Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Protestas. Akcija „Dviratis, Kaunas ir Aš“

leave a comment »

Primins apie nesutvarkytus ir nenutiestus dviračių takus

2009.05.27

Kauno dviratininkai organizuoja įvairias akcijas, prie kurių kviečia prisijungti visus norinčius.

Kauno dviratininkai organizuoja įvairias akcijas, prie kurių kviečia prisijungti visus norinčius.

Kauno valdžios kelerius metus vis prisimenamus, bet taip ir neįgyvendinamus pažadus sutvarkyti senus dviračių takus ir nutiesti naujus primins speciali akcija „Dviratis, Kaunas ir Aš“.

Jos organizatoriai, Kauno jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“, 2009.05.28  ketvirtadienį, 14 val., kviečia prisijungti visus norinčius ir dviračiais nuvažiuoti nuo Kauno technologijos universiteto Dizaino ir technologijos fakulteto iki Kauno miesto savivaldybės.

Pasak vieno iš organizatorių, „Apskritojo stalo“ valdybos pirmininko Manto Simanavičiaus, nesutvarkytų dviračių infrastruktūros problema kasmet paaštrėja atšilus orams, o pastaraisiais metais – ir nuolat kylant viešojo transporto kainoms. Tai paskatino ne vieną persėsti ant dviračių – kelionė juo tampa ne tik pramoga, bet ir susisiekimo priemone.

„Norime atkreipti visuomenės ir atsakingų žmonių dėmesį į nesutvarkytus Kauno dviračių takus, neišplėtotą infrastruktūrą ir dėl to kylančias problemas“, – sakė M.Simanavičius. Akcijos dalyviai Kauno merui ir susisiekimo ministrui įteiks kreipimąsi „Dėl dviračių takų infrastruktūros vystymo“.

Jo autoriai pabrėžia, kad, nors mieste yra nutiesta beveik 50 km dviračių takų, daugelis jų išsidėstę skirtingose miesto dalyse ir neturi tiesioginio sąryšio. Be to, takai nepažymėti skiriamaisiais ženklais, kai kurie – sunkiai pravažiuojami. Mieste trūksta ir dviračių stovų: dažnai norint užeiti į įstaigą ar parduotuvę dviratį tenka rakinti prie arčiausiai esančio apšvietimo stulpo.

Planuojama, kad akcijoje dalyvaus apie 50 žmonių. „Daugiau nesitikime: studentams sesija, moksleiviams – egzaminai. Jų nebus daug“, – įsitikinę organizatoriai.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 29, 2010 at 9:36 pm

Įrašyta kategorijoj Laisvalaikis

Tagged with , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: