Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

“Žuvėdra“ – Čempionai /video/

leave a comment »

Exclusive. Klaipėdos ŽUVĖDRA {James Bond 007!}

Exclusive. Klaipėdos ŽUVĖDRA {Viva Espana!}


„Žuvėdros“ šokėjai – pasaulio čempionai!
 
2008.11.30 10:45

zu

Klaipėdos „Žuvėdros“ šokėjai po trejų metų pertraukos susigrąžino pasaulio Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionų titulą! Klaipėdiečiai pelnė aukso medalius šeštadienį Vyner Noištate (Austrija) vykusiose planetos pirmenybėse.

„Žuvėdros“ pirmajai komandai keturi teisėjai skyrė pirmąją vietą, du – antrąją ir vienas – trečiąją.

Klaipėdos ansamblis pasaulio čempionu tapo šeštąjį kartą. Prieš tai „Žuvėdra“ planetos pirmenybių aukso medalius iškovojo 1999, 2002, 2003, 2004 ir 2005 metais. Klaipėdiečiai keturis kartus pelnė sidabro ir penkis sykius – bronzos apdovanojimus.

Antrąją vietą šeštadienį užėmė dvejų praėjusių metų pasaulio čempionai Brėmeno „Gruen-Gold-Club“ (Vokietija) šokėjai. Jiems teisėjai skyrė tris pirmąsias ir keturias antrąsias vietas. Bronzos medalius pelnė Brėmerhafeno TSG (Vokietija) ansamblis.

„Žuvėdros“ antroji komanda taip pat pateko į finalą ir užėmė šeštąją vietą. Ketvirtoje vietoje – Tiumenės „Vera“ (Rusija), o penktoje – Cviolfaksingo HSV (Austrija) šokėjai.

Čempionate pasirodė 22 ansambliai iš 13 šalių. Ansamblius vertino ir lietuvis Kęstutis Andrijevskis.

„Žuvėdra“ dalyvavo jau devyniolikoje pasaulio čempionatų, iš kurių penkiolikoje iškovojo medalius. Pernai pasaulio čempionate klaipėdiečiai užėmė trečiąją ir šeštąją vietas.

Skaistės ir Romaldo Idzelevičių vadovaujamas ansamblis šešiskart tapo Europos čempionu.


Klaipėdos „Žuvėdra“ – vėl pirma pasaulyje

Klaipėdos „Žuvėdra

Klaipėdos universiteto sportinių šokių klubas „Žuvėdra“ šeštadienį tapo Lotynų Amerikos šokių ansamblių pasaulio čempionu.

Lietuviams šį titulą pavyko iškovoti po trejų metų pertraukos. Klaipėdiečiai pasaulio čempionais tapo šeštą kartą. Klaipėdos „Žuvėdra“ pasaulio čempionatus taip pat yra laimėjusi 1999, 2002, 2003, 2004 ir 2005 metais. Šokėjus treniruoja Skaistė ir Romaldas Idzelevičiai.

Kaip jau įprasta,  pagrindinė Austrijoje vykusių varžybų kova vyko tarp Klaipėdos ir Brėmeno „Grun-Gold-Club“ (Vokietija) klubų, kuris šį kartą užėmė antrąją vietą. Čempionate dalyvavusi antroji „Žuvėdros“ komanda užėmė šeštąją vietą. Iš viso varžybose dalyvavo 24 klubai.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai     www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas


Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 29, 2010 at 9:34 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: