Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Vasarį Lietuvoje gastroliuos K. Orbakaitė

leave a comment »

Vasarį Lietuvoje gastroliuos K. Orbakaitė

Kitų metų vasario mėnesį Lietuvoje viešės Kristina Orbakaitė. Rusijos estrados žvaigždė surengs keturis koncertus: vasario 15 d. „Pramogų arenoje“ Vilniuje, vasario 17 d. Kauno sporto halėje, vasario 18 d. „Cido arenoje“ Panevėžyje ir vasario 19 d. „Šiaulių arenoje“ Šiauliuose.

Šiuolaikinės rusų estrados žvaigždė, teatro ir kino aktorė Kristina Orbakaitė gimė garsioje artistų šeimoje. Nuo jaunų dienų Kristinos talentus puoselėjo žinomas cirko artistas Mykolas Orbakas, tačiau už pasirinktą dainininkės kelią Kristina labiausiai dėkoti turėtų savo motinai – gyvai populiariosios kultūros legendai Alai Pugačiovai. Iš savo mamos Kristina paveldėjo ne tik meilę dainavimui, bet ir absoliučią klausą.

K. Orbakaitės debiutas įvyko 1982 m. rusų televizijos laidoje „Utrenniaja Pochta“, kur dainininkė atliko dainą „Pust Govoriat“. Netrukus jauną atlikėją pastebėjo režisierius Rolanas Bykovas, pakvietęs ją vaidinti garsiame savo filme „Chuhelo“, kuriame Kristina atliko pagrindinį vaidmenį.

Tikrąją solo dainininkės karjerą Kristina pradėjo 1992 m. Sėkmingai sudalyvavusi šventiniuose Alos Pugačiovos koncertuose „Kalėdiniai susitikimai“. Vėliau dainininkė išleido debiutinį albumą „Vernost“. Po jo sėkmės sekė albumai „0 Chasov 0 Minut“, „Ty“, „Mai“ ir geriausių dainų rinkiniai „Toi Zhenshine, Kotoraja…“, „The Best“ ir kiti.

Pasinėrusi į muziką, K. Orbakaitė nepamiršo ir kino. Dainininkę dažnai kvietė filmuotis, todėl netrukus ji vaidino filmuose „Vivat, Gardemariny!“, „Gardemariny 3“, „Blagotvoritelniy Bal“, „Limita“ ir kituose.

Nuo 1995 m. K. Orbakaitė koncertuoja su savo grupe, kuri pradžioje vadinosi „Chuhelo“, tačiau dabar žinoma kaip „Limita Ekstrim“.

„Rusijos estrados princesė“, – taip dainininkė buvo pristatyta 2000 m. Monte Karlo mieste vykusioje „World Music Awards“ ceremonijoje. Jos metu K. Orbakaitė gavo apdovanojimą kaip viena populiariausių dainininkių Rusijoje.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 30, 2010 at 9:45 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: