Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Top-10 Seksualiausios

leave a comment »

Top 10: seksualiausios istorijos moterys

Yra viena labai svarbi istorinių asmenybių savybė, kurią istorikai dažniausiai praleidžia pro akis — jų seksualumas. Įtakingos moterys praeityje naudodavosi ne tik savo intelektu, bet ir išvaizda, o dauguma sėkmingų moterų taip daro iki šiol.

Askmen.com išrinko gudriausias ir seksualiausias istorijos moteris. Kriterijai mūsų kandidatėms: jos turi būti mirusios, apie jas bent kiek turėtų užsiminti istorijos vadovėliai, ir jos negali būti šou verslo atstovės — apie jas jau ir taip daug prišnekėta.  


10. Charlotte Bronte

Vyriausia iš trijų Bronte seserų, Charlotte turėjo tamsią šeimyninę istoriją, tačiau su sąmojingu liežuviu ir aštriu intelektu iškovotas pripažinimas bent iš dalies kompensavo už visas jos patirtas negandas. Jos žymiausia knyga „Džeinė Eir“ pakurstė mažą feminizmo judėjimą ir Charlotte tapo laukiama viešnia visuose aukštuomenės pokyliuose. Nepaisant populiarumo, ji mieliau sėdėdavo namie ir skaitydavo poeziją. Stipri ir protinga moteris, kurios sąmojis bei nepriekaištingas angliškas akcentas ištirpdytų bet kurį vyrą.


9. Žana d‘Ark

Šviesi prancūzaitė, dėvinti girgždančius šarvus ir galinti kaip reikiant išspardyti bet kokio vyro subinę — tai kažkas neapsakomai seksualaus. Ši istorinė gražuolė užaugo Šimtamečio karo metu Prancūzijai ištikimame kaime. Būdama 12-os metų Žana patyrė pirmąsias savo vizijas: „nuostabūs balsai“ skatino ją iš gimtinės išvaryti anglus. Būdama 16-os metų ji jau vadovavo prancūzų armijai, sėkmingai laimėjo kelis mūšius. Ji nenorėjo, kad vyrai žiūrėtų į ją kaip į seksualinį objektą, tad šventoji nusikirpo plaukus ir rengėsi vyriška uniforma. Net atrodydama kaip eilinis kariškis, Žana sugebėjo įkvėpti visą armiją dvigubai vyresnių vyrų, ir įtikinti juos, jog paskui ją sekti tikrai verta.


8. Marie Antoinette

Marie tėvai ištekino ją už būsimo Prancūzijos karaliaus Louiso XVI, kai jai buvo tik 14 metų. Jaunos austrės mados supratimas, ūgis, porcelianinis odos atspalvis, šviesūs plaukai ir mėlynos akys pavergė prancūzų širdis, bent jau iki revoliucijos. Ji garsėjo tokiomis moteriškomis dorybėmis kaip labdaringumas ir muzikalumas, tačiau ši gražuolė laisvai galėdavo išgyventi ir tikrų vyrų kompanijoje: jai labai patikdavo jodinėjimas ir azartiniai žaidimai. Louisas XVI net nesuprato, ką jis turėjo, tačiau Marie buvo sumani mergina ir savo seksualinę energiją slopindavo su įvairiais meilužiais (ir, anot gandų, ne tik su vyrais). Todėl Marie Antoinette ne tik viena iš karščiausių istorijos moterų — ji taip pat labiausiai išdykusi.


7. Soong Ching Ling

Kinijoje žinoma kaip „tautos motina“, vice-pirmininkė Soong Ching Ling užsitarnavo iškilnią vietą istorijoje kovodama už internacionalizmą ir taiką. Kinai ją dievino dėl grožio, supratimo apie madą ir proto. Išsilavinimą gavusi Amerikoje, Soong suvokė daugiau negu vidutinė Kinijos pilietė XX a. pradžioje: ji atsisakė priimti tylios namų šeimininkės vaidmenį ir, nepaisant fakto, kad ji ir jos šeimos nariai buvo svarbūs politikai, atvirai kritikavo Kinijos valdžią. Įsigalėjus komunistų partijai, kinai prieš pat jos mirtį pagerbė ją suteikdami simbolinį Kinijos prezidentės titulą.


6. Karalienė Elžbieta I

Karalienė Elžbieta I žymiai anksčiau nei merginų grupė „Pussycat Dolls“ uždainavo „I Don‘t Need A Man“ („Man nereikia vyro“) — net XVI amžiuje. Žinoma kaip Skaisčioji karalienė, ši karšta istorinė figūra pritraukė daugiau gerbėjų nei Angelina Jolie, ir ne tik dėl aukšto statuso. Elžbieta buvo „sunkiai prieinamos“ taktikos meistrė ir vyrai dėl to eidavo iš proto. Manoma, kad klastingos vilioklės paskutinė „partnerystė“— su 22 metais jaunesniu Anjou hercogu Francois — baigėsi, kai jai buvo 48 metai.


 
 

5. Princesė Diana

Ji garsėjo savo grožiu, mados išmanymu, charizma ir labdaringa veikla. Ištekėjusi už Velso princo Charleso, ji į britų aristokratų gyvenimą įkvėpė šiek tiek gyvybingumo ir iš karto tapo tautos numylėtine. Savo laikmečiu ji buvo labiausiai fotografuojamas žmogus visame pasaulyje. BBC „Didžiausi visų laikų britai“ apklausoje ji buvo išrinkta į trečia vietą, aplenkdama net mokslininką Charlesą Darwiną ir ministrę pirmininkę Margaret Thatcher. Žinoma — ji juk žymiai gražesnė.


4. Mata Hari

Egzotiška šokėja, gyvenanti Paryžiuje pirmo pasaulinio karo metu, Mata Hari taip pat dirbo kaip slapta agentė. Į Prancūziją ji persikraustė iš gimtosios Olandijos, ir greitai išgarsėjo dėl savo paleistuvavimo, koketiškumo ir reto (tam laikmečiui) noro demonstruoti savo kūną. Kadangi Nyderlandai pasaulinio karo metu išliko neutralūs, Mata Hari turėjo galimybę laisvai keliauti į įvairias šalis. Ji tarnavo kaip kurtizanė aukštas pareigas užimantiems sąjungininkų pareigūnams, ir tuo pačiu išlukšteno daug vertingos informacijos. Tačiau 1917 metais Prancūzų slaptosios tarnybos identifikavo ponią Hari, ir jai buvo įvykdyta mirties bausmė. H-21, mat toks buvo agentės kodas, — tikrojo pasaulio Jameso Bondo „blogietė“.


3. Martha Washington

Istorikų ir antropologų komanda neseniai atskleidė, kad pirmojo JAV prezidento George‘o Washingtono žmona iš tiesų nebuvo neišvaizdi moterytė su atgrasiu pagurkliu — ji buvo gražuolė. Naudodamiesi kompiuterizuota atvirkštinio senėjimo programa, mokslininkai nulupo raukšles ir nukarusią odą, ir pamatė, jog būdama 20-ies Martha Washington buvo liekna ir seksuali brunetė. Nenuostabu, kad Washingtonas visada taip skubėdavo namo.


2. Kleopatra

Istorikai dėl Kleopatros tariamo grožio niekaip nesutaria, ir iš tiesų, jos laikmečiu sukurti portretai rodo, kad karalienės nosis buvo didoka. Tačiau tais laikais galinga nosis buvo jėgos ir asmens stiprybės ženklas. „Ji buvo stulbinančio grožio moteris; ji taip pat turėjo žavingą balsą ir žinojo, kaip save pristatyti, kad patiktų visiems“, — apie ją rašė romėnų istorikas Cassius Dio. Bet kokiu atveju, ji suviliojo galingiausius to meto vyrus — Julijų Cezarį ir Marką Antonijų. Pastarasis net pamiršo, jog namie turi žmoną, ir vedė Kleopatrą iš naujo.


 

1. Jacqueline Kennedy Onassis

Gražuolė Jackie visuomenės akiratyje atsidūrė 1947 metais, o aukštuomenės paskalų žurnaluose ji buvo išrinkta „Metų debiutante“. Ilgai neužtruko, kad ją pastebėtų ir būsimas prezidentas Johnas F. Kennedy — būdama 31 metų, Jackie O. tapo jauniausia pirmąją dama JAV istorijoje. Jos meilė menams atgaivino kultūrinę šalies situaciją, o savo intelektu bei rafinuotu stiliumi ji tapo tikru pavyzdžiu visoms jaunoms amerikietėms. Net Michelle Obama negali iš Jaqueline atimti seksualiausios pirmos damos titulo.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas


Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: