Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Vėl pažeidimai

leave a comment »

2009-11-27, SDFnews

KET pažeidimai tampa norma?

KET pažeidimai tampa norma?

Lapkričio 20–22 dienomis išaiškinta 116 Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Bet kuris Kelių eismo taisyklių pažeidimas gali būti eismo įvykio priežastimi, tačiau sunkiausiai suprantamas ir labiausiai stebina toks žmogaus poelgis – neblaiviam vairuoti transporto priemonę.

Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnybos pareigūnai per tris dienas buvo sulaikyti 7 neblaivūs automobilių vairuotojai: 6 iš jų nustatytas lengvas girtumas, 1 – vidutinis girtumo laipsnis. Dar vienas vairuotojas buvo ne tik neblaivus, bet ir neturintis teisės vairuoti. Kitas vairuotojas vairavo automobilį, tačiau buvo pamiršęs pasiimti vairuotojo pažymėjimą.

Saugos diržą neužsisegę važiavo 11 asmenų. Transporto priemonių išsidėstymo kelyje taisyklių nesilaikė 9 vairuotojai – važiavo antrąja eismo juosta, kai pirmoji laisva.

Šviesos prietaisų naudojimo taisyklių nevykdė 21 vairuotojas.

18 transporto priemonių eksploatuota neturint (neapsidraudus) transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo.

9 vairuotojai vairavo transporto priemones be valstybinės techninės pažiūros, tiek pat vairuotojų važiavo automobiliais, kurie su vasarinėmis padangomis.

7 vairuotojai ne tik vairavo automobilį, bet ir sugebėjo „aptarti reikalus“ mobiliuoju telefonu, nors „laisvų rankų“ įrangos neturėjo. 

6 vairuotojai nebuvo sumokėję transporto priemonių savininkų ar valdytojų naudotojo mokesčio (Administracinių teisės pažeidimų kodekso 148 str.).

5 vairuotojai, neturintys dvejų metų vairavimo stažo, vairavo automobilius, kurie iš priekio ir galo nebuvo pažymėti kvadratiniu žalio klevo lapo formos skiriamuoju ženklu.

Kelių eismo taisykles pažeidė ir 3 pėstieji.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 28, 2010 at 7:25 am

Įrašyta kategorijoj Auto

Tagged with , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: