Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

F. Kirkorovas pagulytas į psichiatrijos kliniką

leave a comment »

Dainininkas Filipas Kirkorovas, po muštynių skandalo su režisiere Marina Jablokova, skubiai išskrido į Izraelį. Ketvirtadienį paaiškėjo, kad rusų atlikėjas atsidūrė Tel Avivo medicinos centre.

“Filipas Kirkorovas trečiadienį atvyko į ligoninę „Tel a Šomer“, jis buvo paguldytas į psichiatrijos skyrių. Dabar jam atliekami tyrimai, bus sprendžiama, ką toliau daryti“, – pasakojo ligoninės atstovė spaudai Noa Bregman.

Newsru.com pabandė susisiekti su dainininko atstovais. Tačiau jo biure žurnalistai buvo informuoti, kad komentuoti turi teisę tik direktorius. Bandymas nepavyko – direktoriaus Genadijaus Rybako ir atstovės spaudai Olgos Aleksejevos telefonai buvo išjungti.

“Izvestij“ žurnalistui Michailui Margoliui pavyko prisiskambinti F. Kirkorovui. Dainininkas apgailestavo, kad dėl tyrimų jam teko atšaukti gruodžio mėnesio koncertus. Dalyvavimas Naujametiniuose vakarėliuose taip pat priklausys nuo gydytojų verdikto. “Man iš tiesų užeina priepuoliai, kai sunku valdytis, o paskui sunku prisiminti. Apgailestauju dėl to, kad nutiko repeticijos metu, Kremliuje. Aš pasirengęs asmeniškai atsiprašyti Jablokovos. Bet negaliu jai prisiskambinti“, – kalbėjo artistas.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

gruodžio 9, 2010 at 10:15 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: