Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Lietuviški prikolai

leave a comment »

Savaitės “šviesuoliai“: Mia paskerdė žąsį, Dūmas jaučiasi žvaigžde, o N.Pareigytė turi vertybes

Kalėdos artėja, liežuviai atsiriša. Šią savaitę žiniasklaidoje buvo galima atrasti itin keistų įžymybių pasisakymų. Kai kurie žodžiai – jau ir už kritikos ribų. Zebra.lt tradiciškai parinko pačias geriausias, juokingiausias, išmintingiausias, bukiausias žvaigždžių citatas.

„Ta žąsytė – gar gar gar – jau išskrido. Jai jau viskas, dabar ji jau marinuojama. Neturėjau kur jos dėti, atidaviau draugams, nors man labai skaudėjo širdį“, – Mia apie gautą dovaną – gyvą žąsį, Klubas.lt.

Pasirodo, mūsų šou pasaulyje dar yra didybės manija sergančių naivuolių. “Aš esu žvaigždė”, – pareiškė Dūmas laidoje “Super L.T.” prieš tai žurnalistei tėkštelėjęs, kad ši daro “šūdinus reportažus” apie jį. Kokia žvaigždė, toks ir reportažas…

Seimo narys Andrius Šedžius jau pamiršo, kad pagal įstatymus seimūnai atostogų neturi. Sveikos nuovokos, matyt, taip pat, todėl apie planuojamą nusižengimą A.šedžius ne tik kad netyli, bet dar ir garsiai patrimituoja. „Jau buvome susiplanavę kelionę, bet kaip tik bus parašų rinkimas pavieniams kandidatams – nuo gruodžio 24-os iki sausio dešimtos: praktiškai kaip tik tas laikas ir išeina. Man susirinkti parašus nėra problema, bet reikia padėti komandai”, – Klubas.lt.

“Vienas prodiuseris yra sakęs, kad mano išvaizda apskritai netinka skandalams”, – įsitikinusi Rūta Mikelkevičiūtė. Gal kas gali paaiškinti, ką reiškia “skandalams netinkama išvaizda“? Ar ir “Olialia“ pupų netiko, todėl tos operacijos visos atliktos?

Filipas Kirkorovas atsiprašė režisierės Marinos Jablokovos. Tuo pačiu priėmė labai protingą sprendimą: “Man reikia rimtai gydytis.“

„Aš esu žmogus, neturintis jokio politinio šleifo, todėl manęs ėsti tikrai nėra už ką”, – kalbėdamas su naujienų agentūra “Elta“ buvo įsitikinęs būsimas kandidatas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą balerūnas Nerijus Juška. Gal ir gerai, bent minusų neturi. Apie privalumus nepasigyrė.

„Dabar gyvenu kitomis vertybėmis”, – kokį šimtas penkioliktą kartą „atsivėrė“ Nijolė Pareigytė ir tapo šios savaitės „Žmonių“ žurnalo puošmena. Pasirodo, ji turi net ne vieną vertybę. Ir net ne tas dvi iš suknyčių pūpsančias.

Stanislovas Buškevičius: „Tai mano darbo dalis. Politiko duona – dalyvauti renginiuose“, – 15min.lt.  Politikas mano, kad strakaliojimas „Žvaigždžių fabriko“ filmavimo aikštelėje su Džordana Butkute – jo tiesioginės pareigos.

Ilgus metus pasakojusi, kad nenori būti tokia, kaip visi, Donata Virbilaitė nusprendė vis tik tapti, tokia kaip visi, todėl pradėjo sportuoti ir laikytis dietos. „Supratau, kad pagaliau atėjo metas man tapti gražiai“, – žurnalas „Privatu!”.

Dizainere prisistatanti Ella Tatarinova manė, kad Juozo Statkevičiaus aštrius dantukus jos turtuolio vyro centai nudildė. Deja, deja… Po to, kai ponia Ella palydovu Juozuko pristatymui pasirinko Mantą P., Juozas supyko ir pagrasė Ellos į savo madų pristatymus ir juo labiau į pirmą eilę nebekviesti. O ji įsižeidė. Baigtas kriukis. Nebedraugaus?Tikrai išgyvensiu, nuvažiuosiu į „Chanel“, „Dior“ pristatymus. Juokingiausia, kad į juos Juozą ne kartą esu įvedusi. Jis tai pamiršo. Nereikia mėtytis žmonėmis, kurie tave palaikė ilgus metus”, – žurnalas “Žmonės”.

Pamenate žodžius: “Ką darytumėte, jei kabotumėte ant uolos krašto?” Atsakymas – naršytumėt “Facebooke”, nes juk įdomu, ką veikia draugai. O štai ir įrodymas, kad reklama tikrai veikia. Valandą ant Neryje paskendusio džipo stogo praleidęs nelaimėlis aktorius Ignas Survila dar spėjo su draugu pakomunikuoti – išsiuntė šiam žinutę: „Nori gero kadro?“, – 15min.lt.

Kliuvo didingajai menininkei Daliai Ibelhauptaitei. Ši neva labai aukšto lygio spektaklius kurianti moteris viename straipsnyje dėjo į šuns dienas televiziją. “Mus su Šapranausku išvadino kažkokiom tai… Kad mes šnekam tualetiniais išsireiškimais – ji kartais sukuria spektaklius tokio lygio, bet mes tai nerašom į spaudą. Moteriškė turbūt pavydi pozicijos. Mes pasišnekėjome su Vytautu ir išsprūdo mums mūsų emocijos, kodėl gi ne? Apsiginti tai reikia nuo visų tokių žmonių, kurie vaizduoja menininkus, o yra…“ – Klubas.lt. Gal ir labai nusivalkiojęs ar negatyvus, vis tik ponas Jurijus Smoriginas šįkart teisus: apsiginti reikia.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

gruodžio 9, 2010 at 10:05 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: