Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Buškevičius

leave a comment »

 

 

Stanislovo Buškevičiaus Fanų Klubas                                          

Geras !!!  FOTO Stanislovas Džiunglėse {1} * {2} * {3}                  S.Buškevičius apdovanojamas Kryžiumi 

 

 

  


 

Kauno vicemeras ragina rengti mitingus prie Rusijos ambasados

 

Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius dėl susidariusios padėties Gruzijoje ragina lietuvius nelikti abejingiems ir pradėti protesto akcijas prie Rusijos ambasados. Pasak S. Buškevičiaus, Gruzija turi pati rasti išeitį iš susidariusios situacijos.

„Rusija neturi kištis į Gruzijos vidaus reikalus. Reikia rengti piketo akcijas, kad rusai išvestų savo kariuomenę iš Gruzijos teritorijos“, – DELFI sakė S. Buškevičius.

„Nesvarbu, kas protestų akcijas pradės. Svarbiausia parodyti, kad mes tokiems Rusijos veiksmams nepritariame“, – teigė S. Buškevičius.


Serialas “Meilės Miestas“


 

Stanislovo Buškevičiaus tautinė koalicija “Už stiprią lietuvišką Lietuvą!“

 

 

  


 

Būsimi paminklai – netvarkos liudytojai

Tačiau netikėtai buvo duotas leidimas šalia P.Plechavičiaus paminklo statyti dar vieną – šįkart vyriausiajam partizanų vadui generolui J.Žemaičiui. Kaip paaiškėjo, pagrindiniu pastarojo kariūno įamžinimo iniciatoriumi tapo miesto vicemeras Stanislovas Buškevičius.

„Skulptorius Juozas Šlivinskas man užsiminė, jog sodelyje ateityje galėtų stovėti ir J. Žemaičio biustas. Tačiau miesto kolegija pritarė tik P. Plechavičiaus biusto atsiradimui, tad aš, gerąja prasme, pasinaudojęs savo padėtimi, administracijai daviau pavedimą, kad būtų leista įamžinti ir J.Žemaičio atminimą“, – aiškino vicemeras.

  


 

Susitikimas Vyriausybėje dėl Ryšių istorijos muziejaus

Balandžio 14 dieną Kauno mero pavaduotojas Stanislovas Buškevičius lankėsi Lietuvos Respublikos Vyriausybės posėdyje, kurio vienas iš klausimų buvo dėl Ryšių istorijos muziejaus tolimesnio likimo.

Muziejui – gelbėjimo ratas

  

www.kaunodiena.lt

Vyriausybė įpareigojo tris ministerijas pradėti derybas su „Teo LT“ dėl Ryšių istorijos muziejaus. Po kelerius metus trukusių tuščių diskusijų pagaliau nuspręsta statinius išpirkti ir Stanislovas Buškevičiusperduoti Kaunui. Sprendimas priimtas ministro pirmininko sudarytos darbo grupės posėdyje. Jame dalyvavęs Kauno miesto mero pavaduotojas Stanislovas Buškevičius prašė ištaisyti praėjusių vyriausybių ir Seimo klaidas.

„Prašiau, kad Vyriausybė, o ne Kauno miesto savivalybės administracija išpirktų iš bendrovės muziejų ir suderintų, kad įmonė padovanotų ekspoziciją. Padarytas didelis žingsnis. Tačiau, žinodamas derybų su Vyriausybe eigą, nesakau „op“, kol neperšokome griovio“, – sakė S.Buškevičius.

 


2008 04 16 /12:00/
// Bandomas išgelbėti Ryšių istorijos muziejus 
Bandomas išgelbėti Ryšių istorijos muziejus Vyriausybė iš privačios bendrovės pažadėjo išpirkti Kauno Rotušės aikštėje esantį Ryšių istorijos muziejų.  

 


                                            

 BUŠKEVIČIUS: „BŪSIMAI ARENAI – TIK LIETUVIŠKAS VARDAS“

 

Meškerė pinigams gaudyti

Kauno politikai vakar ginčijosi ne tik dėl pinigų arenai Nemuno saloje statyti, bet ir dėl būsimųjų sporto rūmų pavadinimo.

Vicemeras S.Buškevičius tarybos posėdyje siūlė neparduoti arenos vardo. „Jei rengsime viešą konkursą, areną teks pavadinti kokios nors bendrovės vardu. Ką darysime, jei konkursą laimės higieninių paketų „Always“ gamintojai? Arba jei vardą sugalvos pirkti Darbo partija?“ – retoriškai klausė vicemeras. Jis siūlė areną pavadinti kunigaikščio Vaidoto arba Karaliaus Mindaugo vardu, o kelių milijonų litų paieškoti neparduodant arenos pavadinimo. „Kokie 9 milijonai litų yra smulkmena, kai kalbame apie tokį objektą“, – mano S.Buškevičius.

 


 

Linksmybės traukia vicemerą

  

Apie artėjantį ateities muzikos, šviesos ir kitų moderniųjų technologijų festivalį „Pure Future@Mix2008″ skelbiantis visureigis atvyko į Kauną. Laisvės alėjoje, prie „Miesto sodo“, energetiniais gėrimais ir trankia muzika praeivius viliojęs visureigio ekipažas visiems susidomėjusiems pristatė festivalį, kuriame organizatoriai tikisi sulaukti per 4000 žmonių.


 

Dainų slėnio savininkai pristabdyti

Bendrovė „Vytauto parkas“, sugebėjusi privatizuoti Ąžuolyne esančius atrakcionus ir Dainų slėnio suolelius su aikštės danga, siekia įteisinti sklypą prie Neries.Vicemeras Stanislovas Buškevičius suabejojo įmonės „Vytauto parkas“ reputacija. „Iš jos teks išsipirkti Dainų slėnį, Vytauto parką. Už bevertę įrangą ir statinius iš mūsų norima milijonų litų“, – piktinosi jis.

 


 

Smetoninis kino teatras – pakeliui į kazino

 Mėginimai išsaugoti patį seniausią Kauno kino teatrą „Romuva“ paskatino kelis miesto politikus susirūpinti ir Savanorių prospekte buvusio kino teatro „Daina” likimu. Neseniai pradėtos procedūros, kad šis objektas būtų įrašytas į Nekilnojamojo turto vertybių registrą. Šiuo metu yra aprašomos vertingosios pastato savybės.

Miesto mero pavaduotojas Stanislovas Buškevičius įsitikinęs, kad vertybės statusas padės išsaugoti ne tik architektūrą, bet ir patį kino teatrą. Blogiausiu atveju, įsitikinęs politikas, šiame objekte galėtų įsikurti menų centras.

Vicemeras S.Buškevičius aiškino balsuosiąs prieš. Jo teigimu, verta išsaugoti smetoninį kino teatrą. Be to, šis objektas yra vos už kelių šimtų metrų nuo Prisikėlimo bažnyčios.

  


 

Neranda teisuolių paminklui vietos

 Kauno valdžia neapsisprendžia, kur galėtų iškilti lietuvių didvyriškumą primenantis paminklas – Pasaulio tautų teisuolių, genocido metais gelbėjusių žydus, memorialas.

Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius piktinosi, kodėl delsiama paskirti vietą memorialui. „Man tai nesuvokiama. Juk žydų organizacijos savo lėšomis nori įamžinti lietuvius, gelbėjusius žydus. O mes galvojame apie naujas komisijas. Juk memoriale bus iškaltos pavardės lietuvių, kurie rizikavo gyvybe ir gelbėjo žydus. Tai padėtų suartinti šias dvi tautas“, – įsitikinęs S.Buškevičius.

 

2008 04 04 /09:14
// Kur bus memorialas? 
Kur bus memorialas? Pasaulio tautų teisuolių memorialui Kaune išrinktos penkios vietos. Tinkamiausios iš jų – Sąjungos aikštė Vilijampolėje ir Steigiamojo seimo aikštė senamiestyje.  

 

Internete platintas filmukas – pokštas: buvo ir pražuvo

 


Stanislovas ir Ieva LNK projekte “Šok su žvaigžde“


Sportas:

Vicemeras Stanislovas Buškevičius savo jėgas išbandė jubiliejiniame bėgime

Kauno miesto savivaldybei atstovavo vicemeras Stanislovas Buškevičius. Vicemeras buvo patenkintas savo pasiektu rezultatu. Bėgime dalyvavo apie 200 dalyvių, o mero pavaduotojui teko 129 numeris.

*** Įveikęs visas įkalnes S.Buškevičius savo amžiaus grupėje atbėgo antras. Laikas 27min. 58 sekundės. {Trasos ilgis 7,4 km.}.


Sportas:

S.Dariaus ir S.Girėno stadionas tapo paminklu

Verslininkus pribloškė slapta įvykdytas vicemero S.Buškevičiaus sumanymas. 

Po šokių – žolės riedulys

Mero pavaduotojas Stanislovas Buškevičius buvo aktyvus televizijos šokių aikštelėje. Dabar Kauno mokyklose jis pradėjo reklamuoti neįprastas Lietuvoje sporto šakas.

S.Buškevičius linkėjo Galiūnams būti stipriems

“Seniau Lietuviai ir Aisčiai buvo tokie stiprūs ir taip suspausdavo ąžuolą, kad net sultys iš jo išbėgdavo. O mešką aisčiams parversti vieni juokai buvo“ – kalbėjo S.Buškevičius.

Miesto jubiliejaus taurė liko Kaune

Kauno „Dainavos“ vandensvydininkai laimėjo visas trejas rungtynes ir savo baseine iškovojo tarptautinio turnyro, skirto Kauno miesto 600 metų jubiliejui, nugalėtojų titulą. Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos taurės ir atminimo medaliai, kuriuos skyrė Kauno miesto savivaldybė. Jos vicemeras Stanislovas Buškevičius – turbūt pirmasis iš miesto vadovų, apsilankęs vandensvydžio varžybose per visą jų istoriją, teigiama NVL informacijoje.


Kultūra:

Nedera taupyti apleidžiant kultūrą

Pasimatymas prie fontano. „Nemunas“ į pasimatymą prie fontano pakvietė Kauno miesto mero pavaduotoją sportui ir kultūrai Stanislovą BUŠKEVIČIŲ.


Kauno politikai ketina perimti visas „Romuvos“ akcijas

Mero pavaduotojas Stanislovas Buškevičius teigė, kad darbo grupės posėdyje buvo išklausyta advokatų kontoros „Baublys ir partneriai“ atlikta analizė ir nuspręsta, jog būtina išpirkti 20 proc. akcijų. „Mes apsisprendėme atsisakyti bendros veiklos „Romuvoje“ su bendrove „Roch“, bet sieksime išpirkti jų valdomas akcijas, kad turėtume visą „Romuvos“ akcijų paketą“, – sakė S.Buškevičius.

 

Kino teatras „Romuva“ kybo ant juridinio plauko

Atomazga artėja. Kauno miesto savivaldybė artimiausiu metu laukia nepriklausomų teisės ekspertų išvadų, kokios būtų ekonominės ir juridinės pasekmės, jei ji nutrauktų sutartį su bendrove „Rosh“. „Jas gavę teiksime savo pasiūlymą miesto Tarybos kolegijai. Manome, kad bet kuriuo atveju reikėtų išsaugoti kino teatrą, kuris rodytų nekomercinį kiną“, – sakė vicemeras Stanislovas Buškevičius, vadovaujantis darbo grupei dėl „Romuvos“ kino teatro likimo.


Kauniečiai atiduos pagarbą kunigaikščiui Vaidotui

„Labai keista, kad Kauno pilies gynėjas kunigaikštis Vaidotas nėra įamžintas pilyje ar greta jos. Atminimo lentai parinkome vietą pilies prieigose. Kiekvienas pro šalį einantis žmogus tikrai ją pamatys“, – pasakojo šios idėjos autorius vicemeras Stanislovas Buškevičius.

 


 

Vicemeras siekia Kauno ir Rygos kultūrinio bendradarbiavimo

Vasario 25 dieną, Kauno savivaldybės vicemero Stanislovo Buškevičiaus iniciatyva įvyko pasitarimas su Kultūros skyriumi dėl bendradarbiavimo su Rygos miestu.

 

Kauniečių desantas Latvijos sostinėje

S.Buškevičius pasiūlė surengti Rygos dienas Kaune. Taip pat buvo iškelta idėja „Romuvos“ kino teatre surengti latvių kino filmų festivalį.


Neskirta lėšų kunigaikščio atminimui įamžinti

2008 01 24 / 17:01

Kauno savivaldybė šiemet liks neįvykdžiusi savo pažado įamžinti paskutiniojo senosios Kauno pilies gynėjo nuo kryžiuočių – legendinio kunigaikščio Vaidoto atminimą. Kauniečiai prašė tam skirti lėšų iš Lietuvos tūkstantmečio jubiliejaus fondo, bet sulaukė neigiamo atsakymo.


S. Buškevičius grasina badu ginti kultūrą

Kauno vicemeras kultūrai Stanislovas Buškevičius vakar savivaldybės kolegijos posėdyje pagrasino surengti Vilniuje bado akciją, jei Vyriausybė neišpirks akcinei bendrovei priklausančių keturių laikinosios sostinės pastatų, esančius Rotušės aikštėje.


 

Kauno valdžia piktinasi Kultūros ministerijos abejingumu

Reikalaujame, kad Kultūros ministerija nediskriminuotų Kauno


Kaip Etikos komisija juokina kauniečius:

Politikams teko aiškintis dėl blondinės ir gamtinių reikalų

 

Už pokštus lovoje su blondine nenubaudė

Stanislovui Buškevičiui etikos sargai tik pagrūmojo už išdaigas su Jurgita Tvarijonaite. O opozicijos atstovas, Rimantą Mikaitį pavadinęs gamtinių reikalų vicemeru, pažeidė etikos kodeksą.


 

Video ir Internetas:

Vicemero šokis – internete

Per televiziją parodytas Kauno vicemero Stanislovo Buškevičiaus sušoktas energingas tvistas jau demonstruojamas ir internete. Interneto svetainėje

www.youtube.com galima pamatyti ištrauką iš LNK laidos „Šok su žvaigžde“, kurioje per kraštus besiliejančią energiją demonstruoja Kauno mero pavaduotojas S.Buškevičius. Jis tvirtino nežinantis, kas įdėjo jo šokį į internetą. „O gal ir gerai, kad šis klipas atsidūrė interneto tinkle, – svarstė jis. – Nematau jame nieko blogo. Juk šokiai yra ir grožis, ir sveikata.“

The Twist – Stanislovas Buškevičius & Ieva Žukauskaitė  *** The Twist – Stanislovas Buškevičius & Greta Laurinaitytė *** Rumba – Stanislovas Buškevičius & Greta Laurinaitytė   *** Stanislovas Buškevičius & Ieva Žukauskaitė  *** Stanislovas Buškevičius. Akimirkos Seime 


Požiūris:

S.Buškevičius parėmė buvusių rezistentų iniciatyvą

Dėl užuominų areną vadinti „Švyturiu“ – skundas

Dėl Kauno stadionų užvirė atkakli kova

Jaunalietuvis užsimojo prieš tautinį gėrimą

Įvedus minėtą mokestį bus surengta protesto akcija

„Seimo nariai yra tragedijų keliuose bendrininkai“, – mano Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius.

 

Karštas komentaras:

Jie nužudė Jurą Abromavičių. Niekas nenorėjo tiesos


 

Vicemero kabinete:

Į Ramybės parką grąžinama prieškario dvasia

Raginama išsaugoti Ryšių muziejų


 

Interviu:

Visas gyvenimas pašvęstas Lietuvos laisvei ir žmonėms


 

TV šou “Šok su žvaigžde“

S.Buškevičius paliko „Šok su žvaigžde!” – E.Daniūtė sugrįžo

A.Chošnau paliko „Šok su žvaigžde!“

“Šok su žvaigžde“ žiūrovai nebeišgelbėjo Dainiaus Ožalo

Kai tiesioginio LNK “Šok su žvaigžde” eterio metu Kėdainiuose į salę įžengė greitosios pagalbos brigada, visi tikrai pagalvojo, kad laidos vedėjai Editai Daniūtei jau atėjo laikas gimdyti. Bet Edita jautėsi puikiai, o pagalbos prireikė Stanislovui Buškevičiui.

Ir koks velnias nešė juos į šokių aikštelę?

Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius, dalyvaujantis LNK šokių projekte “Šok su žvaigžde“, prisipažino, kad šokti mėgo nuo neatmenamų laikų. Jaunystėje Stanislovas keturis kartus per savaitę mindavo diskotekų slenksčius.

Ant Kauno vicemero stalo – šokio viliotinis

Į vicemero Stanislovo kabinetą kaukšėdama bateliais įžengia ilgakojė šokėja, savo grožybes pridengusi erotiškais drabužėliais. Mergina nusimeta baltą palaidinukę, pirštu baksnoja į laikrodį (suprask, laikas baigti darbą ir eiti šokti. – Aut. past.) ir viliokiškai pamoja politikui.

Sveikuolis Kauno vicemeras taps šokėju

Vieną pravardę jis jau turi – naujasis Valančius. Atrodo, kad greitai “prilips” dar viena – šokėjėlis. “O kas čia tokio? – stebisi Kauno vicemeras. – Žmonės turi matyti, kad politikai irgi gyvena. Dabar – vien kaklaraištis, kostiumas ir daugiau nieko.” Bet jis visuomet išsiskyrė iš minios – sveiku gyvenimo būdu, kietu charakteriu ir kartais griežtais, gal net populistiniais pareiškimais. Bent trumpam juos pamirškime. Dar prieš pokalbį susitarėme – šį kartą nebus jokios politikos.


 

Padėkos akcija Islandijai:

Lietuva – Islandija 2006 {kreipimasis}

Padėkos akcijoje, kurią globoja LR Prezidentas Valdas Adamkus, dalyvauja žymiausias Lietuvos triatlonininkas Vidmantas Urbonas, lakūnas Jurgis Kairys, alpinistas Vladas Vitkauskas, legendinės roko grupės “Antis“ įkūrėjas Algirdas Kaušpėdas, daugelis kitų žinomų Lietuvos visuomenei žmonių – muzikantų, keliautojų, politikų, sportininkų. Sportinio žygio idėjos autorius – “Jaunosios Lietuvos“ lyderis Stanislovas Buškevičius.


 

Komentarai spaudoje:

S.Buškevičius siūlo paleisti Seimą

„Seimo nariai yra tragedijų keliuose bendrininkai“, – mano Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius. Jaunalietuvių lyderio manymu, Seimo nariai neskuba griežtinti atsakomybės už eismo įvykius ir taip toleruoja kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus.

Po šoko mokykloje – sumaištis savivaldybėje

„Šioje istorijoje būtina įvardinti, kokie savivaldybės tarnautojai kalti, kad iš vaikų buvo paimta teritorija. Aš tai vertinu kaip vagystę ir manau, jog už tokią veiklą turėtų grėsti kalėjimas“, – komentavo situaciją miesto vicemeras Stanislovas Buškevičius.

Reikalaujame, kad Kultūros ministerija nediskriminuotų Kauno

Nereikia užmiršti, kad Lietuva – tai ne vien Vilnius. Mokesčiai Lietuvoje surenkami iš visų gyventojų, bet kažkodėl liūto dalis nusėda tik Vilniuje. “Laukiame ir tikimės, kad Vyriausybė, o konkrečiai Kultūros ministerija, supras Kauno dramos teatro bei Filharmonijos situaciją ir skirs daugiau lėšų iš visos šalies biudžeto“, – sakė mero pavaduotojas Stanislovas Buškevičius.


 

TV3 realybės šou “Džiunglės“

TV3 realybės šou “Džiunglės“

S. Buškevičius į džiungles siūlo išvežti Lietuvos narkomanus ir alkoholikus

Realybės šou “Džiunglės“ Stanislovas Buškevičius susigrūmė su mirtimi

Negailestingose TV3 “Džiunglėse“ palūžo pirmasis dalyvis…

Nuotraukos: “Iš asmeninio archyvo“


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai     www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 29, 2010 at 9:59 pm

Įrašyta kategorijoj Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: