Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Kyšių ėmimu įtariamas Kauno rajono mero patarėjas išleidžiamas laisvėn

leave a comment »

 Tokį sprendimą priėmė bylą tirianti Kauno apygardos prokurorė Genė Ramanauskienė, penktadienį pasibaigus teismo paskirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo – terminui. Išleistas iš tardymo izoliatoriaus, V. Spruogis ne iškart važiuos į namus – jam toliau bus rodomi garso bei vaizdo įrašai, kurie laikomi jo kaltės įrodymais, sakė prokurorė.

Dėl prastos V. Spruogio sveikatos prieš savaitę prašyta išleisti jį iš įkalinimo įstaigos dar nepasibaigus suėmimo terminui, nes jam reikią gultis į ligoninę. Kai jis bus išleistas už užstatą, galės pats nuspręsti, ar pasinaudoti ligoninės paslaugomis.

SDFnews primena, jog Kauno rajono mero patarėjas bei tarybos narys V. Spruogis, taip pat Kauno rajono savivaldybės Kelių ir transporto skyriaus vedėjas Robertas Ramoška buvo sulaikyti sausio 24-ąją savo kabinetuose. R. Ramoška apklausos metu pripažino savo kaltę ir tos pačios dienos vakare buvo paleistas už 50 tūkst. litų piniginį užstatą.

Į laisvę išleidžiamam V. Spruogiui skirta sumokėti tik 10 tūkst. litų užstatą, nes pastarasis tvirtino neturįs pinigų mokėti didesnę sumą. Pasak prokurorės, patikrinus įtariamojo šeimos turtinę padėtį, patikėta jo versija.

Abu šie valstybės tarnautojai įtariami piktnaudžiavę tarnyba ir ėmę kyšius už leidimų išdavimą bei pratęsimą iš keleivių ir krovinių pervežimu užsiimančių Kauno rajono įmonių vadovų. Šioje byloje yra dar trys įtariamieji – tai kyšius davusių įmonių savininkai.

Žiniasklaidoje pasklidus informacijai apie šią bylą, pasak prokurorės, dar dviejų įmonių atstovai prisistatė ir prisipažino davę kyšius dviem įtariamiems Kauno rajono savivaldybės pareigūnams. Taigi buvo užvestos dar dvi bylos, kuriose už kyšio davimą atsakomybė gresia ir minėtiems prisipažinusiems verslininkams.

R. Ramoškos ir V. Spruogio veikla susidomėta pernai spalį, kai buvo gautas tarnybinis skundas. Ikiteisminis tyrimas pradėtas lapkričio 9 dieną. Nuo tada su teismo sankcija buvo vykdomos įvairios operatyvinės priemonės, tarp jų – garso ir vaizdo įrašai bei slapta telekomunikacijų tinklais perduodamos informacijos kontrolė. 2005 02 25 SDFnews


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai     www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 29, 2010 at 10:58 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: