Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Russell Crowe

leave a comment »

Crowe nepraranda žemiškumo valgydamas mongolų restorane

2009-04-16

Russellas Crowe’as nustebino „Pennyhill Park Hotel“ darbuotojus, kai, užuot valgęs visame pasaulyje pripažintame viešbučio restorane, nusprendė pietus valgyti vietiniame indiško maisto restorane. „Jam labiau patinka vištiena „tikka massala“, nei „Michelin“ žvaigždėmis apdovanotas maistas viešbutyje“, – aiškino nustebęs svečias.
Russellas per dvi savaites, visą „Robino Hudo“ filmavimo laikotarpį, mongolų restorane apsilankė net šešis kartus. Jis taip pat buvo pastebėtas besimėgaujantis „Guinness“ alumi vietinėje smuklėje „The Fighting Cocks“.
Tačiau Russellas, kuriam prodiuseriai liepė numesti svorio, ignoruoja ne tik pirmos klasės maitinimosi įstaigas, bet ir prabangias viešbučio sporto sales. Jis mieliau treniruojasi vietiniame „Fitness First“ sporto klube. Džiugu matyti, kad ne visos žvaigždės nori prarasti ryšį su paprastais žmonėmis.
Russellas nėra vienintelė įžymybė, kuri mėgaujasi indišku maistu. Keira Knightley neseniai prisipažino, jog tobulas vakaras jai yra ramus pasisėdėjimas su vaikinu Rupertu Friendu ir aštriais indiškais patiekalais. „Indiškas maistas į namus, ant sofos. Vištiena „Tikka Jalfrezi“ ir Dhingri Mutter [pupelės ir grybai]. Viską nuskalauju su buteliu „Cobra“ alaus“, – apibūdino ji.


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:24 am

Įrašyta kategorijoj Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: