Besmegeniai Blog

Nebūk besmegenis!!

Pochepa

leave a comment »

Rusų dainininkė išpažįsta “rimtus jausmus“ Melui Gibsonui

Rusų popmuzikos žvaigždė Oksana Počepa paskelbė, kad įsimylėjo Melą Gibsoną, su kuriuo užmegztas romanas esą padėjo galutinį tašką 28 metus trukusioje aktoriaus santuokos istorijoje.
M.Gibsono žmona Robyn (Robin) pirmadienį pateikė skyrybų prašymą, kuriame išsiskyrimo priežastimi nurodo “nesutaikomus skirtumus“.
Naujienos apie skyrybas pasirodė po bulvarinių laikraščių pranešimų apie braškančią poros santuoką, kuriuos išprovokavo tai, kad aktorius praėjusį mėnesį Kosta Rikos paplūdimyje buvo nufotografuotas su kažkokia moterimi.
Dabar 24 metų dainininkė O.Počepa paskelbė, kad tai ji yra toji nuotraukose įamžinta brunetė su bikiniu ir kad rimtai įsimylėjo 53 metų aktorių.

“Tai rimta ir viliuosi, kad mūsų sąjunga bus tikra, stipri ir ilgalaikė. Mes – skirtingi žmonės, bet Melas yra suaugęs vyras ir tiksliai žino, ko nori … Aš taip pat – aš žinau, ko noriu“, – pareiškė ji.
O.Počepa prakalbo po to, kai rusų pianistė Oksana Kolesnikova buvo priversta neigti gandus, jog yra kalta dėl M.Gibsono skyrybų.

“Neįsivaizduoju, kaip buvo padaryta tokia klaida. Esu labai nusiminusi. Vienintelis paaiškinimas yra tas, kad buvo susipainiota dėl vardų “Oksana“. Tai labai populiarus vardas Rusijoje“, – sakė ji.
Gibsonai susituokė 1980 metais ir turi septynis vaikus. Kaip rodo teismo dokumentai, Robyn siekia bendrų fizinės ir teisinės globos teisių dėl jauniausiojo sūnaus Tomo. Ji taip pat prašo iš sutuoktinio alimentų ir advokatų paslaugų apmokėjimo.

2009-04-15


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai  www.stats.lt - Tinklapiu reitingai, statistika, skaitliukas

Reklama

Written by BESMEGENIAI

lapkričio 27, 2010 at 2:16 am

Įrašyta kategorijoj Laisvalaikis, Žvaigždės

Tagged with

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: