Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

“WikiLeaks“ vadovas būgštauja, kad JAV kalėjime jo lauktų mirtis

leave a comment »

Tinklalapio “Wikileaks“ įkūrėjas Julianas Assange’as (Džulianas Asandžas) interviu, kuris buvo paskelbtas ketvirtadienį, sakė, jog “esama didelės tikimybės“, kad jis bus nužudytas Amerikos kalėjime, jei Didžioji Britanija išduos jį JAV pagal kaltinimą šnipinėjimu.

Šiuo metu 39 metų australas Britanijoje yra paleistas už užstatą ir siekia, kad nebūtų išduotas Švedijai, kur jis įtariamas seksualiniais nusikaltimais. Tačiau manoma, kad Vašingtonas ieško būdų, kaip pareikšti jam kaltinimus dėl tūkstančių konfidencialių JAV diplomatinio susirašinėjimo dokumentų paviešinimo.

J.Assange’as interviu britų dienraščiui “The Guardian“ sakė, jog Didžiajai Britanijai “politiškai neįmanoma“ išsiųsti jį į kitą Atlanto pusę, ir pridūrė, kad premjero Davido Camerono (Deivido Kamerono) vyriausybė norėtų parodyti, kad Vašingtonas jos “nekooptavo“.

“Teisiškai Jungtinė Karalystė turi teisę nevykdyti ekstradicijos už politinius nusikaltimus. Šnipinėjimas yra klasikinis politinių nusikaltimų atvejis. Jungtinės Karalystės vyriausybė turi teisę savo nuožiūra spręsti, ar taikyti šią išimtį“, – sakė “WikiLeaks“ vadovas.

Pasak jo, amerikiečių pareigūnai mėgina sudaryti teisinį sandėrį su Bradley Manningu (Bredliu Maningu), kariškiu, kuris įtariamas nutekinęs “Wikileaks“ konfidencialią informaciją.

J.Assange’as pridūrė, kad jei Jungtinėms Valstijoms pavyks pasiekti, kad Didžioji Britanija ar Švedija jį išduotų, esama “didelės tikimybės“, kad Amerikos kalėjime jis būtų nužudytas “Jacko Ruby (Džeko Rubio) stiliumi“.

Naktinio klubo savininkas J.Ruby Dalaso miesto Teksase policijos nuovadoje nušovė Lee Harvey Oswaldą (Li Harvį Osvaldą), kuris buvo areštuotas už JAV prezidento Johno F.Kennedy (Džono F.Kenedžio) nužudymą 1963-aisiais.

J.Ruby tariami ryšiai su organizuotu nusikalstamumu pakurstė sąmokslo teorijas, esą jis dalyvavo didžiuliame sąmoksle, susijusiame su J.F.Kennedy nužudymu.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas
Reklama

Written by BESMEGENIAI

gruodžio 25, 2010 at 8:25 am

Įrašyta kategorijoj Rezonansinės bylos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: