Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Kauno miesto mero vizitas Barselonoje

leave a comment »

Kauno miesto mero vizitas Barselonoje

2007-10-23

Spalio 17-20 d. Savivaldybės meras lankėsi Barselonoje (Ispanija), kur dalyvavo tarptautinės verslo mokyklos ESADE organizuotoje konferencijoje. Šiemet ESADE „The Wall Street Journal“ organizuotoje interaktyvioje apklausoje, kurioje dalyvavo daugiau nei 4500 įmonių iš viso pasaulio, įdarbinančių verslo administravimo magistrus turinčius specialistus, antrus metus iš eilės buvo išrinkta geriausia tarptautinio verslo mokykla.

Konferencijoje, kurioje dalyvavo Ispanijos Karalystės Katalonijos regiono vyriausybės atstovai, verslininkai, ESADE verslo mokyklos vadovai ir profesoriai, meras pristatė Kauno miesto plėtros planus, taip pat kalbėjo apie savo, kaip miesto vadovo, veiklą. Šio renginio metu meras buvo supažindintas su ESADE verslo mokyklos generaliniu direktoriumi p. Carlos Losada bei Katalonijos vyriausybės Ekonomikos ir finansų ministru p. Antoni Castells. Taip pat meras davė interviu Ispanijos nacionalinei televizijai.

Vizito metu meras lankėsi Barselonos miesto savivaldybėje, kur jį priėmė Barselonos miesto mero pavaduotojas p. Xavier Trias, kuris yra Krikščionių demokratų sąjungos frakcijos prezidentas. Merui buvo pristatyta Barselonoje šių metų pavasarį įdiegta municipalinių dviračių elektroninė kontrolės sistema. Šios sistemos dėka gyventojai ir miesto svečiai už 6 eurus įsigiję elektroninę kortelę, visus metus gali naudotis savivaldybės dviračiais, kurie yra laikomi prie specialių stovų įvairiose miesto vietose. Pasinaudojus, dviratis turi būti grąžinamas prie vieno iš specialių stovų.

Taip pat meras susitiko su Katalonijos architektų sąjungos atstovais. Šio susitikimo metu buvo pristatyti Barselonos futbolo klubo stadiono rekonstrukcijos projektai.

 


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 29, 2010 at 11:00 pm

Įrašyta kategorijoj Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: