Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Auksinę avietę gavo S.Bullock

leave a comment »

Sandra Bullock

Sandra Bullock, pretenduojanti gauti „Oskaro“ statulėlę, per „Auksinės avietės apdovanojimus“ pripažinta prasčiausia aktore. Taip šeštadienį vykusiose iškilmėse buvo įvertintas jos vaidmuo komedijoje „Viskas apie Steve’ą“ (All About Steve), pranešė bbc.co.uk.

Pati aktorė pasirodė apdovanojimuose nešina krūva DVD su filmu auditorijai. „Kažkas man kužda, kad nė vienas iš jūsų nematėte filmo, nes jei tikrai būtumėte matę ir būtumėte supratę, ką norėjau pasakyti, manęs čia nebūtų“, – sakė S. Bullock, pretenduojanti būti pripažinta geriausia aktore už vaidmenį dramoje apie amerikietišką futbolą „Nematoma pusė“ (The Blind Side). Kino akademijos apdovanojimų ceremonija vyks sekmadienį vakare.

„Auksinės avietės apdovanojimų“ ceremonija rengiami kiekvienais metais, prieš pat „Oskarų“ statulėlių dalybas, siekiant įvertinti prasčiausius metų filmus. Pasirodžiusią S. Bullock žmonės sutiko stovėdami garsiais plojimais. Pastarąjį kartą iš didžiųjų ekreano žvaigždžių avietę buvo atvykusi atsiimti Halle Berry (tai įvyko 2005 m.).

S. Bullock buvo įvertinta ironišku apdovanojimu už sunkiai bendraujančios kryžiažodžių sudarinėtojos Mary Horowitz, kuri, sutikusi vietos TV operatorių pavirsta į įkyrią gerbėją, vaidmenį. Aktorė buvo ir viena iš filmo, kuris sulaukė nemažo žiūrovų dėmesio ir neigiamo kritikų įvertinimų, prodiuserių.

Prasčiausiu praėjusių metų filmu buvo pripažintas Transformers: Revenge of the Fallen, o Johno Travoltos filmas Battlefield Earth tapo blogiausiu dešimtmečio filmu. Avietę kaip prasčiausi aktoriai gavo grupė „Jonas Brothers“, išleidę savo koncertų filmą, o S. Bullock gavo dar vieną apdovanojimą – ji su Bradley’iu Cooperiu, vaidinę filme „Viskas apie Steve’ą“, pripažinti prasčiausiai pora.

2010 kovo mėn. 7 d. 12:05
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas
Reklama

Written by BESMEGENIAI

gruodžio 26, 2010 at 7:46 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: