verslui šis laikotarpis atneštų naujas galimybes. Gegužės – birželio mėnesiais galite tikėtis didesnių pajamų, arba atlyginimo.

Sveikata

Iki pat birželio vidurio Vandeniai gali jaustis netekę energijos. Jiems gali būti sunku pasakyti kuo konkrečiai jis skundžiasi. Gali atrodyti, kad skauda visur. Tačiau didžiausia problema iki kovo vidurio gali būti depresija, nematymas šviesos tunelio gale. Ši psichinė būsena būtent ir gali būti daugelio negalavimų priežastis. Nuo kovo vidurio negalavimų pobūdis gali pasikeisti į konkretesnę spaudimo ir galvos skausmų formą. Kovo viduryje – balandžio mėnesį reikėtų ypatingai pasisaugoti pykčio priepuolių, kurie gali sukelti insultą, ar kitas širdies – kraujagyslių sistemos problemas.

Žuvys

Kovo 24 dieną Juodasis Mėnulis išeina iš jūsų ženklo, kuriame jis išbuvo ištisus devynis mėnesius. Jums tai turėtų būti vienas iš svarbiausių įvykių šiais metais. Pagaliau turėtų baigtis jūsų „juodasis“ etapas. Dabar jūs galėsite lengviau atsipūsti. Iki šio momento jūs galėjote gauti patirties per nesėkmes ir praradimus. Daugelis jūsų sugebėjo tai paversti išmintimi ir dvasios stiprybe. Nors kai kurie jūsų savyje atrado užslėptus talentus, patikėjo savo sugebėjimais, tačiau iki kovo galo jie gali likti neatskleisti, tarsi sukaustyti jūsų viduje.

Nuo kovo galo jūs imsite labiau pasitikėti savo jėgomis, liausis kankinusi depresinė nuotaika, tačiau finansinė padėtis gali ir toliau likti įtempta. Piniginės gali dar labiau suplonėti. Yra tikimybė netekti darbo. Tie kas pasiėmė kreditus, turės dar labiau susiveržti diržus. Venkite bet kokios rizikos, chirurginių operacijų. Kuriam laikui teks atidėti visus planuotus darbus.

Ir tik gegužės mėnesį finansinė padėtis turėtų pradėti gerėti. Tuo pat metu galite tikėtis susirasti naują, gal būt dar geresnį darbą, arba pakilti karjeros laipteliais aukštyn. Turėtų pajudėti ir verslo reikalai. Situacija gali visiškai pasikeisti, ir jūs savyje turėtumėte pajusti jėgų antplūdį. Jus vis labiau užvaldys mintis, kad savo jėgomis galite viską pakeisti. Galite vėl grįžti prie atidėtų svajonių realizacijos.

Birželio mėnesį pajudės nekilnojamojo turto kreditavimo reikalai, arba galite pradėti sėkmingai atidavinėti paskolas. Be to vasarą galite patirti romantiškų jausmų dvelksmą.

Meilė

Jūsų emocijos pernelyg greitai keičiasi, kad galėtumėte panerti giliai. O paviršinis vandenėlio čiurlenimas jūsų nedomina. Be to jūs šiuo metu pats esate ne per geriausios būklės. Nepasitikėjimas savimi gali jums daugelyje sričių kišti koją. Tačiau nepergyvenkite. Jūsų tamsusis laikotarpis eina į pabaigą. Kovo 24 d. Juodasis Mėnulis kartinęs jūsų gyvenimą ištisus 9 mėnesius išeis iš jūsų ženklo. Pirmuosius bundančio pavasario virpesius pajusite savo sieloje jau pirmomis metų dienomis. O ilgiau trunkantys jausmai gali gimti kovo pabaigoje – balandžio pabaigoje. Palankiausias laikas vedyboms nuo birželio vidurio iki liepos.

Karjera ir verslas

Pačioje metų pradžioje, ar praėjusių metų gale galimi pokyčiai karjeroje. Kiek vėliau nusimato pajamų sumažėjimas. Galite susilaukti klientų nusiskundimų, dėl darbuotojų nekompetencijos ar grubaus elgesio. Nauja technika, technologijos gali būti įsigyjamos ne laiku, tuo dar labiau apsunkinant apyvartinių lėšų būklę. Dėl technikos įsigyjimo galite būti priversti kreiptis į bankus. Gali pablogėti jūsų kreditinė situacija. Balandžio pradžioje gali iškilti darbo praradimo, ar bankroto grėsmė, tačiau jau to paties mėnesio pabaigoje – gegužės pradžioje situacija ims sparčiai taisytis. Galimi tiek nauji darbai, ar postūmiai karjeroje, tiek verslo atsigavimas.

Sveikata

Nuo kovo galo didžiausi pavojai liks praeityje, tačiau Juodasis Mėnulis, karaliavęs jūsų ženkle galėjo gerokai nualinti organizmą. Todėl dėl nusilpusio imuniteto jums reikėtų labai pasisaugoti infekcinių ligų. Gegužės mėnesį galimi endokrininės sistemos, ypač skydliaukės sutrikimai, akių ligos, lytinės ligos. Birželio pabaigoje gali būti silpnesnė virškinimo sistema, inkstai, dantys, kaulai. Gali kankinti didesnis spaudimas, galvos skausmas.

Violetos Liaugminienės prognozės, http://www.uranija.lt
2010-12-29
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: