Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Planas X

leave a comment »

D.Grybauskaitės ir A.Kubiliaus planas „x“

Juozas Bernotas
2009-04-06 13:20

Neapleidžia nuojauta, kad kandidatė į prezidentus D.Grybauskaitė ir premjeras A.Kubilius įgyvendina gerai apmąstytą planą „x“. Prisiminkim nesenus laikus, kai eurokomisarė tik atvykusi į Lietuvą kaldavo tuometį premjerą dėl neūkiškumo, grasino valstybės bankrotu ir panašiais baisiais dalykais.

Konservatoriai deklaruoja paramą kandidatei D.Grybauskaitei.
Konservatoriai deklaruoja paramą kandidatei D.Grybauskaitei.  R.Neverbickas
 

Pasikeitus valdžiai ir anksčiau laiko prasidėjus prezidento rinkimų kampanijai, ponia iš Briuselio pakeitė toną – premjeras ir finansų ministras eina teisingu keliu, tik savo sprendimais per mažai dar smaugia tautą. D.Grybauskaitė vis dar įsitikinusi, kad Lietuvai gresia krachas, jei nebus stipriau suveržti diržai.

Gal ir tiesa, jei tai sako ji, eurokomisarė. Bet paklausykim kitų ekspertų ir politikų nuomonės, kad Lietuvai nebūtina varvinti seilės žiūrint į Tarptautinio valiutos fondo pinigų sandėlius, juk Europos Sąjungoje egzistuoja begalės įvairiausių fondų iš kurių būtų galima gauti paramą. Iš kurių būtų galima kompensuoti ne išmokas atleidžiamiems darbuotojams, o jų algų mažinimą. Tai jeigu tokie fondai egzistuoja, kodėl iki šiol jais nepasinaudota? Dabartiniai A.Kubiliaus ir A.Šemetos pareiškimai ir veiksmai primena mazochistų šou. Viskas tik blogai, sumažinome ir dar mažinsime, dar neverkiat – tuoj verksit.

Štai čia ir kyla mintis apie tą „x“ planą. Konservatoriai deklaruoja paramą kandidatei D.Grybauskaitei. Ši skelbiasi esanti nepriklausoma, bet kas gali paneigti, kad jie yra susitarę: prismaugiame Lietuvą, o po rinkimų (prezidentė D.Grybauskaitė, premjeras A.Kubilius, dėl finansų ministro nežinau) atsukam čiaupus iš stebuklingų fondų ir Lietuva turi naują Dievą! Atėjo D.Grybauskaitė – išgelbėjo valstybę.

 


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai     www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 29, 2010 at 10:34 pm

Įrašyta kategorijoj Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: