Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Futbolas

leave a comment »

Teisėjui Ovrebo – grasinimai mirtimi
2009-05-08 (nuotraukos, video) 
T.H.Ovrebo mėgina sprukti nujo įtūžusio M.Ballacko

 T.H.Ovrebo mėgina sprukti nujo įtūžusio M.Ballacko
Teisėjas T.H.Ovrebo ir įsiutę „Chelsea“ žaidėjai Foto: Teisėjas T.H.Ovrebo ir įsiutę „Chelsea“ žaidėjai

Po UEFA čempionų lygos pusfinalio rungtynių Londone tarp „Chelsea“ ir ispanų „Barcelona“ komandų pagrindinis teisėjas Henningas Ovrebo su apsauga grįžo į savo gimtąją Norvegiją. Ten 42 metų arbitras dėl daugybės grasinimų susidoroti buvo apgyvendintas slaptoje vietoje.

 

 

 

 

Kaip praneša britų laikraščiai, dėl abejotinų sprendimų UEFA pusfinalio mače tarp „Chelsea“ ir Barcelona“ komandų, norvegų teisėjas Tomas Henningas Ovrebo internete sulaukė daugybės anonimiškų grasinimų mirtimi.

Populiariame „Facebook“ portale netgi buvo sukurta grupė, pavadinta „Užmušk Tomą Henningą Ovrebo“. Prie jos buvo ir komentaras: „Mūsų grupės užduotis – sumedžioti pusfinalio teisėją ir jį žiauriai nužudyti“. Taip pat buvo paviešinta 42 metų psichologu dirbančio vyro Osle gyvenamoji vieta.

Jau Londone saugumo sumetimais po rungtynių buvo pakeistas teisėjo viešbučio kambarys. Osle jį pasitiko saugos tarnyba ir nugabeno į slaptą vietą. Oslo policija taip pat stebi situaciją. „Skaitome viską, kas rašoma internete ir rimtai tikime, kad Ovrebo nėra saugus, – teigė pareigūnai. – Norime paaiškinti, kad asmenys už visus grasinimus žaidėjams ir teisėjams turės atsakyti ir nubausti visu griežtumu.“

Tai blogiausias teisėjas, kokį man teko matyti per savo karjerą. (G.Hiddinkas)

Tuo tarpu UEFA per ateinančią savaitę priims sprendimą, ar bausti „Chelsea“ futbolininkus už jų elgesį po rungtynių. Nemalonumai gresia pirmiausiai Didier Drogba, Michaelui Ballackui ir Jose Bosingwai.

„Tai blogiausias teisėjas, kokį man teko matyti per savo karjerą“, – welt.de sakė „Chelsea“ treneris Guusas Hiddinkas. Viena britų lažybų kontora netgi gražino pinigus visiems klientams, kurie statė už Londono komandos pergalę. „Teisėjo sprendimai buvo gėdingi. Mūsų klientai neturėtų prarasti pinigų dėl tokių nesąmonių“, – teigė lažybų kontoros atstovai.

Anglijoje netgi sklando tokia teorija – UEFA nenorėjo antrąkart finale matyti tas pačias anglų komandas ir perteisėją darė įtaką rungtynių rezultatui. „Būtų sunku tai įrodyti, todėl nenorėčiau tam pritarti“, – sakė G.Hiddinkas.

Nepaisant skaudaus pralaimėjimo pusfinalyje „Chelsea“ komanda jau dabar pareiškė, jog kitais metais sieks UEFA čempionų titulo. „Žaidžiu super komandoje, todėl kiekvienais metais turime galimybę patekti į finalą. Tikiu kad per artimiausius dvejus metus „Chelsea“ pasieks savo tikslą“, – sakė M.Ballackas.

 


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 29, 2010 at 10:42 pm

Įrašyta kategorijoj Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: