Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

TOP-15 seksualiausios sportininkės

leave a comment »

TOP-15 seksualiausios sportininkės  

Seksualiausių pasaulio sportininkių sąrašo viršūnėje – sekso simboliu pakrikštyta JAV lengvaatletė

http://www.espn.go.com
2010-01-04

JAV sporto žurnalas ESPN išrinko 15 seksualiausių sportininkių, kurioms prognozuojama sėkmė 2010 metais.

Penkioliktuke daugiausia minimos tenisininkės ir golfo žaidėjos. Seksualiausių sportininkių penkioliktuke – net dešimt amerikiečių.

1. Alison Stokke – sekso simboliu pakrikštyta šuolininkė su kartimi. A.Stokke jau yra pasiekusi JAV rekordą ir du kartus tapusi Kalifornijos čempione. Karjeros laiptais sparčiai kylanti 20 metų A.Stokke negali skųstis populiarumu – jos nuotraukos internete tarp amerikiečių – pačios populiariausios.

2. Lindsey Vonn – seksualiajai kalnų slidininkei iš JAV prognozuojama sėkmė 2010 metų žiemos olimpinėse žaidynėse Vankuveryje. 25 metų dukart pasaulio čempionė aistruolius pakerėjo ne tik talentu, bet ir neįtikėtinu žavesiu.

3. Jessica Gysin – paplūdimio tinklinio aikštelėse aistruoliams kraują kaitinanti studentė iš Pietų Kalifornijos universiteto laikoma seksualiausia visų laikų tinklininke.

4. Caroline Wozniacki – 19 metų tenisininkė iš Danijos į aukštumas pakilo 2009 metais, kai pateko į „US Open“ turnyro finalą. Lenkų kraujo turinti seksualioji tenisininkė gimė sportininkų šeimoje – jos motina Anna atstovavo Lenkijos tinklinio rinktinei, o tėvas Piotras žaidė Danijos ir Vokietijos futbolo klubuose. Šiuo metu pasaulio tenisininkių reitinge ketvirtąją vietą užimančiai C.Wozniacki prognozuojama ir teniso viršūnė.

5. Tanith Belbin – dailiojo čiuožimo žvaigždė iš JAV. 25 metų amerikietei taip pat prognozuojami medaliai 2010 metų žiemos olimpinėse žaidynėse.

6. Danica Patrick – 25 metų amerikietė – „IndyCar“ lenktynininkė. Tituluojama viena gražiausių lenktynininkų pasaulyje. Dar 2005 metais buvo pripažinta geriausia „Indianapolis 500“ lenktynių dalyve. 2008 metais gražuole tapo pirmąja moterimi, laimėjusia „IndyCar“ lenktynių etapą.

7. Gretchen Bleiler – 28 metų snieglentininkė iš JAV, Turino olimpinėse žaidynėse iškovojusi sidabro medalį. G.Bleiler tituluojama pačia sėkmingiausia sportininke moterų snieglenčių sporto istorijoje.

8. Jelena Vesnina – tenisininkė iš Rusijos, jau dabar vadinama antrąja Marija Šarapova. 23 metų šviesiaplaukė šiuo metu pasaulio tenisininkių reitinge užima 22 vietą, tačiau tik laiko klausimas, kada ji užkops į pajėgiausiųjų dešimtuką.

9. Michelle Wie – žavioji dvidešimtmetė golfo žaidėja iš Havajų. 2006 metais tuomet septyniolikmetė M.Wie buvo įtraukta į 100 sportininkų, pakeitusių pasaulį, sąrašą. Būdama 10 metų M.Wie tapo jauniausia visų laikų golfo žaidėja, patekusia į JAV moterų golfo čempionatą.

10. Natalie Gulbis – dar viena gražuolė iš golfo laukų. 26 metų šviesiaplaukė amerikietė yra viena geriausių golfo žaidėjų pasaulyje. Sakramente gimusi N.Gulbis turi latviškų šaknų – jos tėvai yra emigrantai iš Latvijos.

11. Viktoria Azarenka – Baltarusijos tenisininkė, šiuo metu pasaulio tenisininkių reitinge užimanti 7 vietą. 20 metų šviesiaplaukė teniso aikštėje pasižymi agresija ir galingais kirčiais, o prieš fotoobjektyvą tampa žaviu supermodeliu.

12. Anna Rawson – golfo žaidėja iš Australijos. Viena populiariausių pastarųjų metų golfo žaidėjų sėkmingai derina sportininkės ir modelio karjeras. Didelių pergalių golfo aikštynuose žavioji australė kol kas nepasiekė, tačiau populiarumo jai netrūksta.

13. Paula Creamer – amerikiečių golfo žaidėja, dar pravardžiuojama „Rožine pantera“. Profesionalia golfo žaidėja 23-ejų P.Creamer tapo prieš 4 metus, tačiau jau dabar yra geriausiai uždirbančių sportininkių dešimtuke.

14. Jelena Dementjeva – viena geriausių Rusijos tenisininkių gali pasigirti ne tik grožiu, bet ir turtais. Vyrų dėmesio nestokojanti 28 metų šviesiaplaukė per savo karjerą jau yra uždirbusi daugiau nei 12 milijonų JAV dolerių. Šiuo metu J.Dementjeva pasaulio tenisininkių reitinge užima 5 vietą.

15. Kate Uhlaender – tris pasaulio čempionato bronzos medalius laimėjusi skeletono (rogučių sportas) lenktynininkė. 25 metų amerikietei prognozuojamas sėkmingas pasirodymas Vankuverio žiemos olimpinėse žaidynėse.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 3:04 am

Įrašyta kategorijoj Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: