Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Europos kruizai

leave a comment »

10 geriausių kruizinių kelionių Europoje

kruizines_keliones

Ko gero, daugelis išgirdus žodį „kruizas“ mąsto apie žydrą dangų, jūrą ir nerūpestingą gyvenimą ant denio. Tačiau pamirštami seni geri kruizai Europos upėmis. Jie ne tik romantiški, bet geriausiai atskleidžia tikruosius senojo kontinento miestų veidus. Neišvengiami artėjant vasarai, atrinkome 10 verčiausių dėmėsio upinių kruizų Europoje.

10. Göta kanalas

Vienas iš pamirštų Europos vandentakių, Göta kanalas ramiai skrodžia per Švedijos širdį. Šešių dienų kruizo maršrutas driekiasi nuo  Giotenburgo iki Stokholmo.

Kruiziniame laive galima rasti pagrindinius patogumus: kiekvienas kambarys turi atskirą praustuvę, o dušais ir tualetu tenka dalytis su kitais 60 keleivių. Maitinimas ir ekskursijos įeina į kruizo kainą.

Kruizo operatorius: Euro River Cruises

9. Elbės upė

Plaukti Elbės upe – geriausias būdas pažinti Rytų Vokietiją bei Čekiją. Kelionė 2009 m. atnaujintu „Šumano” laivu trunka 12 dienų.

Laive kambarius atstoja atskiros kajutės su visais patogumais. Tai ganėtinai mažas kruizinis laivas, talpinantis vos 124 keleivius, todėl lengviau įmanoma užmegzti pažintis su bendrakeleiviais.  

Kelionė prasideda Berlyne bei vinguriuoja per Dresdeną. Jos metu galima išvysti iškilmingus Europos barokinius rūmus ir sodus.

Kruizo operatorius: Viking River Cruises

8. Volgos upė

Kruizinis turizmas ilgiausia Europoje – Volgos – upe vis dar plėtojamas, todėl čia nesulauksite vakarietiško komforto. Tačiau būtent dėl savo unikalumo šis kruizas nusipelno dėmesio.

„Litvinov“ yra vienas iš geriausių šiuolaikinių kruizinių laivų, siūlantis erdvias kajutes su didžiuliais langais. O kur dar puiki denio virtuvė bei baras su gausybe gėrimų. Kruiziniai patogumai yra derinami su 13 dienų Rusijos kultūros ir istorijos pažinimu.

Kruizo operatorius: Russian Royal Riverways

7. Po upė

Nors Po upės kruizas yra trumpiausias (5 dienų). Jis keliautojų širdis pavergia Šiaurės Italijos kraštovaizdžiu ir Venecijos romantika. Po slėnyje apstu Renesanso meno ir architektūros.

Šis laivas garsėja itališkais gardėsiais ir komfortu – kajutėse net įtaisyti televizoriai lietingoms dienoms.

Kruizo operatorius: Blue Water Holidays

6. Duero upė

Duero upė nėra gerai žinoma, tačiau ji teka puikų vyną gaminančiais šiaurinės Ispanijos ir Portugalijos regionais. Kelionė prasideda ties istorine Porto miesto citadele, tuomet krypsta į Ispaniją ir grįžta atgal į žavujį Porto.

Kruizus siūlo net du laivai: „Infante Don Henrique“ ir „Fernao de Magalhaes“. Abu gerai įrengti ir talpina pusantro šimto keleivių. Laivuose galima rasti baseinus, o į pačią kelionės kainą vyno degustacijos yra..įskaičiuotos!  2009.04.09 23:30


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai   www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: